Proba kontaktu ze zmarla osoba

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 19 sty 2021, 11:21

Czy proba kontaktu poprzez medium ze zmarla osoba jest czyms zlym i nie powinno sie tego robic czy jest w porzadku...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Pablo diaz » 19 sty 2021, 11:31

To góra decyduje ,czy ktoś zaslużyl sobie na kontakt.
W spirytyżmie mówi się,ze telefon powinien dzwonic z tamtej strony,próby kontaktu,mogą zakonczyc sie mistyfikacją.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: OneNight » 19 sty 2021, 18:40

Ja uważam że wcale nie trzeba czekać na telefon z drugiej strony. Też jesteś duchem, tak jak zmarli. Więc czemu miałabyś nie móc robić tego samego? Nie jest to na pewno łatwe. Pytanie po co chcesz to robić? Jakieś konkretne pytania?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: soldado » 19 sty 2021, 20:42

Elka pisze:Czy proba kontaktu poprzez medium ze zmarla osoba jest czyms zlym i nie powinno sie tego robic czy jest w porzadku...


Jeżeli ta osoba inkarnowała i jest teraz w ciele noworodka, to może to być dla nowego ciała tej osoby zabójcze.
Podobno dlatego są niewytłumaczalne zgony noworodków.
Oczywiście to bardzo skrajny przypadek, ale też z tego należy zdawać sobie sprawę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 20 sty 2021, 07:49

OneNight pisze:Ja uważam że wcale nie trzeba czekać na telefon z drugiej strony. Też jesteś duchem, tak jak zmarli. Więc czemu miałabyś nie móc robić tego samego? Nie jest to na pewno łatwe. Pytanie po co chcesz to robić? Jakieś konkretne pytania?


Tak chcialabym sie dokladnie dowiedziec jak doszlo do jego smierci tzn. wiem jak zmarl ale okolicznosci sa niejasne i kilka osobistych pytan...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Kris » 20 sty 2021, 22:18

Witaj Elka.
Dobrze Ci z duszy patrzy to spróbuje się coś dowiedzieć.
On umarł bo brakło mu już energii do dalszego życia, a okoliczności się do tego tylko dopasowały jedynie.
Jeśli komuś dusze komórek ciała fizycznego pobierają jedynie 2 jednostki energii to jest to tak mała ilość że ciało umiera i tak się tutaj stało niestety.
A Ty się znowuż tak nie spiesz ma drugą stronę, bo mam wrażenie że nie bardzo Ci się chce tutaj pozostawać, tak jakby Ci już nie zależało.
Jeśli się o niego martwisz to pomóc mu może tylko żyjąca osoba, a tam gdzie on jest za dobrze się nie czuje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 07:59

A Ty się znowuż tak nie spiesz ma drugą stronę, bo mam wrażenie że nie bardzo Ci się chce tutaj pozostawać, tak jakby Ci już nie zależało.
Jeśli się o niego martwisz to pomóc mu może tylko żyjąca osoba, a tam gdzie on jest za dobrze się nie czuje.[/quote]


W jaki sposob mozna pomoc? modlitwa?
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 08:00

soldado pisze:
Elka pisze:Czy proba kontaktu poprzez medium ze zmarla osoba jest czyms zlym i nie powinno sie tego robic czy jest w porzadku...


Jeżeli ta osoba inkarnowała i jest teraz w ciele noworodka, to może to być dla nowego ciała tej osoby zabójcze.
Podobno dlatego są niewytłumaczalne zgony noworodków.
Oczywiście to bardzo skrajny przypadek, ale też z tego należy zdawać sobie sprawę.


Myslalam,ze osoba ktora inkarnowala a ktos probuje sie z nia skontaktowac to porpstu mu sie nie uda..... nawiazac kontaktu..
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 08:02

Pablo diaz pisze:To góra decyduje ,czy ktoś zaslużyl sobie na kontakt.
W spirytyżmie mówi się,ze telefon powinien dzwonic z tamtej strony,próby kontaktu,mogą zakonczyc sie mistyfikacją.


W jakis sposob" gora" informuje.. jesli ktos nie jest medium a chcialby uzyskac kontakt poprzez innego medium .... jak zauwazyc ze " gora" tego nie chce...lub pozwala na to...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 08:06

OneNight pisze:Ja uważam że wcale nie trzeba czekać na telefon z drugiej strony. Też jesteś duchem, tak jak zmarli. Więc czemu miałabyś nie móc robić tego samego? Nie jest to na pewno łatwe. Pytanie po co chcesz to robić? Jakieś konkretne pytania?


Ja nie jestem medium i daleka bylabym w moim przypadku od " eksperymentow" "wywolywania" duszy... odbieram kontakt zmarlych ale we snach niezaleznie od tego czy chce czy nie

Nie jest to rowniez moim priorytetem aby " na sile" skontaktowac sie z ta zmarla osoba... raczej podejscie jakie jest do tego tematu a jesli to w porzadku i bezpeiczne dla zmarlej duszy to chcialabym sie porostu dowiedziec pare rzeczy ktiore nie zostaly wyjasnione za jego zycia... jesli oczywiscie mozna sie takich rzeczy dowiedziec a jesli nie to rowniez nie wplynie to raczej na moje zycie.. jedynie brak odpowiedzi na nurtujace pytania...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości