Przemyślenia soldado :)

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 01 lis 2017, 02:33

To może od początku.

8 lat temu zacząłem mieć doświadczenia związane z duchami.
Bardzo dużo praktyki, zero teorii.
Czas odkryć karty.
Wcześniej kilkanaście lat w policji, byłem bardzo racjonalnym typem, wyśmiewającym się ze wszystkiego tego co paranormalne.
Zastanawiam się tak z perspektywy czasu, dlaczego mnie to spotkało?
Jak myślicie?
Nadto myślę, że mam dużo wspomnień, doświadczeń związanych z Obcymi.
Przez te kilka lat przekazywałem wielu osobom różne informacje, o których nie miałem zielonego pojęcia.
Po prostu pisałem coś komuś, a po jakimś czasie zastanawiałem się co napisałem, bo nic z tego nie rozumiałem.
Najciekawsze jest to, że rozumiały to osoby, do których pisałem.
Zastanawiam się Kochani, co ja tutaj robię?
Co mnie skierowało między innymi na to forum?
Tego wszystkiego jest bardzo dużo...
Wybaczcie, że tak napisałem ,,po łebkach'' i na początek tylko tyle...
Będę bardzo cenił każdy wpis w moim temacie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: odnowa » 01 lis 2017, 05:56

Nic nie dzieje się przez przypadek. Najwyraźniej "Góra" dostrzegła że jesteś idealnym kandydatem na medium i dlatego poprowadziła Ciebie tak by przebudził się w Tobie dar mediumistyczny. Pamiętaj jednak by się do niego nie przywiązywać bo w każdej chwili może przeminąć. Dobrym zachowaniem jest pomaganie nieodpłatnie ludziom. Mediumizm powinien iść w parze z rozwojem moralnym by zapewnić zarówno szczęście potrzebującym jak i ochronę przed negatywnymi istotami chcącymi wykorzystać Ciebie do własnych celów. Medytujesz, modlisz się? To przydatne pomoce wspierające psychikę.
Być może i ja w przyszłości skorzystam z Twojej pomocy gdy odejdą moi bliscy dlatego proszę co by się nie działo to nie opuszczaj tego forum i zaglądaj tu kiedy będziesz miał taką możliwość. Pozdrawiam :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: Nikita » 01 lis 2017, 09:01

W tym życiu miałeś zapewne doświadczyć bycia osobą bardzo racjonalnie myślącą jak i poznać duchowe aspekty rzeczywistości...Są ludzie dla których, będzie bardziej wiarygodne usłyszeć o duchach od osoby twardo stojącej na Ziemi. A dlaczego Cię to spotkało? Może w poprzednich wcieleniach sobie na to zapracowałeś? Takie dary otrzymuje się za zasługi w poprzednich życiach. To wspaniale, że trafiłeś na to forum...pomogłeś już tylu ludziom....tak trzymaj!! :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: Anka » 02 lis 2017, 00:06

Od wczoraj próbuje coś napisać a złośliwy internet nie pozwala wysłać :?:
Nie uwierzysz siedziałam wczoraj w pracy na nocce i tak sobie pomyślałam że nikt na forum specjalnie się nie zagłębia w swoje własne doświadczenia. Od jakiegoś czasu miałam wrażenie jakby to forum wysychało A jakiś czas później zaglądam a ty piszesz "przemyślenia ....." ;)
Bardzo miło że chcesz się podzielić sobą tutaj. Pisałeś kiedyś że był moment przełomowy w twoim życiu. Mam wrażenie że od tamtego czasu zaakceptowałeś to jaki jesteś i jak możesz pomóc innym I duże brawa w twoja stronę Czuje że Ty kiedyś i teraz to jak zupełnie dwie rożne osoby
Dlaczego cie to spotkało?
Cóż jak sam wiesz nic nie dzieje się z przypadku A ja cieszę się że cie poznałam :D
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: annahdz » 02 lis 2017, 13:38

Soldado, chociaż nie udzielam się aktywnie to czytam Twoje posty. zawsze mam refleksję jaką wiarę i nadzieję przywracasz tym co szukają, wątpią. Przemiany których doświadczamy są niesamowite. Kiedyś pojawiłam się tu nagle w związku ze stratą brata i rożnymi zjawiskami których nie umieliśmy wytłumaczyć. Dziś jest spokojniej, godzimy się ze stratą lecz co jakiś czas w trudnych chwilach, gdy myśli uciekają do Piotrka, gdy życie stawia nowe wyzwania znajduję jeden grosz... i za każdym razem uśmiecham się wspominając Ciebie i słowa ze tak Młody da znać o sobie no i wciąż daje. Czasami mam też refleksje, że ja pracownik nauki wierze w duchy...
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: agnieszkag » 02 lis 2017, 16:59

Soldado

Uważam, że zostałeś wybrany, bo masz odpowiednie predyspozycje.
Zostałeś pobłogosławiony darem, który wykorzystujesz we właściwy sposób, dzieląc się z potrzebującymi. Z potrzeby serca. Bez cennika usług.
Odrzuciłeś materializm. Zrozumiałeś co jest ważne.
Pamiętam, że zanim odważyłam się pisać na tym forum, to dużo tu czytałam.
Największe wrażenie zrobił na mnie wątek Kaliny pt. Moje początki.
Pamiętasz jak wspaniale wtedy Jej pomogłeś?Pamiętasz co przekazałeś od Brata ?Wszystko się sprawdziło.
Myślę, że Twój dar będzie ewaluował.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: Xsenia » 03 lis 2017, 12:30

Najśmieszniejsze jest to, że praktycznie wszyscy co tu trafili to mieli wrażenie jakby coś nimi kierowało by właśnie tu zajrzeć, jakby to nie był przypadek. Czyżby duchy pomagały w naszej frekwencji na forum? :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: annahdz » 03 lis 2017, 17:24

masz rację Xsenia coś jest na rzeczy ;) podobne mam odczucia
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: Ryszard » 03 lis 2017, 17:46

Xsenia pisze:Najśmieszniejsze jest to, że praktycznie wszyscy co tu trafili to mieli wrażenie jakby coś nimi kierowało by właśnie tu zajrzeć, jakby to nie był przypadek. Czyżby duchy pomagały w naszej frekwencji na forum? :)


Nie duchy Xeniu , lecz nadzieja, ze w spirytyzmie jest ziarenko prawdy.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 03 lis 2017, 20:54

Bardzo dziękuję serdecznie wszystkim za posty w moim temacie :)

Jak zawsze można na Was liczyć.
Wnieśliście swoimi wpisami bardzo dużo w moje przemyślenia, a tym samym w moje życie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości