Witam wszystkich

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:21

Dziękuję bardzo za zaproszenie^^postaram się udzielać tu jak najwięcej żeby z wami móc dyskutować.Może trochę o mnie.Jestem z pod Warszawy.Zajmuję się demonologią już od ponad 6 lat i tak żyję.Służe pomocą i radą wszystkim wam,którzy będą chcieli się skontaktować ze mną.Pozdrawiam :D Rachael
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Re: Witam wszystkich

Postautor: Ruskof » 04 maja 2010, 11:23

Witam :)
Nigdy nie daj sobie wmowic przez kogos to co potrafisz zrobic a to,czego nie potrafisz,bowiem tylko ty to wiesz i wiesz jak osiagnac swoj cel.

Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...


Kontakt GG : 393033
Ruskof
 
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:42
Lokalizacja: Katowice/Awinion

Re: Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:30

Miło cię poznać^^akąd jesteś?
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Re: Witam wszystkich

Postautor: Melys » 04 maja 2010, 11:32

witaj Rachael - demonologia ? ciekawe... mozesz cos wiecej mi naskrobac.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich

Postautor: cthulhu87 » 04 maja 2010, 11:35

Demonologia to dział etnografii, który zajmuje się demonami :).
My, Słowianie, mamy bardzo rozbudowaną demonologię: wąpierze, strzygi, baby jagi (a jakże), wodniki, latawce itd.
Ale mamy też duchy opiekuńcze, domowe, którym gospodynie jeszcze w XIX wieku zostawiały jedzenie w kącie izby.
Fajna sprawa:)

Rachael, witaj i rozgość się:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:36

Hej...tak demonologią^^zajmuje się tym już dluugo.Ale od 2 lat na poważnie by służyć innym pomocą.Jest to zajęcie obejmujące wiedzę o demonach,bytach które nękają człowieka.Również metody walki z nim i uwalniania ich,przywoływania oraz wypędzania..
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Re: Witam wszystkich

Postautor: Melys » 04 maja 2010, 11:39

cthulhu87 - to wiem nawet mój syn ma ksiazke Demony polskie czy cos takiego, i tez ma ksiazke pt demonologia. chodziło m raczej o praktyczne, codzienne odniesienie. I jak sie ma to do spirytyzmu.... Przerabialismy juz Eugenie Maurey . chodziło mi o cos wiecej.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:39

Chyba już się rozgościłam hehe.dobrze mi się tu pisze ale muszę sie nastawić na wasze forum^^owszem mamy bogatą lulture i wyobrazenia jeśli chodzi o złe istoty^^ale tak
na poważnie patrząc na to jest to rozległy dział na ktory niektotrzy patrzą poważnie tak jak ja^^
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Re: Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:41

oh codzienne....dużo by opowiadać.Dużo z tym pracy jeśli sie chce własciwie pomagać ludziom
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Re: Witam wszystkich

Postautor: Rachael » 04 maja 2010, 11:42

ze spirytyzmem miałam niegdyś duży kontakt ale raczej tego nie rozwijałam.Została wiedza i doświadczenie...ale raczej bardziej was w tym temacie będę słuchać^^
Rachael
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:17

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości