Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świata

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: danut » 03 paź 2021, 21:15

Ten połamany kręgosłup pewnie jest jakoś z tym związany, bo przecież było mi to powiedziane o tym na ławce, koło tętnicze mózgu Willisa( struktura w takim wydaniu jak moje u 1/3 ludzi) na pewno również było przesilane, stąd tętniak w efekcie jego pęknięcie( wcale nie tak jak ktoś próbował mnie ośmieszyć wpierw tętniak potem jakieś zaburzenia, komuś się mieszały tu choroby neurologiczne z psychicznymi :D ), to najbardziej pracujące organy, wytężone na maxa podczas moich doświadczeń i aż tak silnych fizycznych przejść do innych światów. A to one były podstawą do tego bym coś ogarnęła i zrozumiała.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2021, 21:47 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: soldado » 03 paź 2021, 21:46

danut pisze:Ten połamany kręgosłup pewnie jest jakoś z tym związany, bo przecież było mi to powiedziane o tym na ławce, koło tętnicze mózgu Willisa na pewno również było przesilane, to najbardziej pracujące organy, wytężone na maxa podczas moich doświadczeń i aż tak silnych fizycznych przejść do innych światów. A to one były podstawą do tego bym coś ogarnęła i zrozumiała.


Na przyszłość, wiem, że jesteś osobą bardzo ambitną, ale rozdzielenie swojej energii w ten sposób zawsze skutkuje chorobą ciała, które ma do czynienia z cząstkową energią danej osoby...
To bardzo zły pomysł ale nie mi to oceniać.
Tak jak pewnie zauważyłaś, tylko niekiedy coś przekazuje... :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: danut » 03 paź 2021, 21:50

No tak taką energię musiało to jedno ciało wytrzymać, ale co czyż nie wytrzymało? :D Jeszcze tu jestem w jakim wydaniu to w takim a i tak się nie poddaje jeszcze. Choroby to pikuś przy dokładnym odkryciu co robią ludzie ludziom, co i jak potrafią, doświadczenie tego na własnej skórze i podjęcie z takimi działaniami walki, to tego trzeba się nauczyć, by nie wylać dziecka z kąpielą i by nie zrównać się z takimi według hasła jak ty mnie tak ja tobie. Pokonanie zła jest w naszym zasięgu.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2021, 22:00 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: soldado » 03 paź 2021, 21:56

danut pisze:No tak taką energię musiało to jedno ciało wytrzymać, ale co czyż nie wytrzymało? :D Jeszcze tu jestem w jakim wydaniu to w takim a i tak się nie poddaje jeszcze.


Nie chodzi mi o to, czy wytrzymałaś, ale chodzi mi o to czy było warto?
Czy było warto aż tak się poświęcać?
Można było przecież wieść życie bez chorób.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: danut » 03 paź 2021, 22:01

Zapominam ze tak szybko sobie odpowiadamy, dlatego wyprzedzam zadane potem pytania i dopisuje do postów, zerknij. Tak było warto.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: soldado » 03 paź 2021, 22:06

danut pisze:Zapominam ze tak szybko sobie odpowiadamy, dlatego wyprzedzam zadane potem pytania i dopisuje do postów, zerknij. Tak było warto.


Skoro tak uważasz...
Pewnie nie było by mnie tutaj, gdyby było inaczej.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: danut » 03 paź 2021, 22:09

Dlatego w tym temacie o wolnej woli nie pomijajmy też synchronizacji zdarzeń. My nie kwitujemy sprawy - a tam przypadek, jak często powtarzasz - nie ma przypadków :) .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: soldado » 03 paź 2021, 22:14

danut pisze:Dlatego w tym temacie o wolnej woli nie pomijajmy też synchronizacji zdarzeń. My nie kwitujemy sprawy - a tam przypadek, jak często powtarzasz - nie ma przypadków :) .


Nie ma przypadków, one nie istnieją.
Ta zasada tyczy się zarówno Ciebie jak i każdej osoby tutaj piszącej.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: danut » 03 paź 2021, 22:26

Jest dużo więcej fundamentalnych zasad, żeby tak ktoś zechciał chociaż część z tych, które wypisaliśmy w Internecie przez te lata spamiętać, przyjrzeć się im poważnie i zastanowić, czy to nie jest prawda i czy nie mam racji. Hasła zarówno religijne jak i naukowe zamykają ludziom dostęp do tych informacji, ograniczają i zatrzymują ludzkie myślenie i postępy świadomości. Bo ktoś powiedział, a niech sobie powiedział, to co mam po nim wciąż tylko powtarzać jak papuga? Ja zaś sprawdziłam i o tym świadczę. Krzysztof Kamil Baczyński fragment wiersz "Pokolenie"
"Jak obce miasta z głębin kopane,
popielejące ludzkie pokłady
na wznak leżące, stojące wzwyż,
nie wiedząc, czy my karty iliady
rzeźbione ogniem w błyszczącym złocie,
czy nam postawią, z litości chociaż,
nad grobem krzyż."
Ostatnio zmieniony 03 paź 2021, 22:39 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wolna wola w religiach, a tworzenie rzeczywistości świat

Postautor: soldado » 03 paź 2021, 22:38

danut pisze:Jest dużo więcej fundamentalnych zasad, żeby tak ktoś zechciał chociaż część z tych, które wypisaliśmy w Internecie przez te lata spamiętać, przyjrzeć się im poważnie i zastanowić, czy to nie jest prawda i czy nie mam racji. Hasła zarówno religijne jak i naukowe zamykają ludziom dostęp do tych informacji, ograniczają i zatrzymują ludzkie myślenie i postępy świadomości. Bo ktoś powiedział, a niech sobie powiedział, to co mam po nim wciąż tylko powtarzać jak papuga? Ja zaś sprawdziłam i o tym świadczę.


Co Ci mam napisać?
Może w końcu czas odkryć karty.
Uzyskałem samoświadomość siebie, wiem dokładnie kim jestem.
Bardzo męczę się tutaj w tej ,,skorupie'', jak pewnie zauważyłaś staram się pomagać innym dookoła mnie...
Zawsze byłaś i będziesz nasza...
Chyba starczy...
Konkretne pytania i konkretna odpowiedź. ;)
Na obojętnie jaki temat ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości