Jak radzić sobie z emocjami?

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: cthulhu87 » 19 sie 2017, 20:35

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: Nikita » 20 sie 2017, 19:42

Fajny wyklad...sluchalam juz wiele wykladow tego buddysty...emocje sa chyba najwieksza przeszkoda wpracy nad soba...gdy nie sa w harmonii oczywiscie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: czarnyMag » 23 sie 2017, 23:50

a jak najłatwiej i najszybciej wzburzyć emocje doprowadzając swój organizm sztucznie bo na zawołanie do wrzenia? (właśnie wzburzam się i szukam najprostszego sposobu :) Chcę przeprowadzić pewien eksperyment i z stąd to pytanie.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: Ryszard » 26 sie 2017, 21:59

czarnyMag pisze:a jak najłatwiej i najszybciej wzburzyć emocje doprowadzając swój organizm sztucznie bo na zawołanie do wrzenia? (właśnie wzburzam się i szukam najprostszego sposobu :) Chcę przeprowadzić pewien eksperyment i z stąd to pytanie.


Zanegować, wykpić to co w ktoś szczerze wierzy.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: Krzysztoff » 27 sie 2017, 20:12



Genialne
Jak tu nie kochać buddystów ?!
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: czarnyMag » 28 sie 2017, 07:32

Ryszard pisze:
czarnyMag pisze:a jak najłatwiej i najszybciej wzburzyć emocje doprowadzając swój organizm sztucznie bo na zawołanie do wrzenia? (właśnie wzburzam się i szukam najprostszego sposobu :) Chcę przeprowadzić pewien eksperyment i z stąd to pytanie.


Zanegować, wykpić to co w ktoś szczerze wierzy.


Chodziło mi bardziej o wzburzenie w sobie negatywnych emocji (nie dam rady sam siebie obrazić ani wykpić) celem nagromadzenia w sobie w przyspieszonym tempie negatywnej energii która automatycznie staje się bronią w rękach takiego jak ja "naukowca" :twisted:
Już załatwiłem sprawę w sensie (eksperymentalne doświadczenie :D pobudzając się "ostrą" muzyką i wielokrotnym powtórzeniem obraźliwego zdania skierowanego do mnie oraz wizualizacją wezwania "obrońcy" mego honoru :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: Ryszard » 28 sie 2017, 21:00

czarnyMag pisze:
Ryszard pisze:
czarnyMag pisze:a jak najłatwiej i najszybciej wzburzyć emocje doprowadzając swój organizm sztucznie bo na zawołanie do wrzenia? (właśnie wzburzam się i szukam najprostszego sposobu :) Chcę przeprowadzić pewien eksperyment i z stąd to pytanie.


Zanegować, wykpić to co w ktoś szczerze wierzy.


Chodziło mi bardziej o wzburzenie w sobie negatywnych emocji (nie dam rady sam siebie obrazić ani wykpić) celem nagromadzenia w sobie w przyspieszonym tempie negatywnej energii która automatycznie staje się bronią w rękach takiego jak ja "naukowca" :twisted:
Już załatwiłem sprawę w sensie (eksperymentalne doświadczenie :D pobudzając się "ostrą" muzyką i wielokrotnym powtórzeniem obraźliwego zdania skierowanego do mnie oraz wizualizacją wezwania "obrońcy" mego honoru :)

:D
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: czarnyMag » 06 wrz 2017, 12:18

To ty nie masz kobiety! A ja nie pytam dlaczego (bo mnie wychowywano) ale zapytam czemu jesteś sam? :twisted:
I wyobraź sobie, że innym możesz pisać cokolwiek ale Ja wiem, żeś sam - no wyobraź sobie, że wiem i pytam CZEMU ? :twisted:
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2017, 12:32 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: czarnyMag » 06 wrz 2017, 12:20

Ja też widzę u ciebie awatar kierownicy i co mam myśleć? Że jesteś kierownicą? :lol:
A co do tej "baby" to ty tu płaczesz bo matka umarła - a matki umierają! wyobraź sobie :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak radzić sobie z emocjami?

Postautor: Ryszard » 07 wrz 2017, 12:28

Awatar coś symbolizuje , jeżeli nie jest to nasze zdjęcie ... mój przedstawia symbol karate Kyokushin
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Następna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości