"Jestem, który jestem"

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: "Jestem, który jestem"

Postautor: Estia72 » 24 maja 2016, 19:15

czarnyMag pisze:A co do duszy (czyli tworu który napędza ciało) to może on pozostaje tylko w kwestii naszej wiary :mrgreen:


Skoro tak to skad sie biora duchy, skoro tak to jakim cudem doswiadczas oob czy swiadomych snow...?
Jak mozesz istniec po za cialem skoro to tylko wiara....?



czarnyMag pisze:A co do niepowtarzalnych zdolności tej "duszy" to tylko mózg tego ciała :lol:


Skoro to tylko mozg....to jak osoba niewidoma moze doswiadczac widzenia w stanie smierci klinicznej lub oob? Jesli mozg jest uszkodzony to jest!
Wiec nie ma ona prawa widziec :)
...skoro mozg jest w ciele to jak moze wygladac po za nie?

czarnyMag pisze:hmm...być może tak to właśnie wygląda... Jestem zdruzgotany!


Nie martw sie po opuszczeniu ciala (smierci) sami sie dowiemy jak jest :) I albo potwierdzimy swoje wierzenia albo....jesli to tylko wiara to nie doznasz rozczarowania
bo cie nie bedzie ;) :lol: Wiec nie bedzie komu poczuc rozgoryczenia :lol:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: "Jestem, który jestem"

Postautor: czarnyMag » 25 maja 2016, 14:10

Estia72 pisze:
czarnyMag pisze:A co do duszy (czyli tworu który napędza ciało) to może on pozostaje tylko w kwestii naszej wiary :mrgreen:


Skoro tak to skad sie biora duchy, skoro tak to jakim cudem doswiadczas oob czy swiadomych snow...?
Jak mozesz istniec po za cialem skoro to tylko wiara....?



czarnyMag pisze:A co do niepowtarzalnych zdolności tej "duszy" to tylko mózg tego ciała :lol:


Skoro to tylko mozg....to jak osoba niewidoma moze doswiadczac widzenia w stanie smierci klinicznej lub oob? Jesli mozg jest uszkodzony to jest!
Wiec nie ma ona prawa widziec :)
...skoro mozg jest w ciele to jak moze wygladac po za nie?

czarnyMag pisze:hmm...być może tak to właśnie wygląda... Jestem zdruzgotany!


Nie martw sie po opuszczeniu ciala (smierci) sami sie dowiemy jak jest :) I albo potwierdzimy swoje wierzenia albo....jesli to tylko wiara to nie doznasz rozczarowania
bo cie nie bedzie ;) :lol: Wiec nie bedzie komu poczuc rozgoryczenia :lol:


A nie zauważyłaś że mnie się na forum traktuje przez palce :lol:
Ja piszę że stałem przed Jezusem a "forumowicze" - stałeś przed szafą a w ogóle to ci się wszystko śniło :lol:
Ja piszę że ta "szafa" powiedziała do mnie uzdrawiam! a "forumowicze" - sam się uzdrowiłeś z raka :lol:
Ja piszę jedno a "forumowicze" drugie :twisted:

Ja wiem co będzie po śmierci dlatego leję na wszystko a "forumowicze" zatrybią gdy umrą :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: "Jestem, który jestem"

Postautor: Estia72 » 25 maja 2016, 16:12

czarnyMag pisze:
A nie zauważyłaś że mnie się na forum traktuje przez palce :lol:
Ja piszę że stałem przed Jezusem a "forumowicze" - stałeś przed szafą a w ogóle to ci się wszystko śniło :lol:
Ja piszę że ta "szafa" powiedziała do mnie uzdrawiam! a "forumowicze" - sam się uzdrowiłeś z raka :lol:
Ja piszę jedno a "forumowicze" drugie :twisted:

Ja wiem co będzie po śmierci dlatego leję na wszystko a "forumowicze" zatrybią gdy umrą :lol:


CzarnyMag nie przejmuj sie tym co pisza o Twoich doswiadczeniach inni... :) Jesli traktuja Cie przez palce....a niech traktuja ;)
Ty znasz prawde i tylko to sie liczy, a inni niech mysla co chca....maja do tego prawo :)
Ty sam najlepiej wiesz czego doswiadczyles, czym to bylo i niepotrzebujesz ich potwierdzenia ani akceptacji, ja juz dawno z tego wyroslam ;)

Ja rowniez spotkalam Jezusa pare razy w wizjach....
Raz do mnie przyszedl gdy bylam ciezko chora(rak i inne pierdoly) Powiedzial wtedy wiara Cie uzdrowi.... :o
Pokazal mi jak pokonac chorobe samemu, bez zadnych cudow...wyjasnil dzialanie energii w ludzkim ciele oraz swiadomosci, pokazal jak wielka moc ma slowo,wiedzial ze moja swiadomosc jest juz na tyle dojrzala ze to zrozumie :) I stal sie "cud" po zastosowaniu sie do jego wskazowek wyzdrowialam, nie bylo latwo , a wiara, zaufanie no coz gdy musisz ja skonfrontowac gdy w gre wchodzi Twoje zycie nie jest to latwe, to byla prawdziwa duchowa walka :twisted: w ciagu 3 m-cy bylam jak nowo narodzona, pozbylam sie oprocz raka jeszcze innych ciezkich chorob :)

Drugi raz po wielu latach przyszedl do mnie gdy bylam w wielkim dolku, myslalam wtedy ze moje zycie nie ma sensu, mialam wszystkiego dosyc, nie myslalam o samobojstwie celowym co to to nie... :lol: ale poniewaz wiem jak mozna wplynac sila woli na energie zyciowa ciala i pozbawic je w ten sposob zycia....ja to nazywam powolnym zgasnieciem...bylam zdecydowana to zrobic :oops:
Wtedy przyszedl znowu do mnie, pokazal mi jak to jest gdy juz odchodzisz z zycia na ziemi, pokazal jaka dusze czuja bezsilnosc gdy nie moga juz nic wiecej zrobic , ciezko wogole jest mi to opisywac, jaki czujemy zal gdy odchodzimy, zostawiamy bliskich, niedokonczone sprawy...pokazal mi tez moje nastawienie i zaangazowanie za nim wcielilam sie tu na ziemie...wow! To bylo cos niesamowitego, przypomnialam sobie z jaka determinacja za nim tu zeszlam mowilam sobie ze zrealizuje wszystko w 100 % i nie bylo w tym najmniejszej watpliwosci, niestety trudy zycia troche zweryfikowaly moje postanowienia :cry:

Czy ktos mi w to uwierzy ? Nie musi, moze powiedziec ze to moje urojenia :lol: Zupelnie nie zalezy mi na tym co sadza o tym inni:)
Ja mam swoja prawde i nie moja intencja jest by innym ja narzucac...kazdy ma prawo do swoich przekonan i wiary, chocby nawet twierdzil ze ziemia w srodku jest pusta ;)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Poprzednia

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości