Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życiowej

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: cthulhu87 » 27 maja 2015, 12:38

No masz, przyszedł, nawet się nie przywitał, i od razu sądami straszy :D

No to powodzenia wcielone duchy które mój duch wymieni z Was na sądzie mojej dusz


Ja na szczęście wybrałem sobie nick, którego nie da się tak prosto wypowiedzieć :D
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: Obserwator » 27 maja 2015, 12:39

Przykro mi, ale ja też nie rozumiem zupełnie o czym pisze Asmo-Deus.

O jaki sąd chodzi, o jakie cztery nicki i o jakie sny których nie pamięta ?
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: Nikita » 27 maja 2015, 12:48

Ja mysle, ze on chce nas troche nastraszyc...diablem? sadem ostatecznym?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: ASMO-DEUS » 27 maja 2015, 12:56

Nikita pisze:Ja mysle, ze on chce nas troche nastraszyc...diablem? sadem ostatecznym?


Wiesz (o ile moderator jest ti przetrawić) - to zapraszam na seans (zapraszam z adwokatem) - bo ja wyjdę jednak a Ty umrzesz - ale ja siedzieć za Ciebie nie zamierzam :twisted:
ASMO-DEUS
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:07

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: Krzysztoff » 27 maja 2015, 12:57

Wolałem jak pisałeś pod starym nickiem Czarny-mag :).
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: ASMO-DEUS » 27 maja 2015, 13:00

ASMO-DEUS pisze:
Nikita pisze:Ja mysle, ze on chce nas troche nastraszyc...diablem? sadem ostatecznym?


Wiesz (o ile moderator to przekaże) - to zapraszam na seans (zapraszam z adwokatem) - bo ja wyjdę jednak a Ty umrzesz - ale ja siedzieć za Ciebie nie zamierzam :twisted:
ASMO-DEUS
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:07

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: Obserwator » 27 maja 2015, 13:09

Jak dla mnie robi się coraz ciekawiej :)
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: ASMO-DEUS » 27 maja 2015, 13:19

Nikita pisze:Wcale nie chce...ale po co ten patetyczny ton? O co chodzi?


To nie jest patetyczny ton! Ale naprawdę SPRUBUJ WYWOŁAĆ TEGO W KTÓREGO NIE WIERZYSZ - przecież to musi być "ubaw po pachy" dla kogoś niewierzącego w ZŁO :D - nie kusi Cię praktyka? doświadczenie? - A PRZECIEŻ NIE WIERZYSZ W NIEGO - TO SPRÓBÓJ GO WEZWAĆ a potem pisz NIEISTNIEJE!!! Popieram takowe stwierdzenie! :twisted:
NAPISZ DIABŁA NIE MA bo choć czytałam to go wywoływałam i Go nie ma - NO NAPISZ SPIRYTYSTO ŻE TO SPRAWDZIŁEŚ - a będzie to dowód! Nie opieraj się na A.K. a sam sprawdź - i daj nam świadectwo :twisted:
ASMO-DEUS
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:07

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: ASMO-DEUS » 27 maja 2015, 13:32

Obserwator pisze:Jak dla mnie robi się coraz ciekawiej :)


Ty jesteś logiczny (przynajmniej byłeś) - a co zrobiłeś by sprawdzić logiką (doświadczalnie) to w co wierzyłeś lub w co obecnie wierzysz? NIC! Pewnie tylko czytałeś i czytałeś i czytałeś - ale Wiesz co :?: Niektórzy sami sprawdzają wszystko nawet gdy idzie o "wieczność!" :) Wyobraź sobie że ja po przeczytaniu "Spirytyzm" A.K. i Księgi duchów A.K. to chciałem jednak sprawdzić - bo widzisz ja jestem jednak chemikiem - a my chemicy wszystko sprawdzamy jednak :) i doświadczenie dało jednak taki a taki efekt - a co Ty zrobiłeś namacalnie by w to wierzyć ???! :) NO ???!
ASMO-DEUS
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:07

Re: Co Duchy mówią na temat naszej wiary lub filozofii życio

Postautor: ASMO-DEUS » 27 maja 2015, 14:16

cthulhu87 pisze:No masz, przyszedł, nawet się nie przywitał, i od razu sądami straszy :D

No to powodzenia wcielone duchy które mój duch wymieni z Was na sądzie mojej dusz


Ja na szczęście wybrałem sobie nick, którego nie da się tak prosto wypowiedzieć :D


Ty jesteś tu jednym z pierwszych :) I ja Cię nie straszę - ale powiedz mi protoplasto tego forum jaki masz (swój prywatny) dowód na nie istnienie osobowego ZŁA?! No napisz, na jakiej podstawie uważasz że Zło osobowe nie istnieje?! Ja mam swoje doświadczenia a Ty masz swoje (MASZ DOŚWIADCZENIA?! czy tylko książkową wiedzę :D
ASMO-DEUS
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2015, 09:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości