Ouija - My Art's

Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...
Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy...

Re: Ouija - My Art's

Postautor: Voldo » 13 cze 2011, 16:33

Ja się wypowiem co do symbolu - mianowicie dawać kiść winogron. By było bardziej... spirytystycznie ;)

Aha. Co do rozmiaru. Zbyt duże jest nieporęcznie, nie ważne czym by nie było. Więc... :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija - My Art's

Postautor: Ouija-Expert » 13 cze 2011, 16:38

cthulhu87 pisze:A nie łatwiej po prostu pismem automatycznym się posługiwać? Jak jakiś duch zechce Ci podyktować książkę czy długie, kwieciste przesłanie, pewnie zechciałby mieć "szybki aparat odbiorczy" :)


możliwe, że łatwiej. jednak ja używam tablic, i zajmuję się ich produkcją ;)

Voldo pisze:Ja się wypowiem co do symbolu - mianowicie dawać kiść winogron. By było bardziej... spirytystycznie ;)


świetny pomysł ! zostanie Ci on wynagrodzony wykonaną przeze mnie pierwszą tablicą z kiścią winogron. co pan na to ? ;)
Ouija-Expert
 
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:01

Re: Ouija - My Art's

Postautor: Voldo » 13 cze 2011, 16:57

Ouija-Expert pisze:świetny pomysł ! zostanie Ci on wynagrodzony wykonaną przeze mnie pierwszą tablicą z kiścią winogron. co pan na to ? ;)

Pięknie podziękuje, ale nie. Wystarczą zdjęcia ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija - My Art's

Postautor: animus » 14 cze 2011, 13:03

Jeszcze do Ouija-Expert. Szczerze napiszę, ale prawda nie zawsze jest miła i piękna. Otóż byłam na Twojej stronie Allegro. Jednak veni, vidi, nie wrócę. Odniosłam wrażenie, że jak na Experta, to zamieściłeś tam, w opisie, jakoś mało ostrzeżeń. Domyślam się, że w przeciwnym wypadku ucierpiałby biznes...
Podziwiam nadal Twoje uzdolnienia, pracowitość i... odwagę.
W tzw. realu, jak podejrzewam, raczej byś mnie nie lubił.;))) Ilekroć pytano mnie o radę, czy kupić tabliczkę ouija i się nią posługiwać, czy też raczej nie, bez względu na to, kto mnie o to pytał, za każdym razem zdecydowanie odradzałam, odradzam i odradzać każdemu będę. Sama też nie mam i nie kupię. To wprawdzie tylko narzędzie, ale jednak bardzo niebezpieczne.
Piszę szczerze, nadal z życzliwością, mając jednocześnie nadzieję, że to docenisz i nie będziesz chował urazy.
Zrobisz oczywiście, co zechcesz i nic mi do tego.
Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Ouija - My Art's

Postautor: Ouija-Expert » 14 cze 2011, 19:11

animus pisze:Jeszcze do Ouija-Expert. Szczerze napiszę, ale prawda nie zawsze jest miła i piękna. Otóż byłam na Twojej stronie Allegro. Jednak veni, vidi, nie wrócę. Odniosłam wrażenie, że jak na Experta, to zamieściłeś tam, w opisie, jakoś mało ostrzeżeń. Domyślam się, że w przeciwnym wypadku ucierpiałby biznes...
Podziwiam nadal Twoje uzdolnienia, pracowitość i... odwagę.
W tzw. realu, jak podejrzewam, raczej byś mnie nie lubił.;))) Ilekroć pytano mnie o radę, czy kupić tabliczkę ouija i się nią posługiwać, czy też raczej nie, bez względu na to, kto mnie o to pytał, za każdym razem zdecydowanie odradzałam, odradzam i odradzać każdemu będę. Sama też nie mam i nie kupię. To wprawdzie tylko narzędzie, ale jednak bardzo niebezpieczne.
Piszę szczerze, nadal z życzliwością, mając jednocześnie nadzieję, że to docenisz i nie będziesz chował urazy.
Zrobisz oczywiście, co zechcesz i nic mi do tego.
Pozdrawiam serdecznie!:)
m.


Robienie tabliczek jest dla mnie hobby. Robie ich ostatnio sporo i coraz więcej ludzi zamawia je u mnie. Zrobienie takiej jednej planszy mimo wszystko pochłania u mnie sporo czasu, więc odpowiedni je sobie wyceniam (być może trochę za mało) co widać również w wycenach na allegro. Sprzedając komuś taką tabliczkę, mam nadzieję że owa osoba wie co robi i jest swiadoma odpowiedzialnosci jaka na niej spoczywa. Nie mogę jednak poręczyć za takiego "klienta" co jest raczej zrozumiale.

Co do tego "polubienia" bądź "niepolubienia" nie byłbym na twoim miejscu taki pewny ;) Moze kiedys sie przekonasz, czy masz rację (bądź nie?)

Pozdrawiam!
Ouija-Expert
 
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:01

Re: Ouija - My Art's

Postautor: 000Lukas000 » 14 cze 2011, 19:15

Kontakty z zaświatami z założenia mogą być poważnie niebezpieczne, i chyba nie ma tu za bardzo różnicy czy to pismo bezpośrednie, czy tabliczki czy nawet stoliki.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Ouija - My Art's

Postautor: animus » 14 cze 2011, 19:59

Ouija-Expert pisze:
Co do tego "polubienia" bądź "niepolubienia" nie byłbym na twoim miejscu taki pewny ;) Moze kiedys sie przekonasz, czy masz rację (bądź nie?)

Pozdrawiam!



Bardzo dziękuję za odzew. Bardzo spokojny i sympatyczny zresztą. Cieszę się, że nie wywołałam swoją wypowiedzią złych emocji, co nade wszystko świadczy dobrze o Tobie.:)
Oczywiście, że niczego nie jestem absolutnie pewna, a tego, że się kiedyś spotkamy również wykluczyć nie można.:)
Dodatkowo, tak w wielkiej tajemnicy, przyznam Ci się, że ja... naprawdę lubię ludzi i wszystkim życzę dobrze.
Najlepszości!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Ouija - My Art's

Postautor: animus » 14 cze 2011, 20:10

Tak Lukasie, ale osoby w temacie mało zorientowane czy nieświadome, mogą sobie narobić kłopotu, innym narobić kłopotu, a może nawet ulec uzależnieniu. Nie zabawiam się w ratownika czy zbawcę świata, ale wydaje mi się, że ostrzegać trzeba, szczególnie amatorów, czym to może grozić.
Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Ouija - My Art's

Postautor: forrest » 14 cze 2011, 20:41

Dla Duchów o uporządkowanej naturze forma jest niczym, zaś treść wszystkim.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Ouija - My Art's

Postautor: atalia » 14 cze 2011, 20:45

O...czesć ,Druhu,nareszcie się odezwałeś... :D
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Artystycznie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości