Moje wizje, sny i przeczucia

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: danut » 20 wrz 2020, 21:02

Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: soldado » 21 wrz 2020, 14:08

danut pisze:Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)


Przestałem się tym zajmować.... z nielicznymi wyjątkami, gdy jest bardzo ,,natarczywy'' przekaz i wręcz muszę coś komuś przekazać - napisać.
Tak staram się sam tym wszystkim nie zajmować tak jak było to kiedyś.
Może o to chodzi?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: danut » 21 wrz 2020, 14:22

Może o to, a może to była przestroga dla mnie i dla Ciebie. Jak zwykle, gdyż jakoś te nasze losy są splątane, źle u mnie, to źle u Ciebie - coś tak. Biała torebka i kościół - coś te symbole w tym śnie w moim odczuciu też nie są za dobre. Trzeba tym razem odepchnąć te fale, nie ulegać, nie przestraszyć się ich i stawiając czoła sprostać zadaniu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 11:45

danut pisze:Może o to, a może to była przestroga dla mnie i dla Ciebie. Jak zwykle, gdyż jakoś te nasze losy są splątane, źle u mnie, to źle u Ciebie - coś tak. Biała torebka i kościół - coś te symbole w tym śnie w moim odczuciu też nie są za dobre. Trzeba tym razem odepchnąć te fale, nie ulegać, nie przestraszyć się ich i stawiając czoła sprostać zadaniu.

z skąd pomysł iż sen z symboliką jest wizją ? wizja to coś takiego co wykracza poza czas obecny a sen z symboliką w tle to to o czym piszesz !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 03:24

danut pisze:Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)


Teraz mogę to stwierdzić, że była to przestroga dla mnie, która była przekazana przez Ciebie.
Działa to jak już wiesz w dwie strony.
Nieraz coś Ci przekazuje, coś, co czego nie rozumiem, ale rozumiesz to tylko Ty.
Tak też było z Twoim snem, ja go bardzo dobrze rozumiem, było to w tym wypadku w drugą stronę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości