Moje wizje, sny i przeczucia

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: danut » 20 wrz 2020, 22:02

Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)
danut

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Postautor: soldado » 21 wrz 2020, 15:08

danut pisze:Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)

Przestałem się tym zajmować.... z nielicznymi wyjątkami, gdy jest bardzo ,,natarczywy'' przekaz i wręcz muszę coś komuś przekazać - napisać.
Tak staram się sam tym wszystkim nie zajmować tak jak było to kiedyś.
Może o to chodzi?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Postautor: danut » 21 wrz 2020, 15:22

Może o to, a może to była przestroga dla mnie i dla Ciebie. Jak zwykle, gdyż jakoś te nasze losy są splątane, źle u mnie, to źle u Ciebie - coś tak. Biała torebka i kościół - coś te symbole w tym śnie w moim odczuciu też nie są za dobre. Trzeba tym razem odepchnąć te fale, nie ulegać, nie przestraszyć się ich i stawiając czoła sprostać zadaniu.
danut

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 12:45

danut pisze:Może o to, a może to była przestroga dla mnie i dla Ciebie. Jak zwykle, gdyż jakoś te nasze losy są splątane, źle u mnie, to źle u Ciebie - coś tak. Biała torebka i kościół - coś te symbole w tym śnie w moim odczuciu też nie są za dobre. Trzeba tym razem odepchnąć te fale, nie ulegać, nie przestraszyć się ich i stawiając czoła sprostać zadaniu.

z skąd pomysł iż sen z symboliką jest wizją ? wizja to coś takiego co wykracza poza czas obecny a sen z symboliką w tle to to o czym piszesz !
123bgf123

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 04:24

danut pisze:Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)

Teraz mogę to stwierdzić, że była to przestroga dla mnie, która była przekazana przez Ciebie.
Działa to jak już wiesz w dwie strony.
Nieraz coś Ci przekazuje, coś, co czego nie rozumiem, ale rozumiesz to tylko Ty.
Tak też było z Twoim snem, ja go bardzo dobrze rozumiem, było to w tym wypadku w drugą stronę.
soldado
Moderator forum.

Postautor: danut » 19 sty 2023, 04:42

A ja wczoraj Ci miałam tu odpisać, że przestroga/ powiadomienie raczej dla mnie podobna jak tamta przed śmiercią mojego taty. Ale wychodzi na to, że bije nas na raz oboje. Ps. Przestaniesz mnie wzywać po nocach? :D Czy wiesz, że ja już spałam kiedy nagle się zerwałam i przyszłam do kompa. No i nawet nie od razu zauważyłam, ze Ty tu jesteś.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2023, 04:46 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 04:44

danut pisze:A ja wczoraj Ci miałam tu odpisać, że przestroga/ powiadomienie raczej dla mnie podobna jak tamta przed śmiercią mojego taty. Ale wychodzi na to, że bije nas na raz oboje.

Tak, to była dla mnie przestroga.
Dobrze, że Mag to odgrzebał, bo widzimy jak to działa.
soldado
Moderator forum.

Postautor: danut » 19 sty 2023, 04:48

I telepatia, wyżej w poście dopisałam zdanie o niej.
danut

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 04:50

Masz ,,worek'' - Holograficzna rzeczywistość, tam pisz.
soldado
Moderator forum.

Postautor: danut » 19 sty 2023, 04:54

No nie właśnie napisałam, lepiej idę spać. Nie do wytrzymania z Tobą. :D
danut

Następna

Wróć do Różne różności