Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: Anka » 28 paź 2016, 22:40

To nie strach mną teraz kieruje kiedy pisze ze chyba nie zasnę To te informacje Całe mnóstwo informacji . Dziekuje
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Witam

Postautor: danut » 28 paź 2016, 22:42

Anka pisze:To nie strach mną teraz kieruje kiedy pisze ze chyba nie zasnę To te informacje Całe mnóstwo informacji . Dziekuje

A rozumiem.. hmm no, ale ja tak mam, to o rozgrzeszenie Cie proszę :D wiem, tak ładuję w parę zdań za wiele informacji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Anka » 28 paź 2016, 22:48

Ja z kolei nie za dobrze umiem pisać i wyjaśniać o co mi chodzi wiec całkiem zrozumiałe ze nie bardzo było to czytelne dla ciebie. Cieplutko pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Witam

Postautor: danut » 28 paź 2016, 22:51

Anka pisze:Ja z kolei nie za dobrze umiem pisać i wyjaśniać o co mi chodzi wiec całkiem zrozumiałe ze nie bardzo było to czytelne dla ciebie. Cieplutko pozdrawiam

A która wypowiedź sprawiła największy problem ze zrozumieniem - pewnie ta z rozmową ze zmarłym - weź ją dosłownie - tak prawdziwie rozmawiałam ze zmarłym oraz w innych okolicznościach z innymi żyjącymi poza nasza rzeczywistością, miałam z nimi niezamierzone nagłe spotkania.
Ps. I przepraszam, ja chyba juz śpię, przeczytałam, ze było nie bardzo zrozumiałe dla Ciebie, a Ty zwracasz się do mnie. Pomieszałam nasze dusze. To lepiej już pożegnać się na dziś - dobranoc. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 01 lut 2018, 22:06

Anka pisze:Racja Strach ich przyciąga A ja nadal sie obawiam ludzi którzy sie mi śnią których widzę jak idą obok a naprawde ich nie ma. Strach mnie ogarnia bo troche tego nie rozumiem. Ze zrozumieniem przyjdzie cisza i pewność siebie. Wiem tez ze nie jestem sama i czuje to. Ale tez nie moge zrozumieć co musze zrobic zeby moja dusze cierpiąca uleczyć bo kiedyś bardzo cierpiała a bol jest ogromny. Ja jestem człowiekiem pozytywnym i wystraszonym troszeczkę a pomagając innym ogarnia mnie radość niepojęta.


Uwierz w siebie Siostro.
Masz ogromny potencjał, z którego nie zdajesz sobie sprawy.
Za to co jest z Tobą związane skoczyłbym w ogień.
Uwierz w siebie i dyktuj..... dokładnie to co jest z Tobą związane.
Bądź górą nad wszystkimi problemami.
Chociaż spróbuj... a nie zawiedziesz się... ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Anka » 13 lut 2018, 00:41

soldado pisze:
Anka pisze:Racja Strach ich przyciąga A ja nadal sie obawiam ludzi którzy sie mi śnią których widzę jak idą obok a naprawde ich nie ma. Strach mnie ogarnia bo troche tego nie rozumiem. Ze zrozumieniem przyjdzie cisza i pewność siebie. Wiem tez ze nie jestem sama i czuje to. Ale tez nie moge zrozumieć co musze zrobic zeby moja dusze cierpiąca uleczyć bo kiedyś bardzo cierpiała a bol jest ogromny. Ja jestem człowiekiem pozytywnym i wystraszonym troszeczkę a pomagając innym ogarnia mnie radość niepojęta.


Uwierz w siebie Siostro.
Masz ogromny potencjał, z którego nie zdajesz sobie sprawy.
Za to co jest z Tobą związane skoczyłbym w ogień.
Uwierz w siebie i dyktuj..... dokładnie to co jest z Tobą związane.
Bądź górą nad wszystkimi problemami.
Chociaż spróbuj... a nie zawiedziesz się... ;)


Dziękuje ci za dobre słowo i za to jak mnie wspierasz. Nie jest mi łatwo uwierzyć w siebie ale probuje oswoić sie z tym czego doswiadam. Czuje to tak jakby sie nagle jakas księga otworzyła.
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Witam

Postautor: fruwla » 13 lut 2018, 11:22

danut pisze:To nie był plan. To była rozmowa już ze zmarłym z moim przejściem w inną rzeczywistość w biały dzień. Te rozmowy zachodzą w inny sposób niż kroczą nasze myśli, niż przebiegają nasze świadome rozmowy. Odpowiedzi są spontaniczne, nie myślisz dlaczego podajesz je takie, a nie inne. Zrozumienie takiej rozmowy zachodzi po jej zakończeniu, świadomość tego z kim naprawdę się rozmawiało - również.

No wlasnie! Ja czuje niedosyt i zlosc na siebie, ze nie zapamietalam, ze nie zapytalam! I tak jest za kazdym razem. :(
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: soldado » 14 lut 2018, 22:23

Anka pisze:
soldado pisze:
Anka pisze:Racja Strach ich przyciąga A ja nadal sie obawiam ludzi którzy sie mi śnią których widzę jak idą obok a naprawde ich nie ma. Strach mnie ogarnia bo troche tego nie rozumiem. Ze zrozumieniem przyjdzie cisza i pewność siebie. Wiem tez ze nie jestem sama i czuje to. Ale tez nie moge zrozumieć co musze zrobic zeby moja dusze cierpiąca uleczyć bo kiedyś bardzo cierpiała a bol jest ogromny. Ja jestem człowiekiem pozytywnym i wystraszonym troszeczkę a pomagając innym ogarnia mnie radość niepojęta.


Uwierz w siebie Siostro.
Masz ogromny potencjał, z którego nie zdajesz sobie sprawy.
Za to co jest z Tobą związane skoczyłbym w ogień.
Uwierz w siebie i dyktuj..... dokładnie to co jest z Tobą związane.
Bądź górą nad wszystkimi problemami.
Chociaż spróbuj... a nie zawiedziesz się... ;)


Dziękuje ci za dobre słowo i za to jak mnie wspierasz. Nie jest mi łatwo uwierzyć w siebie ale probuje oswoić sie z tym czego doswiadam. Czuje to tak jakby sie nagle jakas księga otworzyła.


Zaufaj swojej intuicji i nią się kieruj. :)
Kup sobie Kryształ Górski, który wszystko wzmocni - odbiór, przesył i będzie Cię też chronił.
To bardzo uniwersalny kamień. ;)
Co jakiś czas myj go pod bieżącą zimna wodą i wystawiaj na Słońce.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Becia66 » 31 mar 2018, 08:00

Witaj Aniu :)

Jesten na tym forum “nowa “ I też jestem poszukująca ale jako obserwator . Czytam powoli posty I dopiero uświadomiłam sobie jak duzo jest ludzi mających ten albo podobny – ja to teraz nazywam dar :). I wiekszość z nich ukrywa to bojąc się ośmieszenia I niezrozumienia przez innych. Jest to bardzo trudne. Ja jako osoba stojąca obok pomimo że nie mam takich umiejętności widziałam ból I cierpirnie w oczach dziecka gdy była nierozumiana przez otoczenie. Większość ludzi poprostu “śpi” we własnym zakodowanym toku myślenia. Nic oprócz utartych reguł do nich nie dociera, nie próbują nawet zrozumieć ośmieszają w ten sposób ludzi których to dotyczy. Dlatego takie miejsca jak te dają nam swobodę myśli I słowa. Podziwam każdego z tego forum z osobna bo każdy wnosi coś osobistego I niepowtarzalnego. Każdy ma coś bardzo ważnego do przekazania nie tylko na forum ale I w życiu :). Życzyłam bym tylko sobie aby nasze otoczenia I osoby nam bliskie były bardziej otwarte I nie bały się rozmawiać I poznawać to czego nie widzimy I nie czujemy. Brawo Aniu :) I taka jak napisał soldado, którego wypowiedzi bardzo sobie cenię bo czuję, że to co pisze wychodzi prosto z jego serca

Uwierz w siebie Siostro.
Masz ogromny potencjał, z którego nie zdajesz sobie sprawy.
Za to co jest z Tobą związane skoczyłbym w ogień.
Uwierz w siebie i dyktuj..... dokładnie to co jest z Tobą związane.
Bądź górą nad wszystkimi problemami.
Chociaż spróbuj... a nie zawiedziesz się... 

Pozdrawiam :)
Becia66
 
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2018, 11:36

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości