Cieszę się, że Was poznaję

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 05 wrz 2018, 19:46

Czy to, o czym rozmawiamy, jest optymistyczne? Nieśmiertelność?
Dlaczego ludzie tak niechętnie chcą to poznawać?
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 20:01

niejestemtajemnica pisze:Czy to, o czym rozmawiamy, jest optymistyczne? Nieśmiertelność?
Dlaczego ludzie tak niechętnie chcą to poznawać?

Dopisałam odpowiedź do tamtego postu, proszę zerknij tam jeszcze raz. Tak, moje poznanie jest bardzo optymistyczne, nie wygląda ono tak jak popularne - Niebo, Piekło- Czyściec, nie tak - linia czasowa i powtarzanie życia wciąż na niej i na tej Ziemi( reinkarnacja) - bo co z nami będzie kiedy umrze Ziemia, a ona nie jest wieczna jak każda inna planeta - rodzi się i umiera i nie ważne, że to dotyczy miliardów lat? - nie wygląda tak, że błąkamy się po śmierci bez ciała jako duchy, chmurki, pustka. :) A rzeczywiście dotyka nieśmiertelności dopóki człowiek sam nie zabije Ducha = sam siebie nie rozproszy uznając, że nie ma zasilenia, bo zasila się sam jej obraz( ten wyświetlany jak my).
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: Pawełek » 05 wrz 2018, 20:02

Zadajesz bardzo fundamentalne pytania, które znajdziesz już na początku KD :) W internecie jest PDF jak coś, nie musisz kupować egzemplarza ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 05 wrz 2018, 20:07

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)
Już sobie sprawiłem KD.
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: OneNight » 05 wrz 2018, 20:09

Jeśli jest ktoś na forum doświadczony (bądź OneNight jeśli się bardzo w to zagłębił)

Uważasz, że jestem niedoświadczony? (Tak to brzmi)

Obecnie kilka osób do mnie pisze prywatnie w podobnych sprawach, również na forum. Ja nie potrzebuję kolejnego adepta(uczeń brzmi poniżająco) OOBE, który zrezygnuje jak tylko osiągnie swój pierwszy paraliż senny.. Nie sądzę aby autor tego potrzebował.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: Pawełek » 05 wrz 2018, 20:17

OneNight pisze:Uważasz, że jestem niedoświadczony? (Tak to brzmi)

Nie, wybacz - nie chciałem Cię urazić ;) Po prostu pamiętam, że pisałeś o tym ale nie przypominam sobie czy byłeś takim typowym weteranem OOBE :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: OneNight » 05 wrz 2018, 20:22

Bo nie chwalę się tym na forum. Opowiedziałem wam tylko pare historii - pobyt w Norwegii, krótkie spotkania z jakimiś istotami i takie dziwne podróże, których nie rozumiem. Nie ukrywam, że OOBE praktykuję do swoich celów, a nie w celu tworzenia przekazów dla ludzkości :roll:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 05 wrz 2018, 21:02

To raczej chyba był komplement (?)
Nie szukam mentora OOBE :)
A paraliże senne mam już za sobą. Nie raz i nie dwa budziłem się, nie mogąc poruszyć.
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: OneNight » 05 wrz 2018, 21:21

niejestemtajemnica pisze:To raczej chyba był komplement (?)
Nie szukam mentora OOBE :)
A paraliże senne mam już za sobą. Nie raz i nie dwa budziłem się, nie mogąc poruszyć.


Uznałem, że jesteś po prostu ciekawy i mógłbyś się szybko zniechęcić, bo raczej nie potrzebujesz tego do szczęścia, myle się?

Ja mogę powiedzieć jak ja to robię, ale na własną odpowiedzialność wykonujesz technikę. Mojej znajomej wyszło za pierwszym razem i się tak przeraziła, że nie chce już więcej o tym słyszeć.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 05 wrz 2018, 21:56

Co Znajomej się przydarzyło?
U mnie to były dwa scenariusze:
1) (częstszy) budziłem się, otwierałem oczy, byłem w pełni świadom, gotów wstać, ale nie mogłem się poruszyć; dziś wiem, że to tylko paraliż senny, który zaraz ustąpi;
2) (jazda bez trzymanki xD) kiedyś rano dzwonił budzik, a ja byłem po nocy pełnej wrażeń (impreza) i autentycznie widziałem siebie, wstającego i wyłączającego budzik; co ważne, w mojej głowie on przestał dzwonić - podobny scenariusz przytrafiły mi się jeszcze może z dwa razy. ;)
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości