Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 18 mar 2018, 20:25

A mnie się to spodobało "A jak się wyłamiesz z szeregu to po ptakach " - bo też jest prawdą. Wtedy masz do czynienia z Kapciuszkową pracą i bardziej przekichane, ale nie wolno zrezygnować i pojmować tego jak "syzyfową" pracę z toczeniem kamienia pod górę.- Bo jego tam wtłoczyć da się. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 18 mar 2018, 20:52

Becia66 pisze:Dziękuję soldado :) Wobrażam sobie :). Wertuje dalej TB i przeszłość moich przodków ale to mozolna robota :). Z jakieś powodu wybrałam ich i może dojdę to tego :).


Ja w swoim życiu doszedłem do tego, że po to mam beznadziejnych rodziców, żebym mógł docenić w tym życiu prawdziwą bezinteresowną miłość.
I żebym nie powielał błędów swoich rodziców, dla których na pierwszym miejscu nigdy nie była rodzina, ale był pieniądz. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Becia66 » 18 mar 2018, 21:05

To jesteś też takim "Kopciuszkiem" tylko w męskiej wersji :). ;) a w dodatku z wielkim sercem :).
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Re: Witam

Postautor: danut » 18 mar 2018, 21:07

Soldado -Musiałeś to odczuć i zobaczyć i dobrze się stało, ale ja uważam, ze wybrałeś tę rodzinę z innego powodu( raczej tak coś jak pisałam wyżej), bo nie wiedziałeś że akurat tak się sprawa potoczy i do jakiego pojmowania się skłonisz w jakim czasie i co Cię do tego przekona.
Becia66, .. ale w tej bajce i królewicz był mądry i kierował się sercem. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 18 mar 2018, 21:18

Becia66 pisze:To jesteś też takim "Kopciuszkiem" tylko w męskiej wersji :). ;) a w dodatku z wielkim sercem :).


Tego żeby mieć wielkie serce cały czas się uczę i dużo mi jeszcze do tego brakuje.
Ale niezłomna postawa moich rodziców, rzeczywiście mi bardzo w tym pomogła. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Becia66 » 18 mar 2018, 21:23

Danut nie ważne jakie postacie gramy w bajce :) ważne aby wyciągnąć z niej to co najlepsze :)

Soldado uczymy się całe życie i zawsze będziemy czuć pewien niedosyt :)
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Re: Witam

Postautor: danut » 18 mar 2018, 21:39

Becia66 pisze:Danut nie ważne jakie postacie gramy w bajce :) ważne aby wyciągnąć z niej to co najlepsze :)

Soldado uczymy się całe życie i zawsze będziemy czuć pewien niedosyt :)

Bo na tym polega wieczność i nieskończoność. Jak myślicie, czy ten kto uważa że jest już doskonały i nic już poprawiać, ani inaczej działać nie będzie - osiąga szczęście? :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 18 mar 2018, 21:42

Soldado uczymy się całe życie i zawsze będziemy czuć pewien niedosyt :)


Dlatego niektórzy z nas czując ten niedosyt i żeby przyspieszyć swój rozwój, dzielą swoją energię i wchodzą np. w dwa wcielenia jednocześnie. ;)
To bardzo ambitne, ale bardzo ryzykowne, ponieważ w każdym wcieleniu mamy mniej energii życiowej niż pozostali.
A to nas naraża np. na ciężkie choroby bardziej niż innych.
Osobiście uważam, że lepiej jest iść swoim tempem, nawet wtedy,gdy czuje się ten niedosyt. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 18 mar 2018, 22:07

Słyszałam to zdanie już dawno "dzielą swoją energię i wchodzą np. w dwa wcielenia jednocześnie" , ale pasowałoby je w końcu rozgryźć. :) Czy bliźniacy mają jedną podzieloną duszę? Czy ich, tych inaczej podzielonych dusz, zamiarem jest poukładanie spraw rodziny z dwóch gałęzi?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 19 mar 2018, 00:15

danut pisze:Słyszałam to zdanie już dawno "dzielą swoją energię i wchodzą np. w dwa wcielenia jednocześnie" , ale pasowałoby je w końcu rozgryźć. :) Czy bliźniacy mają jedną podzieloną duszę? Czy ich, tych inaczej podzielonych dusz, zamiarem jest poukładanie spraw rodziny z dwóch gałęzi?


Bliźniacy mają 2 różne dusze.
Na fakt, że wzajemnie się odczuwają ma wpływ to, że 2 dusze przez kilka miesięcy w jednym łonie dosłownie ,,uczyły się ciała'', tzn. dopasowywały się do układów neurologicznych 2 ciał w jednym łonie czasem ze sobą współpracując.
Dlatego w późniejszym życiu te 2 dusze doskonale się potem wyczuwają...

Podzielonym Duszom przyświeca główny cel tj. ,,Przyspieszony rozwój'', kierują się też oprócz tego głównego celu innymi pomniejszymi celami, nie ma wtedy reguły.
Za każdym razem gdy tak się dzieje muszą uzyskać na to zgodę.
Dlatego takie dusze żeby ją uzyskać muszą kierować się bardzo szczytnymi celami.
Wchodzą wtedy w 2 różne hologramy jednocześnie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości