brat bliżniak.

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: brat bliżniak.

Postautor: brat 1 » 28 paź 2018, 21:56

brat bliżniak paweł to ja i odpowiadam wam że to nie jacyś kibice to zrobili tylko ktoś całkiem przeciwny,teraz chyba już wiecie kto ,kiedyś określano ich mianem tzw:nieznani sprawcy,a co do szczegółów to,w aucie zalazłem ręcznik brata cały we krwi,ślady krwi na aucie a brat był cały brutalnie pobity :noga,nos twarz, głowa mam zdięcia a potem go powiesili na drzewie na nie jego pasku,a ubrania w kostnicy jak nowe,czyściutkie,dlatego auto przeszukali żaby ukrasć czyste ubrania ,a motyw jechał z niemiec ingolstadt bez prawa jazdy,piotruś mógł ich zuważyć i próbował ucekać, ale oni go dopadli i zmasakrowali,być może się próbował bronić przed biciem ale nie dał rady im uciec ,a w takm stanie , stąd ta krew,ale "oni"przemyśleli to że nie mogą go pozostawić żywego, bo on jako ofiara doniesie na nich jako śwadek pobicia i go musieli sfingować powieszenie.pomyślcie ktoś jedzie 600km i 400km do domu i w Żarach w połowie drogi sam sobie lamie noge,palce u obu rąk robi sobie dziury w głowie i na twarzy i ciele,by potem się niby sam (fizyczie niemożliwe) się wiesza w lesie .już chyba wiecie ,domyślam śię kim są mordercy.AVE piotr fryc.
brat 1
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2018, 18:31

Re: brat bliżniak.

Postautor: danut » 28 paź 2018, 22:05

Tu by się przydał dobry detektyw, a nie my. Ale też prosiłam o napisanie o swoich(poza rozpatrywanym i kalkulowanym na zimno) przebłyskach odbioru sygnałów, tych nie stąd, tych delikatnych, duchowych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: brat bliżniak.

Postautor: ES3 » 29 paź 2018, 07:00

Mi się nasuwa pytanie, gdzie w tym wszystkim jest policja? Przecież w przypadku samobójstw, morderstw itp robią sekcje zwłok, prokuratura nad tym wszystkim czuwa....
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: brat bliżniak.

Postautor: brat 1 » 29 paź 2018, 08:21

do danut,jeżeli chodzi o sygnały to trzy dni przed ,jak brat się próbował połączyć się ze mną na skype, i nie udało śię , bo jak oddzoniłem potem to nie oodbierał,ale ja już byłem nerwowy i czułem że coś jest nie tak,a w mojej głowie słyszałem słowo "śmierć"i byłem pewien że coś się stanie i nie moge się z nim skontaktować,nie udało się, dlatego jestem od tej pory załamany,mogł przecież napisać,albo się nagrać ,głos albo video lub na komórke zadzwonić i powiedzieć,,paweł nie mam prawa jazdy ,to ja w 5 minut jade do niego i by żył,ale on myślał że się uda,a jeżeli chodzi o prawo jazdy to w czerwcu ubiegłego roku niemcy zatrzymali je na rok,po roku już legalnie mógł jeżdzić wszędzie,ale nie w niemczech, bo nie napisał prośby do niemieckiego urzędu, bo nie wiedzieł o tym,myślał że o roku może normalnie jeżdzić,a dlaczego zabrali mu prawko rok temu ,bo wypił 2 piwa u kolegi i po pewnym czasie jechał do siebie gdzie mieszkał,myślał że już może,ale przed domem nagle zachamował i widział to taki enerdowiec -taki sąsiad ,który mieszkał po drugiej stronie ulicy ,on zawsze parkowł auto żeby utrudnić wjazd polakom ,bo nielubiał polaków,brat siedzi sobie spokojnie w domu, a tu za ok 30 minut polizaj,sprawdzanie zawarości alkoholu,niestety minimalnie przekroczyło,i to wystarczło na rok zakaz,ale myśle gdy by nie "żaczliwy" sąsiad to brat by żył.Ale pamiętam tego dnia wleciał mi pod maske jak jechałem autem mały wróbelek ,jak by chciał umrzeć,i już wtedy się dziwnie poczułem,a jeżeli chodzi o sny to w tych dniach śnił mi sie kolega którego kiedyś ,dawno temu poznłem w niemczech i babcia ktora juz kilka lat nieżyje była we śnie i pojawiała sie i znikała na chwile w co kilka matrów i to byłe w lesie ,jak by chciała kogoś ratować ale nie może i innne sny wcześniejsze częste kościół,ksiądz i widziałem nawet te kostnice,wcześniej we śnie te miejsca i coś z zębami ,jakieś wesołe miseczko,zielony maluch z oderwanym ,na nitach dachem ktory jedzie pod tunel gdzie jest duża kałuża wody ,salon gier jednoręki bandyta
brat 1
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2018, 18:31

Re: brat bliżniak.

Postautor: brat 1 » 29 paź 2018, 08:35

do es3 ,tak zrobili ,i co z tego ,zmasakrowane ciało krew na aucie ręcznik we krwi ,a oni nie widzą osób trzecich,pomyśl ?jechał bez prawka,i to dla nich wystarczyło,bo mają bardzo stresującą prace,jak to powiedziała pani rzecznik dlatego kogoś mogą kopać po głowie było w tv.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2018, 13:48 przez brat 1, łącznie zmieniany 1 raz
brat 1
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2018, 18:31

Re: brat bliżniak.

Postautor: danut » 29 paź 2018, 10:04

I jak myślałam, wiadomości dostałeś od tamtej strony bardzo dużo - są trafne, ale sam nie szukaj, niech zajmą się tą sprawą odpowiednie służby, apeluj do nich.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: brat bliżniak.

Postautor: ES3 » 29 paź 2018, 17:06

Jeśli było tak jak piszesz to nic innego Wam nie zostało, jak domagać się prowadzenia śledztwa w kierunku udziału osób trzecich... Jeśli policja czy prokuratura aż tak są opieszali przy takich dowodach, to może warto przenieść sprawę do innego prokuratora? Policja powinna wszystkie ślady zabezpieczyć, sfotografować, opisać. Z samej sekcji zwłok powinni mieć jakiś rzut na tą sprawę (czy śmierć nastąpiła przed powieszeniem itp, co dokładnie się do tego przyczyniło)
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: brat bliżniak.

Postautor: danut » 29 paź 2018, 17:26

I zobaczcie na przykładzie Piotra jak wymowne znaki powiązani duchem ze sobą ludzie otrzymują z tej rzeczywistości niejawnej. I po co nam jacyś kuglarze mający się za nas z nią łączyć? Robić nam takie szopko-pokazy, że to niby kontaktują się z duchem? Piotrze pisałeś, że chcesz by brat Ci się objawił i opowiedział wszystko jak to było, a przecież on już i cała grupa Waszych Bratnich Dusz ze Źródła przed faktem Cię o tym informowali co się szykuje. W Biblii jest o tym, że wróble przenoszą z tej Komaty Dusz informacje. No tak i to potwierdzasz, ja także, bo u mnie niedługo przed śmiercią mamy mały wróbelek wpadł do jej domu i zamotując się w firankę spadł i zabił się o parapet. Zęby w snach - znany też symbol podobnie jak ta duża kałuża, ale znak szczególny ten zielony maluch to jest już wskazówka, salon gier hmm , faktycznie tam ktoś rozegrał sprawę i naturalnej przyczyny śmierci nie było, a masz jakieś skojarzenia co do jednorękiego? I poszukaj jeszcze innych znaków jakie otrzymałeś. Poza tym utrzymuje to o co prosiłam wyżej i to co ES3 także Ci podpowiada.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: brat bliżniak.

Postautor: ES3 » 29 paź 2018, 18:19

Hm... A u nas znaków żadnych nie było przed tragedią, ani nawet po (dopiero jak było wszystko wiadome pojawiły się sny) .. Czy wtedy to znaczy, że nie byliśmy na tyle silnie powiazani, żeby takich informacji nie było? (z kolei bratowa miała dosyć proroczy sen kilka dni przed, ale ona jakiejś specjalnej więzi nie miała)
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: brat bliżniak.

Postautor: danut » 29 paź 2018, 18:25

ES3 pisze:Hm... A u nas znaków żadnych nie było przed tragedią, ani nawet po (dopiero jak było wszystko wiadome pojawiły się sny) .. Czy wtedy to znaczy, że nie byliśmy na tyle silnie powiazani, żeby takich informacji nie było? (z kolei bratowa miała dosyć proroczy sen kilka dni przed, ale ona jakiejś specjalnej więzi nie miała)


A, czy pamiętasz wszystkie sny, które Ci się śnią, jesteśmy czasem za bardzo zmęczeni, za bardzo zajmują nas sprawy przyziemne, itd. To nic dziwnego, że nie zawsze przechwycimy taką wiadomość. A na pewno były słane w Wasze rodzinne pola skoro ktoś stamtąd je jednak wychwycił - tu bratowa. A ona jest w tej "komnacie" powiązanych ze sobą dusz, czy tak ją postrzegasz, czy inaczej. :) Nie wszyscy nawet wiedzą o tym, ze są tak ze sobą powiązani, gubią się przez to, ale i po tym impulsie się odnajdują.

Piotrze - silny impuls który pyta o ważną sprawę tak - Czy ślady opon innego samochodu niż ten brata znaleziono i zabezpieczono w pobliżu miejsca odnalezienia ciała?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości