NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Postautor: Nikita » 13 lis 2015, 17:07

interesujace ale musze jeszcze raz przeczytac...ja tez uwazam, ze mistycy wszelkich wyznan docieraja do tego samego uniwersalnego Boga....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Postautor: Krzysztoff » 15 lis 2015, 12:02

Hej
mi się podoba, generalnie też słucham różne gatunki Reggae, natomiast jak dla mnie za dużo tutaj jest gandzi
wszelkie odurzanie się nie sprzyja świadomemu życiu i rozwojowi duchowemu , to jest dla mnie pewien zgrzyt
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Postautor: Nikita » 15 lis 2015, 12:32

Ja chyba jestem z natury rasta bo od zawsze nie lubilam zorganizowanych religii i grup religijnych...za to szukalam prawdziwej duchowowsci...mysle, ze takich rasta jest dzis duzo na Ziemi..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Postautor: Nikita » 15 lis 2015, 12:34

Skad pochodzisz davidius? I czemu sadzisz, ze Polska to taki koszmarny kraj? ja tez mieszkam poza granicami Polski ale uwazam Polske i Polakow za wspanialy narod...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: NAUKA I MEDYTACJE RASTAFARI

Postautor: Krzysztoff » 15 lis 2015, 19:16

Davidius pisze:Krzysztoffie

Nie wszystkie nurty RASTAFARI palą Marihuanę i nie wszyscy RASTA palą - to Stereotyp że wszyscy palą, ja nie palę Marihuany, ale jestem ZA LEGALIZACJĄ TEJ UŻYWKI BO WYRZĄDZA ONA MNIEJ SZKODY NIŻ PAPIEROSY I WÓDKA .

Także nie demonizowałbym bym Ganji , niektórym pomaga w duchowym rozwoju a innym - nie, wszystko zależy od człowieka .

Spoko , nie twierdzę że wszyscy palą ani też nie demonizuję. Piszę o takim popularnym nurcie który się pojawia się w muzyce. Swoją drogą to przypominam sobie początki Reggae w Polsce , jeszcze za komuny byłem na koncercie który się odbywał na terenie zakonu katolickiego, gdzie zespół Izrael(ten legendarny) śpiewał "Ziele uzdrowieniem narodu" :) nieźle było :D
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości