Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 19 mar 2018, 00:26

Soldado, ale w tych hologramach są tłumy tych samych dusz co np. tu, czyli to wcale nie wskazuje na wyjątkowość. Budować rzeczywistości też nie można w pojedynkę. Ja rozumiem że ktoś zostaje z jakiejś możliwości gdzieś zaistnienia wymazany, lecz w większości tak dążymy do celu przez wiele rzeczywistości naraz. Bardziej prawdopodobna wydaje mi się wersja podziału duszy na jedną rzeczywistość, w obrębie jednego hologramu jako sytuacja wyjątkowa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Nikita » 19 mar 2018, 17:31

Becia i modlitwa Wam pomogla Prawda? Otoz wlasnie nastawienie umyslu ma wielkie znaczenia. My ciagle jestesmy duchami niedoskonalymi i wpadamy latwo w negatywny stan umyslowy a wtedy latwo jest przyciagnac jakies dziadostwo z tamtej strony. Twoja corka jako osoba sensytywna przyciaga te rzeczy podswiadomie. Nie oznacza, ze ona jest negatywna ale , ze nie osiagnea jeszcze duchowej doskonalosci. To nie jest grzech...wszyscy jestesmy w drodze...ale dobrze jest nadac kierunek...czyli wlasnie zdecydowac sie w ktora strone podazac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: Becia66 » 19 mar 2018, 18:43

Nikita :) nie wiem co pomogło ale jestem pewna że modlitwa miała w tym duży udział :). Nie wracałyśmy więcej do tamtego zdarzenia. Na dzisiejszy dzień po informacjach jakie otrzymałam na tym forum wszystko nam się rozjaśniło. Potrafimy nazwać to wszystko a może raczej nie boimy się nazywać :), Gdzieś w głębi duszy domyślałam się o co chodzi i dlatego zaczęłam poszukiwania a córka jak się okazało po przeanalizowaniu informacji które otrzymałam z forum od bardzo miłych ludzi :) stwierdziła że ona to wszystko wiedziała tylko myślała że wariuje i z nią jest coś nie tak. Wszystko przemyślała i stwierdziła, że nie ma po co się już temu opierać i zwalać na zły stan psychiczny ( to było jej wytłumaczenie) a przyjąć to co dostała. Od dawna nie widziałam tak spokojnej córki. Dzisiaj zdzwoniła do mnie do pracy i powiedziała, że dawno tak dobrze się nie czuła :). Wiem, że zaczęła pracować nad tym i jeszcze coś ja zaskoczyło. Mojemu 10 letniemu wnuczkowi rozbolał mocno brzuch aż zrobił się zielony. Położył się a córka instynktownie położyła się obok niego aby mu pomasować. Wówczas wnuczek zapytał się czemu ma taka gorącą rękę i co zrobiła że brzuch już go nie boli. Dodał tylko, że ma niezwykłą mamę i to również dodało jej skrzydeł :).
Nikita moim skromnym zdanie uważam, że nie ma ludzi doskonałych. Ale każdy kto chce to zmienić dąży do tego :). Jednym wychodzi lepiej drugim mniej. Ważne że chcą :). Każdy ma swój punkt widzenia :). A doskonałość duchowa ?? To wyższy poziom :)
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Re: Witam

Postautor: Becia66 » 19 mar 2018, 19:17

soldado pisze:danut pisze:
Słyszałam to zdanie już dawno "dzielą swoją energię i wchodzą np. w dwa wcielenia jednocześnie" , ale pasowałoby je w końcu rozgryźć. Czy bliźniacy mają jedną podzieloną duszę? Czy ich, tych inaczej podzielonych dusz, zamiarem jest poukładanie spraw rodziny z dwóch gałęzi?


Danut gdy tak czytałam wasze posty Twoje i soldado na temat dusz i hologramów to dzisiaj przez cały dzień chodziło mi po głowie jedno zagadnienie. Nie jestem w tych tematach ekspertem dlatego założyłam nowy temat i mam nadzieję, że rozjaśni mi się trochę umysł :)
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości