Baba Vanga Jasnowidząca

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 11 lis 2017, 00:14

Racja nawet potwierdzone jest to w słowach "Jeśli ten świat was wielbi to jesteście z tego świata, ja nie jestem z tego świata więc ten świat mnie nienawidzi..." Czy tu "Jeśli odebraliście już tu na Ziemi zapłatę za swoje dary, to jakiej jeszcze oczekujecie zapłaty w Niebie?" :) Jeśli ktoś chce wydrzeć z tej rzeczywistości jak najwięcej i wszystko co najlepsze dla siebie zachowuje się tak jakby tylko to jedno życie było jego największym celem i spełnieniem, więc osiągnie go i dalej nie będzie już nic.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: soldado » 11 lis 2017, 00:23

danut pisze:Racja nawet potwierdzone jest to w słowach "Jeśli ten świat was wielbi to jesteście z tego świata, ja nie jestem z tego świata więc ten świat mnie nienawidzi..." Czy tu "Jeśli odebraliście już tu na Ziemi zapłatę za swoje dary, to jakiej jeszcze oczekujecie zapłaty w Niebie?" :) Jeśli ktoś chce wydrzeć z tej rzeczywistości jak najwięcej i wszystko co najlepsze dla siebie zachowuje się tak jakby tylko to jedno życie było jego największym celem i spełnieniem, więc osiągnie go i dalej nie będzie już nic.


Gdy ma się ogromną wiedzę, to bardzo trudno jest ją przekazać osobom, które mają ją zaledwie w niecałym jednym promilu i to co najważniejsze, nie mogą ją zrozumieć.
Z tymi przypowieściami które zapodawał, to był dobry pomysł...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: czarnyMag » 15 lis 2017, 14:32

Krzysztoff pisze:Myślę że bardzo interesujący temat, przykład niezwykłego mediumizmu połączonego z widzeniem przyszłości
Niewidoma jasnowidząca która otrzymywała informacje od istot ze świata duchowego

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2015.html

Jest cały film (fabularyzowany) na temat jej życia , uwaga ! jest wciągający , na YT jest kilkanaście odcinków :)
https://www.youtube.com/watch?v=2hv4BU-0PyY


Takie baby Vanga są potrzebne spirytystą by uwierzyli, że we Wszechświecie rasa ludzka nie jest sama :lol: :roll:
Bo spirytyści w oparciu o te swoje media widzą........................................................... :?: Nic Ciemność widzą :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości