Przywitanie plus historia

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: Dyzia » 18 paź 2018, 15:47

Droga Fruwlo ojej zadziwilas mnie ! Co Ci podpowiada że tak myślisz? Pozdrawiam Cię serdecznie!
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: fruwla » 18 paź 2018, 16:25

Dyzia pisze:Droga Fruwlo ojej zadziwilas mnie ! Co Ci podpowiada że tak myślisz? Pozdrawiam Cię serdecznie!


Wyczytalam TO z Ciebie, Twojej "biografii" i slow, ktore zamiescilas na forum.
Wlasnie poprzez Twoje medialne rozbudzenie, maja do Ciebie dostep rozne energie.
Czerp ze swiatla, pielegnuj je w sobie, otaczaj sie swiatlem i daruj swiatlo.
Nie oczekuj za wiele , nie oczekuj zaraz.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: Dyzia » 18 paź 2018, 16:50

Fruwlo bardzo mi pomogłaś, miałam dziś bardzo kiepski dzień a tu Twój serdeczny post.

Bardzo dziękuję, zawsze tu zaglądam i jestem do usług :) Śle uściski i dobre myśli dla Ciebie.
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: soldado » 19 paź 2018, 22:39

fruwla pisze:
Dyzia pisze:
Zastanawiam się czy któreś z medium obecne na forum mogło by coś "wyczuć" jedynie z liter które skleilam.

Sama jestes medium, Dyzia. To znaczy Twoja medialnosc jest dopiero maly szpalt otwarta, jak szpara w drzwiach ;) dlatego masz ograniczony dostep a i "medialnosc" ma ograniczony dostep do Ciebie. Masz w swojej wladzy , coraz szersze otwieranie tych drzwi. Jakos nie potrafie tego inaczej ujac.....


Zgadzam się z tym.
Poprzez ogromną wrażliwość, poprzez doświadczenia z innych wcieleń, poprzez zwrócenie się obecnie w stronę wszystkiego tego co duchowe.
Samej sobie jest Ci Dyzia ciężko pomóc, ale wyczuwasz przecież nieraz inne osoby.
Wyczułaś mnie i jest to dla mnie dowód.
To co teraz najważniejsze dla Ciebie.
Masz ochronę, zwracaj się prostymi słowami, mów o błahych z pozoru dla Ciebie sprawach, bo właśnie z nich w większości składa się nasze życie.
Zawsze zostaniesz wysłuchana i otrzymasz pomoc.
Nieraz będzie ona niewidoczna dla Ciebie, ale bardzo skuteczna.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: Xsenia » 27 paź 2018, 21:20

Witaj na forum Dyzia :)

W czasie dorastania hormony w człowieku szaleją i mogą w tym czasie dziać sie "dziwne" rzeczy. Dziwne w cudzysłowie, bo dla niektórych to akurat normalne :) Przesuwanie przedmiotów, pęknięte lusterka w momencie kiedy w domu jest dorastająca dziewczyna... to naprawdę nic nienormalnego. Moja starsza siostra przesuwała przedmioty, ja niszczyłam standardowo elektronikę (radio, telewizor, żarówki itp.). I choć u mojej siostry to przeszło, to ja dalej rozwalam elektronikę (teraz laptopy załatwiam hurtowo).
Dlatego nie przejmowałabym sie tymi zdarzeniami aż tak bardzo. Ot przyjęłabym do wiadomości, że tak sie stało i tyle. :)

Też mi się wydaje jak reszcie, że możesz być medium. Musisz po prostu poznać bardziej siebie i swoje umiejętności. Jak napisał Krzysztof np. usiądź do stolika i spróbuj coś przesunąć. :)
I zaakceptuj to co sie stanie. Zaakceptuj też swój strach. Powiedź sobie "ok boję się o to i o to, ale strach nie może mną zawładnąć. To ja nad nim panuję. I strach mnie ne zatrzyma". :)
Trzymam kciuki za ciebie :)

Aaa jeszcze jedna prośba moderatora: nie klnij na forum.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przywitanie plus historia

Postautor: Dyzia » 28 paź 2018, 12:53

Xsenia :) dziękuję za odpowiedź ;)
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości