Nasz Dom

Forum poświęcone analizie dzieł psychograficznych brazylijskiego medium, przede wszystkim spisanym przez duchy takie jak Emmanuel i Andre Luiz, a także listom z zaświatów otrzymanym przez Chico.

Re: Nasz Dom

Postautor: Nikita » 25 sie 2016, 14:45

Ja zrozuzmialam, ze on teraz nie wie co jest ze Stalinem po smierci czyli co sie z nim dzieje ale chyba raczej wiedzial kim jest Stalin. Wsumie on n ie musi wiedziec co sie dzieje ze wszystkimi mozliwymi ludzmi w zaswiatach...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Nasz Dom

Postautor: czarnyMag » 27 kwie 2017, 13:15

Facet napisał książkę i co? Czemu ma on być "wyższy" od kogokolwiek? Bo napisał książkę którą podał że podyktował mu duch? I to przemawia za jego prawdomównością? A mi duch napisał prawnicze pismo do sądu a że jestem jaki jestem i nie nadaję się na boga to czy od razu to znaczy, że on jest ode mnie w czymś lepszy - tym bardziej, że on kwili niczym zbity pies w TV Brazylia "ja nie mogę stwierdzić czy przy mnie "medium" teraz stoi duch i który bo próbuję dobrze wypaść w TV Brazylia" i Świat klęka bo oto "mistrz" wydumał odpowiedź w TV Brazylia a mógł powiedzieć "FACK OFF" :lol:

Albo te szumne negocjacje w sprawie planety Ziemi z innymi cywilizacjami które zamiast z ludźmi władzy typu: Astor, Bundy, Collins, DuPont, Freeman, Onasiss, Rockefeller czy Rotschild rozmawiały z :lol: :lol: :lol: z pisarzem... :lol:

A zaczynając swoją wypowiedź "mistrzuniu" mówi: "mam wiele szacunku do ojca świętego (który jest z szeregu :) i całuję jego pierścień na kolanach" :lol: Tak :?: Chyba oszaleliśmy :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Nasz Dom

Postautor: Krzysztoff » 30 kwie 2017, 16:59

czarnyMag pisze:Facet napisał książkę i co? Czemu ma on być "wyższy" od kogokolwiek? Bo napisał książkę którą podał że podyktował mu duch? I to przemawia za jego prawdomównością? A mi duch napisał prawnicze pismo do sądu a że jestem jaki jestem i nie nadaję się na boga to czy od razu to znaczy, że on jest ode mnie w czymś lepszy - tym bardziej, że on kwili niczym zbity pies w TV Brazylia "ja nie mogę stwierdzić czy przy mnie "medium" teraz stoi duch i który bo próbuję dobrze wypaść w TV Brazylia" i Świat klęka bo oto "mistrz" wydumał odpowiedź w TV Brazylia a mógł powiedzieć "FACK OFF" :lol:

Sznujemy Chico Xaviera nie za to co mówił (choć też) ale za to co robił całe życie
https://www.youtube.com/watch?v=BMkPCXUgAvw

https://www.youtube.com/watch?v=U78FTTjCw5g

https://www.youtube.com/watch?v=rWi9A54yk_Y

Szanujemy też Chico Xaviera za jego postawę pełną dobroci i pokory, pełną uprzejmości i szacunku do innych wyznań. (co raczyłeś nazwać "kwileniem niczym zbity pies")
Więc nieco tonuj swoje wypowiedzi na tym forum - spirytystycznym
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasz Dom

Postautor: czarnyMag » 08 maja 2017, 00:30

Krzysztoff pisze:Szanujemy też Chico Xaviera za jego postawę pełną dobroci i pokory, pełną uprzejmości i szacunku do innych wyznań. (co raczyłeś nazwać "kwileniem niczym zbity pies")
Więc nieco tonuj swoje wypowiedzi na tym forum - spirytystycznym


Przepraszam (nie chciałem nikogo uczuć tu obrazić).
Po prostu chodziło mi o to, że gdyby Jezus był tak przepełniony szacunkiem do arcykapłana Kajfasza jak Chico był przepełniony szacunkiem do papieża to prawdopodobnie Jezus by nie został ukrzyżowany! Czyli Jezus Twoim zdaniem był niewychowanym gburem który zachowania powinien się uczyć od tego wielkiego spirytysty który postępował zgodnie z powiedzeniem "pokorne ciele dwie matki ssie" - tylko, że to jest nic innego jak zakłamanie!
To jest również dowód, że Chico się bał papieża i do końca chyba nie wierzył w swoje zdolności skoro się tak podlizywał człowiekowi który o spirytystach mówi sataniści!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Dzieła Chico Xaviera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości