Witam z Krakowa

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam z Krakowa

Postautor: Katarzyna1945 » 02 mar 2018, 11:51

Mam pytanie.czterdzieści parę lat temu eksperymentowałam z planszą.komunikaty były czasem ciekawe,wiele banalnych niektóre wręcz złośliwe ale spodeczek wirował entuzjastycznie.Niestety teraz po wielu latach,kiedy spróbowałam wogóle nic nie wychodzi,wskaźnik nie rusza.Czy podobne zdolności zanikają z wiekiem?wiele czytam na ten temat,ale właściwie nie znalazłam odpowiedzi.
Katarzyna1945
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:10

Re: Witam z Krakowa

Postautor: ronald73 » 02 mar 2018, 15:20

czarnyMag pisze:Czy podobne zdolności zanikają z wiekiem?


To nie są i nigdy nie były Twoje zdolnosci. Czy powstanie kontakt to tylko zależy od 'tamtej strony'.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam z Krakowa

Postautor: soldado » 02 mar 2018, 18:31

Katarzyna1945 pisze:Mam pytanie.czterdzieści parę lat temu eksperymentowałam z planszą.komunikaty były czasem ciekawe,wiele banalnych niektóre wręcz złośliwe ale spodeczek wirował entuzjastycznie.Niestety teraz po wielu latach,kiedy spróbowałam wogóle nic nie wychodzi,wskaźnik nie rusza.Czy podobne zdolności zanikają z wiekiem?wiele czytam na ten temat,ale właściwie nie znalazłam odpowiedzi.


Witaj na forum.

To, że w tej chwili nie ma odzewu nie znaczy, że nic nie przeszło.
Może ujawnić się za jakiś czas.
Czym bardziej inteligentne, tym później się ujawni.
W tym czasie może działać destrukcyjnie z ukrycia na Ciebie i na całą Twoją rodzinę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam z Krakowa

Postautor: Xsenia » 02 mar 2018, 23:06

Witaj na forum :)

Jakie to ciekawe, że na post nowej osoby odzywają się prawie sami przeciwnicy spirytyzmu :) To nie o tobie Soldado ;)

Katarzyno może być różnie. Może być tak, że z czasem zatraciłaś zdolność odczytywania "drugiej strony". Ale może być i tak, że musisz to sobie tylko przypomnieć. Jak jest naprawdę to w sumie drugorzędna sprawa. Najważniejsze według mnie to pytanie "dlaczego po 40 latach chcesz powrócić do kontaktów z drugą stroną?", "Co sie takiego stało, że potrzebujesz jakiegoś odzewu?".
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam z Krakowa

Postautor: soldado » 02 mar 2018, 23:17

Takich doświadczeń nigdy się nie zapomina.
Są jedyne w swoim rodzaju i są dowodem na to, że jednak jest coś po śmierci, skoro są duchy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć - nawet jak to trwa wiele lat, zanim do tego dojdziemy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam z Krakowa

Postautor: ronald73 » 03 mar 2018, 09:53

Xsenia pisze:Jakie to ciekawe, że na post nowej osoby odzywają się prawie sami przeciwnicy spirytyzmu :) To nie o tobie Soldado ;)


Ja przeciw spirityzmu? Dlatego że mam może inne podglądy?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam z Krakowa

Postautor: Katarzyna1945 » 03 mar 2018, 11:40

Znowu Katarzyna.Bardzo dziękuję wszystkim,którzy odpowiedzieli na post, aczkolwiek nie ze wszystkimi się zgadzam.Wszyscy badacze zjawisk parapsychicznych są zgodni ,że jak i w każdej dziedzinie ludzie są różnie uzdolnieni , niektórzy badacze sądzą,iż wszystkie podobne uzdolnienia (także o wiele większe niż moje zanikają na starość.)A dlaczego chciałam teraz powtórzyć to doświadczenie?Cóż mam lat 73, wszyscy moi krewni i wielu przyjaciół jest już po tamtej stronie i choć cały czas wiele czytam książek i czasopism zachciało mi się jeszcze raz przeżyć to bezpośrednio
Katarzyna1945
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:10

Re: Witam z Krakowa

Postautor: Nikita » 03 mar 2018, 14:19

czesc Katarzyno....mozesz cos wiecej napisac na temat dawnych spotkan z duchami? Trudno powiedziec dlaczego teraz jest cisza....moze jeszcze sie cos pojawi...ale dobrze jest sie przygotowac na to...np poprzez wyczyszczenie umyslu z negatywnych mysli i emocji...aby przyciagnac dobre duchy dobrze jest miec czysty i pozytywny umysl..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam z Krakowa

Postautor: ronald73 » 03 mar 2018, 15:27

Katarzyna1945 pisze:A dlaczego chciałam teraz powtórzyć to doświadczenie?Cóż mam lat 73, wszyscy moi krewni i wielu przyjaciół jest już po tamtej stronie i choć cały czas wiele czytam książek i czasopism zachciało mi się jeszcze raz przeżyć to bezpośrednio


Z tych słów nie wyrażnie mogę rozumieć dlaczego chcesz znów przeżywać. Szukasz kontakt z zmarłymi, szukasz czystej wiedzę od 'tamtej strony', czy szukasz na przykład sensacje? Może nie masz konkretnego celu?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam z Krakowa

Postautor: gaba75 » 04 mar 2018, 11:41

Ronald może mieć rację Kati, możliwe, że nie ustalono konkretnego celu. Może myśli sa takie sobie beztroskie i w tym tkwi cały szkopuł. Spróbój trochę spokoju, spacerów, wyszukuj piękno wokół a zdolności się wyrównają.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości