Cześć

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć

Postautor: Slav » 17 maja 2010, 21:01

Właściwie nawet się nie przywitałem oficjalnie na forum. Gdzie moje maniery? No, ale nic. Liczę na Waszą litość. Sławek, rocznik 87, mieszkam od urodzenia w naszej pięknej stolicy. Zainteresowania to dobra książka (horror, fantastyka, ale nie tylko), kino (horror, gangsterskie, historyczne, komedie - generalnie liczy się sam film, a nie gatunek). Oczywiście muzyka (filmowa/klasyczna, 70's, 80's, eurodance), gry fabularne (w skrócie RPG tj. Warhammer, Wampir Maskarada & Mroczne Wieki, Cyberpunk), historia (średniowiecze, II wojna światowa) no i oczywiście ezoteryka i spirytyzm, ale w tej dziedzinie raczej jestem raczkujący póki co. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :) .
'' Życie i śmierć to właściwie to samo....
...Ale dopiero po śmierci.''

- Władysław Grzeszczyk
Awatar użytkownika
Slav
 
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2010, 11:59
Lokalizacja: Varsovia

Re: Cześć

Postautor: cthulhu87 » 17 maja 2010, 21:28

Cześć Sławku:)

Cieszę się, że trafiłeś na forum, mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej.
No i to świetnie, że w końcu ktoś z Warszawy. Jeśli kiedyś zechcesz, nie będzie problemu, żebyś wpadał na nasze spotkania, które odbywamy co miesiąc w Warszawie:)

Aha, ja też bardzo lubię klasykę literatury grozy, co zresztą widać po nicku;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Cześć

Postautor: Slav » 17 maja 2010, 21:41

Mitologia Cthulhu...ooo tak. Kanon gatunku. Samotnik z Providence :) umysł, którego nikt i nic nie ogarnie.
'' Życie i śmierć to właściwie to samo....
...Ale dopiero po śmierci.''

- Władysław Grzeszczyk
Awatar użytkownika
Slav
 
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2010, 11:59
Lokalizacja: Varsovia

Re: Cześć

Postautor: cthulhu87 » 17 maja 2010, 21:42

Może to duży offtop, ale zdradzę Ci, że lada dzień ukaże się potęzna biografia Lovecrafta, chyba po raz pierwszy w Polsce. :mrgreen:
To również informacja dla Jula, bo też jest wtajemniczony w temacie;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Cześć

Postautor: Luperci Faviani » 18 maja 2010, 00:05

Również witam :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Cześć

Postautor: Slav » 18 maja 2010, 20:19

Witam wszystkich. Cthulhu87 - nie żebym ignorował samą postać Lovecrafta, ale zamiast jego biografii wolę zaczytywać się w wytworach jego przerażającej wyobraźni :mrgreen: dla mnie ten człowiek to geniusz w czystej postaci. Żadne tam laleczki, mordercy, czy inna cuda na kiju - jego mitologia to jest dopiero horror globalny, totalny, że tak sobie pozwolę go nazwać. Poza tym Lovecraft ma też spore szczęście do gier na podstawie jego twórczości ;) ''Call of Cthulhu: Dark corners of the Earth'', ''Shadow of the Comet'', ''Prisoner of Ice'' - toż to klasyka. Pozdrawiam.
'' Życie i śmierć to właściwie to samo....
...Ale dopiero po śmierci.''

- Władysław Grzeszczyk
Awatar użytkownika
Slav
 
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2010, 11:59
Lokalizacja: Varsovia

Re: Cześć

Postautor: Tai-Chi-Chuan.pl » 19 maja 2010, 12:53

Cześć ;-)

_________________
Tai Chi - Zdrowie, długowieczność, sztuka walki
Awatar użytkownika
Tai-Chi-Chuan.pl
 
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2010, 14:52

Re: Cześć

Postautor: Sebastian » 21 maja 2010, 20:59

Ooo witaj! Bardzo cieszę się, że do nas trafiłeś :)
Również liczę na to, że zostaniesz z nami na dłużej :D
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości