Absurdalność żydowskiego Boga

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: danut » 21 sty 2020, 17:54

No hej! Ja na pewno korzystam z filozofii Jezusa, ale bardzo denerwują mnie reakcje np. na tym forum "powołuje się na Jezusa to myśli tak i tak, jak kościół katolicki, lub jakieś sekty" - nic z tych rzeczy, czytać umiem i interpretować przeczytane także :) . Zainteresowałam się teozofią i spirytyzmem, ale to mnie raczej nie pociąga, bo raczej to tylko są jakieś cząstkowe sprawy z tego, które mogę uznać za wartościowe. Magia ezoteryczna, sztuczki, pląsy, czary, wróżby- to w ogóle u mnie odpada. Buddyzm, ale tylko jako myśli filozoficzne jednostek z nim związanych, Hinduizm - też cząstkowo bo bardziej grzebie w jego korzeniach i szukam powiązań z mnie bliższymi słowiańskimi wierzeniami i uważam, że w tak zwanej wiedzy przyrodniczej ludu bardzo dużo jest spostrzeżeń zgodnych z obecną nauką, np. tej o kwantach. Jeśli chodzi o nazwiska, to większość wypisałeś i Ty, a dodam jeszcze koniecznie Hegla. O tych związanych z fizyką kwantowa wiele razy już pisałam. I co najważniejsze - miałam mnóstwo doświadczeń z pogranicza tej nam znanej rzeczywistości i bardzo wielu ludzi nazwie to spotkania z nieznanym, a ja weszłam tak głęboko w rozmyślania i analizę tych zdarzeń, że rozszyfrowałam je i to bez wątpliwości już teraz czym one były. To wszystko ukształtowało mi bardzo mocny światopogląd.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: danut » 21 sty 2020, 23:01

Ryszard pisze:Bóg jako stwórca , tylko jeden dla wszystkich.
Z religii "bierzemy" to co nam pasuje, można i tak. :D
Tolerancja ale nie akceptacja np dla pederastów, mnie to brzydzi inni ulegają propagandzie ułamka procenta populacji, uznając seksualne dewiacje za coś normalnego.

Dla mnie Bóg to również kosmiczna nadświadomość wszechrzeczy. To dlatego wszystko musi być podporządkowane Jego prawom, to Schemat Mądrości i Prawdy, bo są one ścisłe,fizyczne i połączone z emocjami, uczuciami, nie tylko z czynem i rzeczywistością ujawnioną. Dlatego jest Jeden i Prawdziwy. Łamiąc te Prawa zawsze zbłądzisz i nie raz boleśnie za to zapłacisz, tak że będziesz zmuszony je na nowo sobie poukładać, znaleźć i wtedy zrozumiesz, że bez zgodności z Nimi nie ma życia. Źle to rozumiesz, że bierzemy co nam pasuje :D nie, nie , nie - ten obraz nie może być chaotyczny, pozbawiony logiki, zresztą uważa się, że szukając Prawdy obowiązuje taka zasada- spójnie , logicznie potrafisz odpowiedzieć na każde zadane Ci pytanie odnośnie tego co odkryłeś, bo jeśli znajdzie się jakakolwiek osoba, która zada ci takie też pytanie a Ty nie znajdziesz na nie odpowiedzi, to już zasieje się wątpliwość odnośnie tej twojej prawdy. Tolerancja a akceptacja osób o innej od mojej orientacji to to samo. Wcale nie muszę tego od nich przejmować, żyję inaczej, ale pozwalam żyć obok siebie innym. Gdzieś pisałam o Judaszu trochę to tez ten temat, nie dyskryminujemy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: Ryszard » 22 sty 2020, 10:05

Wiem czym jest tolerancja i czym akceptacja. Niech będzie, że homoseksualizm to choroba, nie przeszkadza mi zupełnie co robią w sypialni, przeszkadza natomiast obnoszenie się z tym na ulicach, przeszkadza że chcą mieć te same prawa co normalne małżeństwa, nie wspomnę o adopcji dzieci.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: alexis200 » 22 sty 2020, 11:50

Ryszardzie

chyba odpowiedziałeś Danut

ale i ja coś dodam w tej kwestii, homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, co najwyżej zaburzeniem genetycznym - inna budowa płatów czołowych w mózgu, inaczej pracują im też hormony niż u osób hetero - byłem na takiej konferencji na UŚ - w Katowicach i tam doktorzy o tym mówili autorytety w tej dziedzinie, co do adopcji dzieci - też uważam że nie powinno być adopcji dzieci przez obcych ludzi - homo, wyjątek dopuszczam w adopcji a raczej nabycia praw do opieki nad dzieckiem - ale pod warunkiem że

1.np kobieta lub mężczyzna był - biseksualny - bo bi ma pociąg i do faceta i do kobiety i np taki człowiek jest ojcem lub matką biologiczną dziecka, bo np kobieta była bi-seksualna ma dziecko z facetem-byłym mężem rozwiodła się, i potem związała się z kobietą, ale jest jednak matką biologiczną swego dziecka to oczywiście mogą takie dwie osoby wychowywać dziecko - tj dwie kobiety - tym bardziej że takie dziecko nawet z rozwodu ma przecież też swego ojca biologicznego , takie jest prawo np w niektórych krajach zachodnich - że nie pozwala na adopcje dzieci homo przez obcych ludzi żeby adoptowali dziecko też obce z domu dziecka , ale robi wyjątek - jeżeli jeden z rodziców jest bi-seksualny i jest biologicznym ojcem , lub matką swego dziecka - wtedy przyznaje prawo do dziecka dla takiego rodzica .
Uważam że dziecko takie powinno mieć wzorzec że rodzice to kobieta i mężczyzna, a wychowywać go w domu może np ojciec biologiczny z swym męskim partnerem, tak samo jak kobieta jest biologiczną matką a mieszka z kobietą swą partnrką-jeżeli sąd się do tego przychyli.

Także też nie jestem za adopcją dzieci z domu dziecka przez pary homoseksualne, wyjątek robię jedynie dla osób bi-seksualnych, bo osoba bi np facet bi-seksualny może się związać z kobietą, bo ma pociąg do kobiet, tak samo kobieta bi-seksualna ma pociąg oprócz do kobiet, też do mężczyzn .

2.Co do małżeństw nie przeszkadza mi to zupełnie - żeby w urzędzie stanu cywilnego zalegalizowali taki związek partnerski , też nie gorszy mnie to jak dwoje kobiet lub mężczyzn idzie na ulicy i trzymają się za rękę a nawet jak się pocałują na ulicy [byleby się nie rozbierali do naga i nie odbywali stosunku] w sposób kulturalny, nie przeszkadza mi to zupełnie, ja wogóle uważam że niektórzy faceci - hetero - mogą się nauczyć czułości od facetów - homo i zastosować to do swoich stosunków np ze swoją kobietą, faceci homo - bardziej dbają o higienę, dbają o wygląd , a niektórzy faceci hetero np idą do łóżka z kobietą przed seksem i nie myją np penisa, (ani nie podmywają sobie odbytu po wypróżnianiu się - stąd potem choroby, lub przed seksem z kobietą) , oczywiście są faceci - hetero co dbają o wygląd, higienę - ale są i też tacy co nie dbają, dużo by pisać .

np - w niektórych krajach jak np Indie, i innych faceci hetero, chodzą po ulicy i np trzymają się za ręce - czasami - choć są hetero - okazują sobie więcej czułości, choć są hetero, ja uważam że większość hetero facetów są zablokowani emocjonalnie i wstydzą się wyrażać swe uczucia, okazywać czułość np - przytulić kolegą jak ma problem, jest zmartwiony bo boi się że będzie posądzony o zniewieścienie lub homoseksualizm, wśród kobiet nawet hetero w kulturze Zachodu jest większe przyzwolenie społeczne na okazywanie czułości swej koleżance.

Dlaczego tak jest? bo tak mu zaprogramowała dane zachowania w psychice kultura i Religia Patriarchalna - i ''męski '' obraz BOGA JAHWE, ALLAHA który w swych pismach świętych zabrania i karze - osoby homoseksualne, bi-seksualne, trans-seksualne, np w religii INDII i w BUDDYZMIE jest większa akceptacja dla osób nie-hetero, nawet mówi się tam o TRZECIEJ PŁCI, ba BÓG w religiach Hinduizmu ma swój żeński odpowiednik jest zarazem MĘSKI i jest nazwany ''OJCEM'' ale i jest nazwany BOGINIĄ - ''MATKĄ '' np w hinduizmie jest to SHAKTI - żeńska energia Boga, np Bóg - SIVA ma swą żonę - PARWATI - Parwati to symbol energii kobiecej w BOGU - ABSOLUCIE, a w Judaizmie, Chrystianizmie, Islamie niestety BÓG JEDYNY jest traktowany jak ''taki duży FACET '' który tłumi w sobie ''kobiecość''

Oczywiście szanuję twoje zdanie Ryszard, ale mi nie przeszkadzają osoby homo, bi, trans na ulicy - nie przeszkadza mi też PARADA RÓWNOŚCI - równie dobrze musiałby mi przeszkadzać KARNAWAŁ W RIO DE JANEIRO w AMERYCE ŁACIŃSKIEJ - w BRAZYLII, bo tam ludzie nie tylko - hetero - wychodzą na ulicę w przebraniach - często są półnadzy na ulicach, podobnie ludzie na plaży chodzą po rozbierani, kobiety chodzą w stringach, tam na plaży, czasem bez - biustonosza i nawet dzieci małych to nie gorszy - ani ich rodziców , a tu słyszę takie głosy niektórych oburzonych że zakazaliby PARADY RÓWNOŚCI - bo są tam osoby poprzebierane za kobiety i półnadzy dziwne - a na plaży , lub na basenie odkrytym też są ludzie i faceci i kobiety - porozbierani - i jakoś to ich nie gorszy a może KĄPIELISK by też ZAKAZALI, przecież to Absurdy są, ba wśrod plemion AMERYKI i np AFRYKI - są takie plemiona gdzie i facet i kobieta chodzą WYMALOWANI prawie nadzy i przy nich jest ich dziecko i jakoś nie ma zgorszenia, dla mnie takie próby wprowadzenia zakazów PARAD RÓWNOŚCI w Polsce - świadczą o UPRZEDZENIACH niektórych ludzi, czyli jakby KACZYŃSKI był prezydentem miasta RIO DE JANEIRO to ZAKAZAŁ by - imprez TYPU KARNAWAŁ w RIO - no ....SZOK bo on i jemu podobni są tym zgorszeni, - ale przecież jak im takie imprezy nie pasują to nie muszą na nią chodzić proste .

Dla mnie takie poglądy to skutek wychowania KATOLICKIEGO i wpływ obrazu Żydowskiego Boga na umysły wiernych, ale każdy ma oczywiście prawo do swego zdania . Także podsumowując jeżeli chodzi o mnie

1.Małżeństwa - osób homo, bi, trans - TAK

2.Adopcja dzieci - NIE - wyjątek - chyba że ojcem i matką jest rodzic biologiczny dziecka

3.Parady Równości - nie przeszkadzają mi - a osobników którzy na Paradzie próbowaliby się np rozebrać do naga i odbyć stosunek seksualny, lub chuliganów - usunąć z takiej parady, ale Parada raz do roku ma prawo się odbyć

4.Co obrazu Boga w Judaizmie, Chrześcijaństwie [chrześcijanie powołują się też na Stary Testament], Islamie - to obraz ten jest Prymitywny moim zdaniem i szkodzi ludziom - np mężczyznom bo przyjmują fałszywy wzorzec takiego BOGA - mściwego, karzącego i stosują taki model zachowania np w stosunkach z innymi ludźmi - podboje, święte wojny, niewolnictwo, sekciarstwo, przemoc w rodzinie, dominacja mężczyzn nad kobietami - brak równości, bo przyjmują taki WZORZEC TAKIEGO BOGA który też - nakazał - mordować, podbijać inne ludy, zabijać osoby nie-hetero [homofobia], palić czarownice [niechęć do kobiet] itd i itp .

Mężczyzna taki to okaleczony psychicznie człowiek bo nie dopuszcza do swej psychiki - kobiecości - wrażliwości, czułosci ba on nawet wstydzi się takich uczuć - tzw facet ''macho'', musi być zarośnięty, nie wymyty - szorstki - ideał faceta, jak dla mnie taki facet to ''jaskiniowiec'' i oczywiście musi komuś zawsze przywalić, kogoś pobić, żeby okazać męskość przed ''samicami - kobietami '' może trochę przerysowałem ale tak to wygląda - Dżihadyści, Talibowie, Kibole, niektórzy żołnierze - to właśnie tacy ''macho'' typ - TERMINATORA - no jakbym był kobietą - nie chciałbym takiego faceta za męża lub chłopaka .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: danut » 22 sty 2020, 12:46

alexis 200 - nie mam co dodać, napisałeś wszystko :) A homoseksualizm towarzyszył ludzkim dziejom, chyba od zawsze i nie wiem czy wzbudzał tak wielkie emocje jak dziś. I masz rację, to Konstantyn Wielki w 326 roku wprowadził karę śmierci za czyny homoseksualne i to musiało się odbić na naszej kulturze opartej na rzymskich korzeniach przecież.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: Ryszard » 22 sty 2020, 17:07

Tak czy siak nie jest to normalne.
Pedofilia także a może nawet bardziej towarzyszyła nam od wieków, teraz w naszej kulturze zakazana i piętnowana.
Czyż nie jest normą wśród ludzi, tak jak i wśród zwierząt, rozmnażanie, przedłużanie gatunku.
Zadziwiające , ze homoseksualizm promują liberalni komuniści, zapewne dlatego, iż łączy ich wspólna nienawiść do kościoła, stąd profanacje na każdym z marszów tzw równości.

Nie zamierzam, tak jak Wy, twierdzić ze świętym oburzeniem, że wszystko wiem lepiej, nie jestem także jakimś świętoszkowatym pyszałkiem.
Idę swoją drogą i teraz mi głupio, że zareagowałem, zwłaszcza, w temacie krytykującym Stwórcę.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: danut » 22 sty 2020, 17:37

Dlaczego tak to kwitujesz Ryszardzie? Norma normą, ale nie jest właściwe podporządkowywanie na siłę wszystkiego tym normom. Normą jest człowiek zdrowy, silny psychicznie i fizycznie, i według Ciebie normalnie funkcjonujący w świecie- pracuje ma żonę i dzieci, i co z tego? Czy mamy wyrzucać poza margines wszystkich co mają kłopot z przeróżnych powodów zdrowotnych, społecznych, itd. tak właśnie funkcjonować? Toż ja się powołuje na Jezusa i On zupełnie nie tak na to patrzy, jest tolerancyjny. Jeśli masz pretensje do promujących homoseksualizm no to im to powiedz, tym co nakręcają i podsycają ten sztuczny problem, a nie miej jej do nas. My tu z alexis 200 nic nie promujemy. Piszemy o absurdach związanych z wiarą a też nie, jak piszesz, że krytykujemy Boga. Zareagowałeś tak, czy inaczej i ok. czy ja mam jakieś żale do Ciebie o to, przecież to Twoje zdanie i Twoja sprawa. Ale dlaczego sądzisz, że twierdzę ze świętym oburzeniem, że wszystko wiem lepiej? :D Czy ja się oburzam? :shock: Jestem chyba bardzo spokojnym człowiekiem, bo ja tak czuję i tak widzę, tak wiem, a Ty to oceniasz czy lepiej, czy gorzej od Ciebie. I wnioskuję, że chyba czujesz to gdzieś podświadomie, że jednak lepiej skoro tak napisałeś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: alexis200 » 23 sty 2020, 10:16

Ryszardzie

Zgadzam się z Danut co napisała, ale do rzeczy

środowiska ludzi LGBT - nie promują swej orientacji seksualnej, a na manifestacjach protestują przeciw wykluczeniom społecznym i to nie tylko ludzi o innej orientacji seksualnej ale i też np ludzi - otyłych, niepełnosprawnych stają w ich obronie .

To tak jakbyś powiedział że Afro-Amerykanie promują swoją rasę i wogóle poco oni wychodzą na ulicę i robią cały taki szum, tak mówili wówczas - Białi [większość białych w USA w XIX w i w latach 50 - 60 -tych XX w]

Dokładnie ci biali myśleli podobnie do ciebie - też mówili - no po co oni robią tyle szumu, ci Czarni, itd, itp .

Uważam że w kraju który jest Dojrzałym krajem Demokratycznym - powinno się obywateli homoseksualnych, lub o innym kolorze skóry - traktować na równi z innymi obywatelami - nie rozumiem dlaczego ograniczać prawa takim ludziom - skoro ciemnoskóry lub osoba homo, bi, trans - chce zalegalizować związek Partnerski w urzędzie to uważam że ci ludzie mają do tego PRAWO BO SĄ LUDŹMI .

Mówisz że homo to nienormalne - to jest orientacja zgodna z naturą - bo występuję w NATURZE tylko w mniejszości . Stawiasz na równi pedofilie z homo - tylko że jest różnica - Homo nie krzywdzą ciebie swoją Orientacją - nie mówią ci chodź ze mną do łóżka , są to całkiem normalni ludzie, co mają swoje problemy, troski, marzenia, ba są osoby LGBT co zajmują się Duchowością itp, etc

natomiast Pedofil - krzywdzi ludzi - dzieci, więc stawianie na równi Pedofilii z homoseksualizmem to wg mnie ''przegięcie ''

Piszesz że homo promują Komuniści - wiesz jak Komunistą nie jestem (homo też nie, jestem Hetero), wiesz Ryszardzie że u SŁOWIAN akceptowało się ludzi innych orientacji, podobnie było u INDIAN, HINDUSÓW tutaj LINK do artykułu na ten temat HOMOSEKSUALIZM w POGAŃSTWIE - wczoraj i dziś

http://slowianolubia.blogspot.com/2013/ ... zej_3.html

warto poczytać .

Myślę że ludzie w Polsce są mało wyedukowani - nie mają wiedzy na ten temat, nie ma edukacji seksualnej w szkołach i ludzie powtarzają - mity, stereotypy , kirują poglądem swoim - ale nie opartym na badaniach naukowych - rzetelnej wiedzy, bo jeżeli ktoś mi mówi że homo to choroba, zboczenie, lub że ZIEMIA JEST PŁASKA - lub że żyjemy pod ziemią, ok ma prawo do takiego poglądu - ale niech mi poda - źródła, badania autorytetów NAUKOWCH [nie pseudo-naukowych] itd .

Także uważam że Kościół Rzymsko-Katolicki swoją homofobią wyrządza dużo krzywdy i swoim przestarzałym obrazem Boga .

Co do tego że homo nie mogą się rozmnażać, mogą zapładniać kobiety - tylko że nie czuliby przy akcie seksualnym podniecenia - satysfakcji seksualnej, ale są przypadki że np homoseksualiści płodzą dzieci, był homo od urodzenia - ale tłumił to w sobie i pod PRESJĄ SPOŁECZNĄ - ożenił się i spłodził dziecko - ale małżeństwo nie było szczęśliwe, bo nie miał pociągu jednak do żony, bo stwierdził odkrył że pociągają go mężczyźni a nie kobiety, to co tłumił przez tyle lat, teraz wybuchło i rozwiódł się z żoną - odszedł - są takie przecież przypadki .

Lesbijki - kobiety homo - mogą być sztucznie zapłodnione - in vitro - biorąc nasienie od dawcy , także spokojnie rasa ludzka by nie wymarła, bo obok homo, bi, trans żyją osobniki hetero, mężczyźni, kobiety i dla przedłużenia gatunku osoba homo - może dla ''dobra sprawy'' zmusić się i zapłodnić kobietę, tak samo kobieta homo może się kochać z facetem i mieć z nim dziecko - tylko wiadomo że nie będzie jej to sprawiało przyjemności bo ma pociąg seksualny do kobiet .

dużo by pisać ....Ryszardzie, nie przekonuje ciebie do mojego zdania a tylko wyraziłem swój pogląd .


Uważam że obraz BOGA który tylko FAWORYZUJE -

1.jedną rasę - np białą

2.jedną orientacje - tylko hetero

3.jeden naród wybrany - tylko Żydzi [tylko chrześcijanie lub muslimi - są ludem wybranym Boga inni to śmieci i poganie i trzeba ich nawrócić albo zniszczyć]

jest to obraz WYPATRZONY i ZAKŁAMANY

z drugiej strony skoro ten BÓG tak potępia tych ''homosiów'' ''czarnych'' - to dlaczego ich wykreował -stworzył ?

....i tak dochodzimy do błędnego koła i absurdu obrazu BOGA Judeo-Chrześcijańskiego [Muslimskiego] , oczywiście nie wszystkie treści z BIBLLI, KORANU są złe - są tam też nauki pożyteczne, ale są też nauki nacechowane - rasizmem, homofobią, sekciarstwem, przemocą bo sam obraz BOGA w tych pismach świętych jest spatrzony-prymitywny bo wtedy ludzie tamtej Epoki - prości beduini i kapłani semiccy - nie mieli wiedzy seksuologicznej, naukowej, swoją wiedzę opierali na legendach, mitach, bajkach, np CZOŁG to dla nich by to był SMOK ziejący ogniem, KOSMITA - jakby się z nim spotkali to by to był dla nich ''anioł'' ''bóg lub demon - Dżin '' itd, osoba homo -to też ''dziwadło '' - SEMICI byli na prymitywnym stopniu rozwoju i bardziej zacofani niż GRECY, HINDUSI - w kwestii orientacji seksualnych również, SEMICI tamtej epoki - wierzyli że ZIEMIA JEST PŁASKA, a w Grecji i w Indiach już były poglądy i szkoły naukowe - że ZIEMIA JEST KULĄ i jest okrągła itd .

Skoro kościół Katolicki i protestanci uważają że homo to nie-naturalne i zboczenie [mentalność semity epoki starożytnej], że antykoncepcja jest zła, to może niech zacznie głosić że - Ziemia jest płaska, że żyjemy we wnętrzu Ziemi, że nie ma kosmosu nad nami itd . To wszystko . pozdr
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: Ryszard » 24 sty 2020, 11:18

Nie jestem komunistą ani także jakimś bogobojnym fanatykiem.
Nie popieram promowania homoseksualizmu, ani profanacji jakich się dopuszczają na swoich tzw marszach równości, co czyni mnie w oczach lewaków homofobem. Kolejny błąd , fobie to strach a nie obrzydzenie.
Komuniści "walcząc" o tzw równouprawnienie promują zabijanie dzieci niepełnosprawnych jeszcze w łonach ich matek, na wzór nazistów, zresztą i jedni i drudzy to lewacy. Oczywiście dużo wygodniej jest przeprowadzić aborcję niż przez długie lata opiekować się chorymi dziećmi, później, często już z dorosłymi.
Potrafię widzieć i rozumieć, tzw autorytety mnie nie przekonują do bycia podatnym na modne w danej chwili zachowania.
Porównywanie normalnego społeczeństwa do ku klux klanu, to już ogromna przesada.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Absurdalność żydowskiego Boga

Postautor: danut » 24 sty 2020, 12:17

Ryszardzie, także nie jestem podatna na modne zachowania. I to właśnie dlatego nie wkręcam się w sztucznie wyprodukowany podział społeczeństwa, działania takie, aby tylko podburzyć jednych przeciw drugim. Wyraźnie oddzielam to co jest złe a nie kumuluje tego zła w jakiejś grupie. A inni specjalnie to robią by tylko podjudzić i skierować złość na kogoś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości