Reinkarnacja

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Reinkarnacja

Postautor: Nikita » 26 mar 2018, 13:54

To żaden grzech Ronald...każdy ma prawo do własnych przekonań...Nie tylko spirytyzm głosi, że dusza przechodzi przez te wszystkie stany....ja akurat opierałam się na wiedzy Wschodu...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Reinkarnacja

Postautor: agnieszkag » 26 mar 2018, 19:39

Ronald
Nie przejmuj sie, nie tlumacz, tylko pisz.
Kazdy ma prawo do swoich pogladow, a Ty piszesz bardzo interesujaco, masz duza wiedze.
Poza tym wydaje mi sie, ze ten watek to tzw. trollizm. Ale moze sie myle.
Pozdrawiam.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Reinkarnacja

Postautor: Nikita » 27 mar 2018, 17:50

Ten pan co zaczął wątek zakpił sobie...ale nic to , przy okazji wynikła mała dyskusyjka na temat reinkarnacji.... :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Reinkarnacja

Postautor: agnieszkag » 27 mar 2018, 20:19

Heh, masz racje Nikito.
Pozazdrościć fantazji założycielowi wątku...lol.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Reinkarnacja

Postautor: Ryszard » 30 mar 2018, 15:26

Zakpił, jak zresztą wielu innych :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Reinkarnacja

Postautor: danut » 30 mar 2018, 16:33

Papież Franciszek wyprowadza ludzi z iluzji. :D Proszę tu jest powiedziane co sama tłukę po forach od dziesięciu lat https://wiadomosci.onet.pl/swiat/watyka ... ca/mdybm5b "Tylko znikają" - oczywiście, nie utrzymanie w należytym porządku własnych osobowości doprowadza do rozbicia się jej. Nic nie ginie bezpowrotnie ale rozsypane zasila jakieś inne cząstki np. te zwierzęce, roślinne, groźne siły natury. Dotyczy tych, których nie stać było na to by stać się człowiekiem i utrzymać to człowieczeństwo. To koniec straszenia ludzi piekłem i diabłami, zło oczywiście żyje nadal i nie znika, ale to zło powstało z rozsypanych osobowości ludzkich, tych ludzi, których czyny skazywane były na piekło. Ci co żyją i inkarnują walczą o wykształcenie człowieczeństwa do wysokich moralnie, nie ulegają atakom a to daje im siły by nadal istnieć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Reinkarnacja

Postautor: ronald73 » 30 mar 2018, 19:54

Nie spodziewałem się takie słowa od papieża. On wie o co chodzi.
Jeśli Watykan podpisałby sie pod tymi słowami to raz dwa kościół straciłby władze. Wyobrażcie sobię co by było w Polsce gdyby kościół stracił władze...
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości