ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...
Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy...

ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: Ivo700 » 30 lip 2018, 12:07

Witam

Postanowiłem złożyć ''Spirytystyczny'' szacunek osobom które ostatnio odeszły, mam nadzieje że się z nimi spotkam [spotkamy]

ROBERT BRYLEWSKI ---założyciel zespołu KRYZYS, BRYGADA KRYZYS, IZRAEL --- wpłynął na moją postawę życiową i poszukiwania Duchowo-Filozoficzne zmarł 2018 r Czerwiec

KORA --- OLGA SIPOWICZ ---wokalistka zespołu MAANAM założonego w 1975 roku ---przez MARKA JACKOWSKIEGO ---KORA również mnie inspirowała ---DZIELNA KOBIETA jak każda osoba miała swoje wady i zalety ---ale była dobrym człowiekiem i wrażliwą osobą ---

----KORA ---idz prosto do światła do SŁOŃCA o którym śpiewałaś, kiedyś się spotkamy na planie w Astralu ---

KORA ---odeszła 29.07.2018 miała 67 lat ---tu na ziemi na planie fizycznym pozostała po tobie muzyka i teksty



MAREK JACKOWSKI ---wspaniały człowiek odszedł w 2013 roku ---wrażliwy człowiek, poszukiwał duchowości w TAOIZMIE, MISTYCZNYM CHRZEŚCIJAŃSTWIE

ciepły, skromny serdeczny człowiek

ech wymianiał bym --- MAREK GRECHUTA, CZESŁAW NIEMEN, TOMEK STAŃKO ---Jazzman

....to ludzie którzy wpłynęli na moją postawę życiową NIECH ICH DUCHY dalej wygrywają muzykę w wyższych sferach .....

pozdrawiam wszystkich ......jak chcecie to napiszcie coś jeżeli też najdzie was refleksja o odeszłych Artystach, Artystkach .

pozdrawiam :) :)
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: Ivo700 » 31 lip 2018, 19:37

Witam

...podoba się mi postawa KORY w ostatnich chwilach swego życia ---nie przyjęła ostatniego namaszczenia od księdza [jak podał to do wiadomości jej mąż-partner Kamil Sipowicz] ---do końca była wierna Religii Naturalnej - Neopogańskiej / New Age .

Była sobą do końca .

Szacunek i cześć jej pamięci .

pozdr wszystkich :)
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 21:46

Jackowski o Korze

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: danut » 02 sie 2018, 21:53

"Brałam wszystko na poważnie, to co dzisiaj jest nieważne. Teraz mówię sercu aby sercem było. Ta noc do innych jest niepodobna"... I dodam do słów Jackowskiego - żyje bez tego ciała fizycznego, ale naprawdę żyje w ciele natychmiast przekonuje się o tym po śmierci.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: Nikita » 03 sie 2018, 19:40

Kiedyś dotknęłam Korę na koncercie...Kora to była ciekawa osobowość...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: agnieszkag » 04 sie 2018, 18:27

Dla mnie było szokiem kiedy odszedł wokalista Linkin Park. Chester. Koniec pewnej epoki. Pamiętam jak byłam na ich koncercie w Chorzowie w 2007 .Oni i Pearl Jam.
Następnie w krótkim odstępie czasu Dolores z The Cranberries. Moja ulubiona charyzmatyczna wokalistka. Piękna kobieta z pięknym głosem.
Następnie w tym roku DJ Avici. Nie byłam jakąś wielką fanką elektronicznej muzyki ale chłopak miał niewątpliwie talent.Jak również sławę urodę i fortunę. Miał również depresje o czym wiedzieli nieliczni. Podciął sobie nadgarstki szkłem. Ból życia.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: Krzysztoff » 11 sie 2018, 17:42

Lemmy Kilmister (motorhead) odszedł w 2015 - a wszystkim wydawało się że jest "niezniszczalny"
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODEJŚCIA LUDZI - ARTYSTÓW

Postautor: Xsenia » 27 paź 2018, 23:15

Dla mnie szokiem było odejście Zbigniewa Wodeckiego. Do teraz jak słyszę niektóre jego piosenki, to pojawiają sie łzy w moich oczach....
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Artystycznie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości