co mówią istoty

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

co mówią istoty

Postautor: neuron » 13 gru 2015, 17:07

wszystko o czym pisze jak tez moje przemyslenia oraz wnioski ...dotyczą moich doswiadczen i pochodzą z tych właśnie

i tak apropo religii jako takiej ...na 5 świadomych kontaktów z istotami ...... na wszystkie moje nieporadne pytania odnośnie Boga i jego istnienia dostałem odpowiedz że tak

Bóg istnieje ale......... tak jak my , oni tam w niego wierzą i nikt go nie widział

z doświadczenia wiem że istoty te potrafią kłamać i czesto to robią .... dla zabawy np nie wyprowadzając nas z bledu itp

gdzie pojawiłą się pierwsza myśl tego chyba nie dowiemy sie nigdy ........ ale myślę że Bogów jest tylu ile ludzi na ziemi

w cokolwiek wierzysz to ...........istnieje
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: co mówią istoty

Postautor: danut » 13 gru 2015, 17:50

Zerknij na temat Hansela - sekty, myślę, że będzie dodatkową cegiełką dla Twojego toku myślenia. Dlaczego te istoty kłamią ? - Każdy ma połączenie z taką istotą jaką jest sam, jaką jest jego nadświadomość, głową muru się nie przebije, a za wysokiego dla siebie płotu nie przeskoczy. Przykładem niech tu będzie ogłaszająca się za największego polskiego kontraktowca Lucyna Łobos to co mówi przez nią jej Enki zakrawa o kpinę, a bardzo często wyraża i ukazuje jak na dłoni osobowość jej samej. "Poprzez Lucynę Łobos ludzie mają „możliwość rozmowy” z demonicznym Opiekunem Ziemi, o przybranym do Misji Faraon imieniu SAMUEL. Jak wiadomo Samuel to po hebrajsku Samael, czyli książe demonów, który w postaci węża kusił Ewę (hebr. Chewe), a następnie ją uwiódł i spłodził z nią Kaina. Utożsamiany z demonem Asmodeuszem Samuel to dosłownie „trucizna Boga” albo „zatruwanie Boga”. Przywódca wszystkich szatanów, demon śmierci i zagłady, wedle księgi Henocha jest księciem demonów i czarnoksiężników. Samuel to byt w postaci węża z dwunastoma parami skrzydeł, który spadając z nieba pociągnął do upadku dwa miliony aniołów, które stały się demonami. I pewnie tyle pomyleńców wierzy w nauki o zagładzie wedle ideologii Oriona 2012. I takie to są te Polskie fenomeny pseudoezoteryczne, co to mają medialne przekazy, ale nie raczą do słownika ezoterycznego zajrzeć, aby się dowiedzieć od kogo pomylenie rozumu i głosy pochodzą. A na głosy w takich przypadkach demonicznych opętań całkiem dobrze może pomóc psychiatra. Taka działalność nie ma nic wspólnego ze starożytną ezoteryką na wzór szkół pitagorejskich, gdzie podstawą wiedzy była matematyka…" Cytat pochodzi z tej strony
https://inicjacja.wordpress.com/2009/05 ... -kosmitow/
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: co mówią istoty

Postautor: Kris » 14 gru 2015, 10:59

To co opisujesz materializuje się w fizycznej rzeczywistości w ciekawy sposób.
Jedni zachwalają to co nazywamy złem i konsekwentnie realizują swoje plany w tym kierunku, inni starają się jeszcze trochę może nieśmiało realizować politykę dobra.
Jednak już nie tak naiwnie jak im to przedstawiano w najprzeróżniejszych nieprawdziwych prawdach propagowanych przez dawnych i obecnych Samuelów i innych fałszomówców.
Zaczynają sobie zdawać sprawę że nadstawiając przysłowiowy drugi policzek daleko nie zajadą.
Nie będę się za wile rozpisywał o tym jak to wszystko jest nakręcane, a może troszkę o tym co też się może stać w najbliższe, no niechby dwa lata.
Kilka lat temu dotarła do mnie taka krótka wersja przyszłości w której dużo ludzi choruje na ciężkie, śmiertelne choroby i to w takich ilościach że w szpitalach leżą na korytarzach i innych wolnych skrawkach miejsca i nie ma na te choróbska żadnego lekarstwa.
Ciekawy jest dalsze przybliżenie takiej sytuacji i może taka mała statystyka coś wyjaśni.
Na 200 000 000 śmierci tych nazwijmy ich pozytywnie zorientowanych przypada w przyszłym roku jakieś 700 000 000 nie pozytywnych.
W następnym tak samo 200 000 000 pozytywnych umrze, ale tych drugich już nawet może 2 000 000 000
To jest taki wgląd z marszu, ale nawet jeśli by tylko połowa się wydarzyła to jednak może zwiastować duże zmiany na planecie ziemia.
Oczywiście przyszłość materializuje się w teraźniejszości więc wszystko się jeszcze może zmienić i napisałem to bardziej żeby wywołać dyskusje, niż coś narzucać, że akurat tak będzie choć zdziwił bym się gdyby nie było.
Powodem takiej prognozy jest to co się właśnie dzieje.
Ci pozytywnie zorientowani do tej pory wierzyli w dyrdymały różnych tam samuelów , Loboso mówców i innych fałszywców, ale teraz coś się to zmienia.
Ludzie się otrząsają z tego hipnotycznego letargu, zaczynają żądać zwrotu zagrabionej energii i co ważne, zwracają te negatywne, którymi byli niszczeni, do nadawców.
Jako że te mroczne energie są bardzo chorobotwórcze, tak delikatnie mówiąc, więc i wersja przyszłości może się zmaterializować odpowiednio do tego jak te energie będą podróżowały i które do kogo.
Możliwe że się mylę , ale jeśli nie?
Armagedon jest opisywany na różne sposoby i a co jeśli dotyczy tych właśnie wydarzeń?.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: co mówią istoty

Postautor: Krzysztoff » 14 gru 2015, 11:21

neuron pisze:Bóg istnieje ale......... tak jak my , oni tam w niego wierzą i nikt go nie widział

Myślę że tak właśnie jest że jest za duża odległość świadomości żeby Go dostrzec. Pytanie jest czy znają kogoś kto zna kogoś kto zna.... kogoś kto Boga widział :)

neuron pisze:z doświadczenia wiem że istoty te potrafią kłamać i czesto to robią .... dla zabawy np nie wyprowadzając nas z bledu itp

z pewnością


w jaki sposób się kontaktowałeś ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: co mówią istoty

Postautor: Xsenia » 14 gru 2015, 12:25

Zainteresowały mnie te liczby. Wszystkich ludzi na świecie jest 7 174 611 584. Co roku umiera około 56 764 800. A ty piszesz Kris, że w następnym roku umrze 900 000 000 (200 milionów pozytywnych i 700 milionów niepozytywnych)? Czyli średnia umieralności podskoczy z 0,79 na 12,54? Jedna ósma ludzkości pójdzie do piachu? A w następnym z tych co przeżyją umrze 2,2 miliarda ludzi, co daje średnią 35%? Ponad jedna trzecia? No to niezły armagedon będzie....
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: co mówią istoty

Postautor: danut » 14 gru 2015, 16:11

Krzysztoff pisze:
neuron pisze:Bóg istnieje ale......... tak jak my , oni tam w niego wierzą i nikt go nie widział

Myślę że tak właśnie jest że jest za duża odległość świadomości żeby Go dostrzec. Pytanie jest czy znają kogoś kto zna kogoś kto zna.... kogoś kto Boga widział :)............

Według mnie to obecnie świat zwariował. Jest dużo gorzej niż w starożytności, kiedy to rozmyślaniem, medytowaniem, nawiązywaniem kontaktu ze swoją nadświadomością zajmowali się mędrcy, pustelnicy, wybierając swoją własną ścieżkę i trudną drogę. Teraz doczekaliśmy się mody na tzw. channeling - cóż to jest? Zajmują się nim ludzie słabi, naszpikowani dziwnymi ideologiami, nie potrafiący zmierzyć się z własnymi żądzami, przywarami, opętani nowoczesnym materializmem. Narodziło się tysiące technik mających dać im to połączenie, jakby szukano nowoczesnego aparatu telefonicznego do tego typu kontaktów i miało się go nawiązywać w sposób mechaniczny bez uwzględnienia zapisu duszy danego człowieka. Nauczyciele channelingu uczą innych dostrajania się, ale właściwie do czego? Czytając te wszelakie ich przekazy dostrzegam w nich wyraźny model manipulacji, jedni po drugich powtarzają wgrywane im hasła jak mantry. To nie jest nic innego jak świadome dostrajanie się do tzw. nauczyciela, a wtedy to on podłącza się do umysłów zainteresowanych i próbuje wpływać na ich myśli. I mamy hura - opiekuna i budujemy sami dalej tę siec manipulacji znaną już od dawna. Problem tkwi w tym co napisałam na samym początku, większość szczególnie młodych naiwnych ludzi, którzy sami nie mają pojęcia jak odróżnić dobro od zła łyka gotowe hasła łapiąc się na sprytną sztuczkę manipulatorów, ze to co z pozoru wygląda na miłe i ładne jest dobre i słuszne. To tylko maska, pobieżność bez zaglądnięcia do wnętrza, spieszenie się w ocenianiu. Niestety ten sposób potrafi opętać całe grupy i nie tylko pojedynczych ludzi. Dzieje się to na podobieństwo przewrotności ludzkiej zachęcanej łatwością zdobywania łupu i kuszącej łatwym zyskiem bez konieczności wysiłku. Wystarczy nam poczytać w necie, to co ludzie wypisują na temat tych kontaktów. Refleksja nasuwa się sama.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: co mówią istoty

Postautor: Kris » 14 gru 2015, 17:28

Może inaczej z tymi cyframi.
Bardziej wygląda na to że ogólna populacja planety zmaleje.
Maksymalnie może to być połowa.
Czy będzie?.
Jeśli się nie zadaje pytań, nie wykazuje zainteresowania, to raczej się nie dostanie odpowiedzi.
Różne wersje przyszłości podają że pozostanie chyba nawet tylko 10% ludzi.
Myślę że tak źle nie będzie, a najlepiej żeby było cacy i nikomu się nic złego nie stało.
Popatrzmy jednak choćby na przyrodę i to co prognozują naukowcy i sytuacja już tak różowo nie wygląda.
Tak zwanego rozwoju przemysłu nie da się chyba,powstrzymać i będziemy nadal podgrzewali i zatruwali planetę.
Oglądałem kilka filmów przyrodniczych o owadach.
Jeśli w jakimś środowisko jest za dużo przedstawicieli danego gatunku, chodziło między innymi o szarańczę, to w końcu wpadają w coś w rodzaju amoku i popełniają zbiorowe samobójstwo.
To co widziałem, to dotarły do morza i po prostu się w nim potopiły.
Biolodzy mówią że przeważnie jednak zostaje tyle osobników, aby podtrzymać istnienie gatunku.
Na wielu planetach naszego układu słonecznego było życie i niema.
Kto wie na jakiej drodze jest ludzkość.
Jaka ilość populacji jest taką masą krytyczną która wyzwoli amok.
Może to być posadzenie malowniczych "grzybków"na większą skalę.
Zmniejszanie ilości tlenu i wzrost dwutlenku węgla, metanu i innych.
Dziura ozonowa, czy inny jakiś sposób, który wywoła reakcję łańcuchową.
Ktoś tam wyliczył że około 10 miliardów to taka graniczna liczba populacji.
Jest nas już koło 8, a jak doliczyć zwierzęta , tylko te większe to ile?
To co podają statystyki często ma się nijak do rzeczywistości, bo nikt przecież nie kontroluje całej planety.
Wenus podobno padła w wyniku zniszczenia osłony ozonowej, co podniosło temperaturę i obudziło taką ilość wulkanów że wystają ponad nie tylko najwyższe góry.
Wykopaliska wskazują że mieliśmy już wysoko rozwiniętą cywilizacje i zniknęła.
Może to co się dziele obecnie , jest powtórką z rozrywki.
Tylko po tamtej życie się odbudowało, bo jeszcze jest, a co będzie po tej.
Piszcie co też myślicie o tym.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: co mówią istoty

Postautor: danut » 14 gru 2015, 18:02

Wszystko na to wskazuje, że rozpoczął się taki proces o jakim piszesz. W prawdzie nie stanie się to wszystko tak szybko ale jest dostrzegalny, co chwile zagrażają nam i asteroidy, w końcu któraś uderzy, a i same przeloty blisko Ziemi powodują zakłócenia w jej spokojnym bytowaniu w tym miejscu , bo to co się dzieje w ziemskiej atmosferze i w przyrodzie jest zależne od kosmosu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: co mówią istoty

Postautor: Mirek » 14 gru 2015, 18:13

Co sprawio danut, że w koniec świata zaczęłaś wierzyć?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: co mówią istoty

Postautor: Pawełek » 14 gru 2015, 18:18

danut, masz oczywiście na myśli koniec życia na Ziemi a nie taki "całkowity" koniec?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości