Faustyna Kowalska

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 15:27

Wisisz czarnemu duchowi który zatrzymał śmierć w bólu innego wcielonego

Super, zrobiłeś dobry uczynek - uratowałeś kota przed rozjechaniem? Ja Ci za to nie zapłacę, bo nawet o to nie prosiłem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 15:32

OneNight pisze:Doprawdy dziwni z was ludzie :D
Mamy tu nie tylko matrixa, ale i Iron Man'a, Avengers, Dr Strange - a co? Na innych planetach nie macie filmów? :P

Podaj mi współrzędne tych planet - nie pamiętasz, prawda? Bo nie istnieją. Regresja wcieleniowa tworzy fałszywe wspomnienia.

Sam nie wiem po co się tu wcielałem. Gdybym mógł, to bym uciekł stąd i nigdy nie wracał, no chyba że urodziłbym się miliarderem, który ma wokół siebie harem ślicznych kobiet i pławi się w luksusie przez całe życie :lol:


Współrzędne zobaczysz po ciała śmierci - tu NASA mówi za ludzkość co chce. Planeta z której się tu wcielam - cóż oni tu już są i rządy USA/Rosja ich przyjmują :twisted: i niestety gdybyś to zrozumiał to byś mnie o to nie pytał (podpisałbyś lojalkę i wiedziałbyś jak wyją zdrajcy którym i tak ludzkość nie wierzy albo byś wcielił się z tą wiedzą jak ja :lol: A się tu wcieliłem z czarnej planety bo tak zdecydowałem bo pamiętałem jak na czarnych planetach było i wolę takie wcielenie wśród niezrozumiałości od czarnych planet które obecnie są w interesach na Ziemi!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 15:38

Ciemne planety, a mają lepszą technologie? Weź mi daj mi jakiś schemat napędu antygrawitacyjnego, bo najlepsza znana mi konstrukcja zużywa 1kW energii elektrycznej na 1mN.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 15:47

OneNight pisze:Ciemne planety, a mają lepszą technologie? Weź mi daj mi jakiś schemat napędu antygrawitacyjnego, bo najlepsza znana mi konstrukcja zużywa 1kW energii elektrycznej na 1mN.


Insektoidy - wasale Reptylian którzy są wasalami Anuaki - poszukaj sobie w sieci jakie interesy rządy USA/Rosji z nimi mają! Zapytaj o statki Insektoidów które w 12 godzin według USA podbiły by Ziemię - zapytaj o napęd!
Cóż byłem tylko wykonawcą woli królowej na tych statkach i się na napędzie nie znam ale wiem że podbiliby Ziemię w 12 godzin gdyby było tu paliwo - pisałem już napisz CV do...to wylądujesz na Marsie jako niewolnik i poznasz rasę swych panów (moją poprzednią rasę)! A o obłąkaniu mi nie pisz gdy nic nie wiesz bo NIC nie wiesz! Zbaw się w oparciu o to co wiesz a to co wiesz pochodzi od Reptylian którzy tu lądowali i lądują a NASA milczy :twisted: NASA - organizacja Reptylian? :lol:

Z tej Planety zabieram Ciebie i możesz sobie mnie wyzywać od wariatów - z tamtej wziąłem dowódcę przeciwników - on też może mnie nazywać wariatem - zwłaszcza jak doświadczył wraz ze mną Lucyfera :twisted: też może sobie przewracać oczkami :D
Ty też doświadczysz jeszcze nie jednego odskoku od normy wraz ze mną (ze mną się nie zanudzisz). Pozostali mogą sobie tutaj w kółku biegać "odrabiając karmę" pracę dla Reptylian - ale Ciebie zabiorę ze sobą na jeszcze jedno doświadczenie (potem będziesz wolnym).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 16:13

Czy Ty mi grozisz? :o

Na żadną ciemną planetę się nie wybieram, ani nie będę przywoływał żadnych demonów.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 16:19

OneNight pisze:Czy Ty mi grozisz? :o


NIE!
Poprosiłeś mnie kiedyś o wstawiennictwo na priv i ja się wstawiłem (choć się później tego wyparłem ale się wstawiłem tak samo jak się wstawiłem za zdrowiem mej chorej na nowotwór złośliwy żony) - i kiedyś "zapragniesz mi się za to odwdzięczyć Drogi Forumowiczu - zwłaszcza jak po śmierci ciała pojmiesz co zrobił i jak duch wcielony za Tobą :lol:

nie wątpię w to - zbieram bowiem z planet wcielenia "miłość" :lol: bo jestem wyrachowany :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 16:26

Ja nie odczuwam żadnych skutków Twoich "czarów". Co najwyżej nie śpię po nocach, bo ciągle śni mi się jak zostaję zamordowany i budzę się oblany potem :P

Dziękuje Ci za dobre chęci.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 16:34

OneNight pisze:Ja nie odczuwam żadnych skutków Twoich "czarów". Co najwyżej nie śpię po nocach, bo ciągle śni mi się jak zostaję zamordowany i budzę się oblany potem :P

Dziękuje Ci za dobre chęci.


Liczą się intencje. A teraz napisałeś o co ci chodzi (co Ci dolega) i nie jest powiedziane że to nie zniknie - przy czym to nie ja łaziłem w oobe po astralu plugawym w samotności (ja nic nie robię w samotnośći!).
I to nie były żadne "czary" niewierzący kolego tylko wezwanie Jezusa Chrystusa i jego Matki by Cię strzegli - więc z tymi czarami i pozornością mego "nicu" walisz w płot :lol: Ciekawe czy Chrystus kogoś olał? Ty twierdzisz że tak a ja że nie - więc zobaczymy za 50 lat :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 16:36

Nie, nie napisałem co mi jest. Bezsenność to od miesiąca, może dwóch.

Czemu niby za 50 lat i co to za doświadczenie, o którym piszesz?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: fruwla » 27 lip 2017, 17:11

OneNight pisze: nie śpię po nocach, bo ciągle śni mi się jak zostaję zamordowany i budzę się oblany potem

Prawdopodobnie to Twoja wlasna podswiadomosc, ostrzega Cie przed czyms, co cie niszczy.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości