Witam z Gdańska

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 paź 2017, 21:10

Widocznie Ci sama obecność tutaj i czytanie pomaga,cóż mogę dodać. :D Odzywaj się więcej to dopiero poczujesz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 paź 2017, 21:25

danut pisze:Widocznie Ci sama obecność tutaj i czytanie pomaga,cóż mogę dodać. :D Odzywaj się więcej to dopiero poczujesz.


Musze załapać temat który mnie zainteresuje, trudno dyskutować z "nawiedzonymi", trudno z zaślepionymi tylko jedną jedyna "prawdą ".
Ciebie czytam Danusiu, także innych.
Inne wymiary, teorie kwantów, strun, wieloświatów, duchy, dusze, wyższe, niższe , średnie ... echhhh
Mam "wrzucać" naukowców którzy temu wszystkiemu zaprzeczają ? Cóż by to dało, nic przecież, wiara jest ślepa, nie przyjmuje krytyki, myślenia, analizy, wszak ktoś już kiedyś napisał jak ma być , jak jest i jak będzie.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 paź 2017, 21:36

Ale ja nie mam nic wspólnego z krążącymi w internecie teoriami niby kwantów, ale podpisanymi pod okultystyczny dawny poprzekształcany ezoteryzm. :D Pisałam już by nie mylić pojęć tzn. takich "teorii"{ wyssanych z palca a tylko z użyciem w nich nowych modnych pojęć w nauce. Nasza książka jest zupełnie inna, są głosy, ze jest pierwszą taką w Polsce :D W niej nic nie jest wzięte na wiarę i na wierze się nie opiera, chyba ze na logice i to tez ma być złe.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 paź 2017, 21:50

danut pisze:Ale ja nie mam nic wspólnego z krążącymi w internecie teoriami niby kwantów, ale podpisanymi pod okultystyczny dawny poprzekształcany ezoteryzm. :D Pisałam już by nie mylić pojęć tzn. takich "teorii"{ wyssanych z palca a tylko z użyciem w nich nowych modnych pojęć w nauce. Nasza książka jest zupełnie inna, są głosy, ze jest pierwszą taką w Polsce :D W niej nic nie jest wzięte na wiarę i na wierze się nie opiera, chyba ze na logice i to tez ma być złe.


Nie bierz tego do siebie Danusiu
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 paź 2017, 22:26

Ryszard nie prowokuj :D Tylko pisz co Ci się tam przydarzyło w ostatnim czasie,bo wiem że tak było. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości