Uzdrowienia?

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Uzdrowienia?

Postautor: lerefant » 19 paź 2022, 16:24

Ostatnio, gdy czekałem w kolejce do dermatologa po prostu koncentrowałem się na oddechu. Nie było to ciągłe koncentrowanie się na oddechu, były krótkie chwile przerwy - minuta, może dwie. W każdym razie gdzieś tak po półtorej godziny koncentracji na oddechu, poczułem ból w prawym kolanie. Był dosyć mocny, ale po prostu obserwowałem go i kontynuowałem praktykę koncentracji na oddechu. Po chwili poczułem w rejonie prawego kolana przyjemne ciepło i ulgę - ból minął.
Miałem podobne zdarzenie, tyle że z jin shin jyutsu - wtedy bodajże trzymałem przez parę minut lewy kciuk.
W górnej część stopy, która od jakiegoś czasu była mniej więcej "nieczuła", tak jakby "zdrętwiała" poczułem miłe ciepło i ulgę. Chorobowy stan minął.
Nie wiem, może w tym była również jakaś zewnętrzna ingerencja? Ale nawet jeżeli była, to potrzebny był początkowy "wysiłek".
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: Uzdrowienia?

Postautor: karolina86 » 19 paź 2022, 17:22

Skupienie się na oddechu jest taka nasza kotwica w tu i teraz. Fajnie, że to praktykujesz i doznałeś takiego uzdrowienia, ja nigdy czegoś takiego niedoświadczylam, ale myślę że warto spróbować. W końcu sami sie przyczyniamy do własnych chorób poprzez nieuświadomione i nieuwolnione emocje, wiec mamy też te moc by się uzdrawiać.
Nie wiem jak spirytyzm podchodzi do biologi totalnej, ja po części czuję, że coś w tym jest, ale mój umysł wciąż neguje.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Uzdrowienia?

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 15:51

Ja to zrozumiałem iż ty po półtorej godziny koncentracji na oddechu, poczułeś ból w prawym kolanie ! czyli wcześniej go nie było ale się pojawił gdy zacząłeś praktykę oddechu - czy dobrze zrozumiałem ? a potem nie robiąc nic ustał nagle a ty cały czas koncentrowałeś się na oddechu...To ma znamiona cudu...wiesz ? Powinieneś to praktykować i pogłębiać...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Uzdrowienia?

Postautor: 123bgf123 » 23 sty 2023, 15:25

uzdrowienie wygląda tak obecnie, że marnotrawny syn - dusza powtarza to samo wezwanie nawet milion razy ! a potem otrzymuje ! Bo potem otwierają jej drzwi ! jak mówi Biblia (a gdy otwierają "te drzwi" TY TO ODBIERASZ W SIEBIE !!! W KAŻDYM CALU !!! i REALU !!! 100% !!! - ale tu nie chodzi no Biblię a o FAKT ! i albo wytrzymamy ten proceder albo pooglądamy sobie film/mecz a to o co prosimy UMRZE !!!/Pogrzebie się w Twojej Niemocy !!! NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI Drodzy Forumowicze ! Mi wcale nie chodzi o Biblię jako prymat nad np. Księgą Duchów ! Być może Księga Duchów ma prymat nad Biblią ale w Biblii pisze iż tam trzeba się dobijać i być cierpliwym a w KD tego BRAK ! A ponoć KD napisały duchy które już umarły ale nie wiedziały po śmierci iż do Boga TRZEBA SIĘ DOBIJAĆ ! a Po może być pod WAS / NAS ! Ja jakieś 20 lat temu tak się dobijałem o wycofanie nowotworu złośliwego zdiagnozowanego u mojej młodej żonie jako śmierć i on wyleciał przez okno "wiary" medycyny/nauki gdy wszedłem do onkologa po wynik żony !!! :D więcej - żadne badanie mej żony nie potwierdziło nawrotu a wycofano jej wszystkie choroby w tle :!: :D A KD MILCZY O TYM ! Czemu :?: więcej - nazywanie mnie "czarnym magiem" którego żona żyje a który podaje zgodnie z sumieniem czemu ! nic Wam Szanowni spirytyści nie da - BO TO JEST FAKT Z MOJĄ ŻONĄ ! a Wy Szanowni tylko domniemujecie w oparciu o ;) KD ! Karcecka który napisał do papieża iż gadał z duchami ! A czemu on tam pisał ? Bo się bał wykluczenia ? Bo się bał czego ?! :shock: Naprawdę chciałbym Ci pomóc Kimkolwiek jesteś i jednocześnie wiem iż ludzie z tego Forum są duchowo rozwinięci np. soldado - i On tez jest ci w stanie pomóc / każdy z nas inaczej ale ja piszę więc ja podaję swoją metodę ! Jak powiedziała mi dusza teraz "walisz drzwiami i oknami niestrudzenie i cały cas to samo jak mantrę tylko w realu cały czas to samo i cały czas bezwzględnie to samo (a ode mnie prywatnie - z pominięciem mszy ! :) ale to samo cały czas ! pod tymi "drzwiami" cały czas !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36


Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości