Imię Boga

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Imię Boga

Postautor: amiko » 07 lut 2017, 06:58

Dla mnie istota opisana w ST,która ukazała się Mojżeszowi i przedstawiła za Boga,nim nie była.
amiko
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 sty 2017, 19:15

Re: Imię Boga

Postautor: czarnyMag » 09 lut 2017, 02:14

Natasza pisze:bo jest to postać do jakiej masz zaufanie, postać z Twojego dzieciństwa gdzie pokazano Ci obrazek Jezusa i jako dziecko nabyłaś zaufanie, które podświadomie jest w Twej pamięci

nie poczułabyś tego zaufania gdyby ukazali się Tobie w pełnej odsłonie
pamiętaj- do mnie przychodzili przez wiele lat jako mój Tata
wiele lat myślałam , że to on, ale , że jestem analitykiem myślenia
to powiedziałam im, że wiem
od tego momentu - wszystko się zmieniło
nikt nie musi się przede mną ukrywać
akceptuję każdą formę
zrób eksperyment a sama zobaczysz:)))
to już jest tylko kwestia osobistych przekonań a jesteśmy dla nich transparentni i nie oszukamy nikogo z Nich


Ale jakie to ma znaczenie kim są ci których my poczytujemy za dobrych? Jeśli nam pomagają to są naszymi przyjaciółmi - jakby Ci "czarny" pomagał za powiedzmy "energię" którą z Ciebie ściągałby a Ty byś nie uważała, że on Cię wykorzystuje bo byś nie odczuwała dyskomfortu to co stało by Ci na przeszkodzie by go uznać swym kumplem? mistrzem? nauczycielem?
Po co nam wiedza kim oni są (kim jest trzech świetlistych którzy do mnie podeszli gdy w ich towarzystwie czułem się fantastycznie? :) Po co mi wiedza kim jest duch który przychodzi do mnie w nocy (którego mój umysł identyfikuje jako babkę) skoro rozmawia ze mną dostarczając wiedzę niezbędną dla mnie oraz zabawia interesującą rozmową? Po co mi wiedza kto faktycznie podyktował mi tekst obrony prawniczej pamiętnej nocy? Szatan? Trudno - to tylko by oznaczało, że ja jestem z tej drugiej strony i że czuję się w ich towarzystwie jak pączek w maśle :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Imię Boga

Postautor: amiko » 09 lut 2017, 08:42

czarnyMag

Dla Ciebie Szatan to jest Lucyfer? Jeśli dobrze pamiętam,to czytałem,że on nie należy do "złych".Jeśli on i inni Ci pomagają i nie szkodzą innym istotom,to są białymi,a nie czarnymi.Szkodzisz innym,czy pomagasz? Jak nie szkodzisz,to jestes białymMagiem,a nie czarnym.
amiko
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 sty 2017, 19:15

Re: Imię Boga

Postautor: czarnyMag » 09 lut 2017, 10:38

amiko pisze:czarnyMag

Dla Ciebie Szatan to jest Lucyfer? Jeśli dobrze pamiętam,to czytałem,że on nie należy do "złych".Jeśli on i inni Ci pomagają i nie szkodzą innym istotom,to są białymi,a nie czarnymi.Szkodzisz innym,czy pomagasz? Jak nie szkodzisz,to jestes białymMagiem,a nie czarnym.


Nie czytałeś mnie od początku! Napisałem "czarny mag" bo wywoływałem Satanę (bo to jest Satana a nie Lucyfer którego nazwę wymyślił pewien średniowieczny mnich) dawno temu (i nie miałem później oporów w astralu któregom badał) i dlatego żem hasło wpisał w login a login w hasło :)
A prywatnie wszedłem na to forum z nudów już po widzeniu Chrystusa, po widzeniu Rity, po widzeniu świetlistych, po uzdrowieniu i 100 procentowej pewności com widział i com doświadczył oraz wierze kościoła katolickiego w me widzenie i doświadczenie (po rozmowie z proboszczami, biskupami i egzorcystami KK :)
By dowiedzieć się w co wierzy to forum! I zobaczyłem 9% czarnych, 90% poszukujących i 1% białych :lol:

i mi nie pomaga żaden Szatan ani Satana ale ludzie by się poczuć lepiej tak to nazywają a ja podejmuję rękawice i tak razem się bujamy w obłokach...tylko że ja już po rozmowie a oni przed :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Imię Boga

Postautor: Hansel » 11 paź 2019, 09:53

W filmie ,,nasz dom,, jest mowa o 72 imionach Boga,,

https://www.youtube.com/watch?v=Wes7OC8LSFs
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości