Pytanie

Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...
Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy...

Pytanie

Postautor: Rafał » 02 lis 2010, 01:36

Mam pytanie na temat 2 numeru kwartalnika. Mój kolega zaprenumerował kwartalnik spirytyzmu , czyli zakupił 2,3 i 4 numer, na moje urodziny i jak się dowiedziałem już wcześniej, to w 2 gim nr powinna się znajdować płyta z nagraniem wykładu Divaldo Franco, lecz się okazało że jest jakiś problem z nagraniem płyty i że przyślą film pt:
Chico Xavier . Moje pytanie brzmi, czy film będzie wysłany w 3 numerze kwartalnika :?:
I drugie moje pytanie, czy płyta z nagraniem wykładu Divaldo Franco ukaże się jeszcze w tym roku :?:
Byłoby miło uzyskać odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich. :)
Rafał
 
Posty: 38
Rejestracja: 01 lip 2010, 21:34

Re: Pytanie

Postautor: Voldo » 02 lis 2010, 21:31

Ogólnie na temat nagrania z wykładu to chyba słuch zaginął, bo coś ostatnio Konrad o tym nie wspominał.
Chociaż, to jest dobre pytanie. Konradzie - jakieś wieści? :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie

Postautor: konrad » 03 lis 2010, 12:06

Niestety póki co nie udało się uzyskać nagrania video z wykładu Divaldo. Mam nagranie audio i chyba je wkrótce udostępnię - albo na płytach, albo w internecie po prostu.

Aby jakoś wynagrodzić prenumeratorom tę sytuację, wszyscy otrzymają w najbliższej przesyłce płytę z filmem "Chico Xavier". Oczywiście z polskimi napisami :). Film będzie więc dołączony prenumeratorom albo do przesyłki z trzecim numerem kwartalnika, albo do jakiejś innej, jeśli np. w międzyczasie zamówią jakąś książkę.

Z ważnych informacji, numer 3 kwartalnika powinien ukazać się w drugiej połowie listopada, a numer 4 planujemy na grudzień... Mam nadzieję, że w 2011 roku uda nam się wydawać czasopismo z większą regularnością :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Postautor: Voldo » 03 lis 2010, 12:12

konrad pisze:Z ważnych informacji, numer 3 kwartalnika powinien ukazać się w drugiej połowie listopada, a numer 4 planujemy na grudzień... Mam nadzieję, że w 2011 roku uda nam się wydawać czasopismo z większą regularnością :)

Trzymam kciuki, aby się to spełniło i żebyście tam zdążyli w grudniu wydać ;)
Ale jakby nie patrzeć, takie czekanie kształtuje w człowieku cierpliwość. Więc plusy są.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie

Postautor: cthulhu87 » 03 lis 2010, 16:04

Powinno się udać, zwłaszcza że mamy już pierwsze teksty do numeru 4, mimo że trzeci jest na ukończeniu;-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44


Wróć do Artystycznie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości