Depresja i CHAD

Forum dla osób cierpiących na depresję. Wymiana doświadczeń w radzeniu sobie z tą chorobą, spirytystyczne podejście, konwencjonalne podejście
Regulamin forum
Zamieszczane w tym forum materiały i dyskusje mają na celu pomoc osobom cierpiącym na depresję. , Regulamin viewtopic.php?f=2&t=412&p=4054#p4054

Re: Depresja i CHAD

Postautor: Casandra » 25 kwie 2016, 18:36

Mirku masz rację, ale są też tacy ludzie w naszym otoczeniu, którzy albo powiedzą, że przesadzasz (jak opowiesz o swoich problemach), albo stwierdzą, że sam sobie choroby wymyślasz (bo na przykład jesteś leń i nie chce się pracować), albo wręcz będą w duchu się cieszyć z czyiś problemów. Tych pomagających jest garstka. To jak znaleźć diament wśród ton węgla...
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Depresja i CHAD

Postautor: Mirek » 26 kwie 2016, 10:06

Owszem są i co z tego? Takimi ludźmi nie należy się przejmować. Ja sam pytam ludzi, gdy widzę, że coś ich gnębi. Staram się im to pokazać o czym mówiłem i widzę efekty. Dlatego o takich sprawach dobrze porozmawiać, nie z osobą z otoczenia, a raczej nam zupełnie obcą, która nie będzie nas oceniać po przez nasze z nią relacje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Depresja - pomoc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości