Imię Przewodnika

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Xsenia » 01 mar 2022, 21:31

Siewiczpl pisze:Z racji tego że każdy z nas ma przynajmniej jednego w danym momencie przewodnika/anioła , chcę się was zapytać czy znacie imię swojego?
Ja mam swój jeden typ na jego imię, ale jak nie ogarnę porządnie Kronik Akaszy to nie wiem czy jest inna metoda poznania jego imienia bym miał pewność że nie ulegam złudzeniu podświadomości.

P.s Interesuje się Kronikami Akaszy nie tylko dlatego by poznać imię swojego przewodnika ale przy okazji bym się dowidział.r

A dlaczego chcesz poznać jego czy jej :) imię?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Siewiczpl » 03 mar 2022, 20:04

Xsenia pisze:
Siewiczpl pisze:Z racji tego że każdy z nas ma przynajmniej jednego w danym momencie przewodnika/anioła , chcę się was zapytać czy znacie imię swojego?
Ja mam swój jeden typ na jego imię, ale jak nie ogarnę porządnie Kronik Akaszy to nie wiem czy jest inna metoda poznania jego imienia bym miał pewność że nie ulegam złudzeniu podświadomości.

P.s Interesuje się Kronikami Akaszy nie tylko dlatego by poznać imię swojego przewodnika ale przy okazji bym się dowidział.r

A dlaczego chcesz poznać jego czy jej :) imię?


Bo mam wrażenie że wiem jak się nazywa, pozwoliło by mi zdobyć więcej informacji dlaczego w ten sposób mi podaje przekazy.
Wewnętrznie czuje że imię dało by mi jakieś info o nim czego potrzebuje. :)
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 06 mar 2022, 01:01

Siewiczpl pisze:
Xsenia pisze:
Siewiczpl pisze:Z racji tego że każdy z nas ma przynajmniej jednego w danym momencie przewodnika/anioła , chcę się was zapytać czy znacie imię swojego?
Ja mam swój jeden typ na jego imię, ale jak nie ogarnę porządnie Kronik Akaszy to nie wiem czy jest inna metoda poznania jego imienia bym miał pewność że nie ulegam złudzeniu podświadomości.

P.s Interesuje się Kronikami Akaszy nie tylko dlatego by poznać imię swojego przewodnika ale przy okazji bym się dowidział.r

A dlaczego chcesz poznać jego czy jej :) imię?


Bo mam wrażenie że wiem jak się nazywa, pozwoliło by mi zdobyć więcej informacji dlaczego w ten sposób mi podaje przekazy.
Wewnętrznie czuje że imię dało by mi jakieś info o nim czego potrzebuje. :)


Tak naprawdę powinieneś zdać sobie sprawę z jednej rzeczy.
Nie jesteś tutaj dla Niego, tylko On jest tutaj dla Ciebie.
Po prostu wydaj mu rozkaz, np. przed snem, że ma Ci się przyśnić, pokazać i powiedzieć jak ma na Imię. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Elka » 09 mar 2022, 12:18

Ja poprosiłam przewodnika aby pokazał mi się we śnie kilka miesięcy temu....przez kolejnych kilka nocy towarzyszył w każdym śnie ...jakby w górnym rogu...sen się toczył a on był w tym samym miejscu u góry w rogu.... Ukazał się jako niewysoki mężczyzna...nie wiem jakiej " narodowości" pomyślałam że jest Wietnamczykiem...w stroju z jakiś sztuk walki i dziwnym mieczem na plecach...odkąd Go zobaczyłam ,kiedy o nim myślę lub mam kontakt z nim jakoś mi prościej...imienia nie poznałam...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Xsenia » 09 mar 2022, 21:45

A mój coś ostatnio chyba zajęty jest :( uszkodziłam staw skokowy, wczoraj naciągnęłam coś z prawej ręce i boli, dziś zepsuło mi się auto... Aniołku gdzie jesteś???
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Pablo diaz » 10 mar 2022, 07:25

Nie pomyślne zdarzenia lub ich ciąg, jest powodem oddalenia się przyjaznych duchów.Sama przyczyna tkwi w nas samych.Jak tylko czlowiek zaczyna kierować się właściwą drogą ,w pobliżu pojawiają się nasi opiekunowie,aby nas chronić.W życiu spotykają nas przeróżne niuanse,które właśnie są po to,by zwrócić naszą uwagę.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Imię Przewodnika

Postautor: ZabaZaba » 10 mar 2022, 10:17

Zainspirowana Waszymi tutaj postami, wczoraj przed zaśnięciem zwróciłam się do mojego opiekuna (wyzywając go od najgorszych ch... przy okazji), że jeśli jest w ogóle, to niech łaskawie da o sobie znać. W nocy miałam sen. Byłam zagubiona w czymś, co było połączeniem centrum handlowego z moim miejscem pracy, błądziłam, nie byłam w stanie trafić tam, dokąd chciałam, ani nawet sensownie się wydostać. W końcu w trakcie którejś nieudanej przeprawy przez ten labirynt spotkałam gościa, który wydawał się złowrogi, ale ostatecznie mnie oswoił, że tak napiszę, pokazał, że ma kwiaty i akwaria i pomógł znaleźć wyjście. Po wyjściu na dwór znowu nie mogłam nigdzie sensownie dotrzeć, pojawił się następny człowiek, o rysach podobnych do poprzedniego (szeroka twarz, trochę zbyt gruba na dole przy ustach), objął mnie i poczułam się totalnie zaopiekowana. Spędziliśmy tak długi czas na ławce, cały czas mnie przytulał, potem poszliśmy do mojego biura, które było też mieszkaniem. Przez chwilę wydawało mi się, że on był przebierańcem i jako zupełnie inna postać opuszcza pomieszczenie, ale później pojawił się znowu koło mnie. Czułam niesamowitą błogość i bezpieczeństwo. Tyle. Zafascynowało mnie to i chciałabym, żeby trwało, dlatego o tym piszę. Ale oczywiście nie do końca jestem przekonana, że przyszedł mój przewodnik, równie dobrze mogła to być moja projekcja. Ciekawe, czy się jeszcze pojawi...
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Xsenia » 10 mar 2022, 16:39

Pablo diaz pisze:Nie pomyślne zdarzenia lub ich ciąg, jest powodem oddalenia się przyjaznych duchów. Sama przyczyna tkwi w nas samych. Jak tylko czlowiek zaczyna kierować się właściwą drogą ,w pobliżu pojawiają się nasi opiekunowie, aby nas chronić. W życiu spotykają nas przeróżne niuanse, które właśnie są po to, by zwrócić naszą uwagę.

Pablo ja zawsze mam pod górkę. Czasem tylko robi się płasko, ale jak już to na krótką chwilę. A potem znowu góry...
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 10 mar 2022, 16:58

Xsenia skas to znam...tez mam pod gorke...mysle, ze to taka karma... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 10 mar 2022, 16:59

Zaba bardzo ciekawy sen. Ja tez dzis mialam fakny sen. Zauwazylam, ze jak mam glupi sen to dzien jest do d*** a jak jest mily sen to dzien jest dobry..Do Ciebie zawital Aniol Stroz... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości