Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: ronald73 » 29 sty 2018, 20:43

Prawie dwa lata temu byłem w wielkim kryzysie, nie radziłem ze sobą (zakochałem się strasnie, cos okropnego, straciłem kontakt ze swiatem). Moja siostra była kiedys w podobnej sytuacji i poleciła mi czytać książki od Jozefa Rulofa. Myslałem że to chodziło o jakies porady miłosny jak na przykład odkochać się itd, ale nie. Dostałem pierwsza książka od mojej siostry z Holandii na moje urodziny jakis półtora roku temu. Tytuł tej książki po angielsku 'Through the Grebbe-line to eternal life', tylko że ja jako holender oczywiśćie oryginalna wersja poi holendersku. Zacząłem czytać i całkiem nowy świat dla mnie się otwierał. Znalazłem wielu odpowiedzi na pytanie które zawsze miałem w moim zyciu. Przawie nigdy w moim zyciu nie miałem ochote czytać książki, uważałem to za strata czasu, ale z tymi książkami jest to zupełnie inaczej
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: odnowa » 30 sty 2018, 21:28

Jedno jest pewne, książki zawierają dobrą energię.
Mimo to ja chcę do wszystkiego dojść sam, o własnych siłach. Dlatego szukam technik rozwoju duchowego i je sprawdzam.
Choć ostatnio mam wrażenie że tkwię w miejscu.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 04 lut 2018, 07:50

Dziękuję za odpowiedź. Ksiażki te nie są łatwe w szczególności gdy się zrozumie że to wszystko w koło nas to teatr życia zasady społecze ci wypada co nie ocenianie ludzi po wygladzie. Nawet zwiazki, zaczynasz się zastanawiać co razem zmalowaliście w poprzednich życiach że teraz jesteście razem lub kto komu krzywde zrobił...

Jedna rzecz dla autora odnowa wschodnie praktyki duchowe działają tyko dla społeczności ze wschodu na europejczyków już nie jesteśmy dalej w ewolucji ( Jozef Rulof "pytania i odpowiedzi cz. 1") te techniki jedynie relaksuja i ucza oddechu.
Naprawde polecam przeczytanie tych ksiazek nie trzeba szukac ale rownież może być tak że nie jesteś gotowy na przyjecie tej wiedzy. Pozdrawiam
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 04 lut 2018, 08:02

W tych książkach jest zawarta czysta wiedza, która jedyne co nam przekazuje to kochaj każde stworzenie boże nie ma gorszych i lepszych a jesteśmy tu tylko po to by zdobyć doświadczenie i oddać co narozrabialiśmy.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: odnowa » 04 lut 2018, 09:22

Praktyki duchowe nie dzielą się na wschód czy zachód. Są dobre dla wszystkich ludzi. Nie tylko relaksują, oferują znacznie więcej. Wiem to z własnego doświadczenia, inni też doświadczają znacznie więcej niż relaksu.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 04 lut 2018, 09:49

Apsolutnie nie jestem tu od tego żeby pouczać każdy odnajduje własna droge pisze tylko to co jest ksiażkach. Według ktorych czlowiek przechodzi 7 stopniowa droge ewolucjii najpierw materialnej potem duchowej.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 04 lut 2018, 10:03

Ludzie doświadczają różnych doznań nawet podczas modlitwy w kościele można tego doswiadczyc a mam na mysli to ze to wszystko nie jest potrzebne ( po przeczytaniu wszystkich 27 książek zrozumiesz co mam na mysli) miłość to jest jedyna droga.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: odnowa » 04 lut 2018, 19:01

kasiakalinka pisze:Ludzie doświadczają różnych doznań nawet podczas modlitwy w kościele można tego doswiadczyc a mam na mysli to ze to wszystko nie jest potrzebne ( po przeczytaniu wszystkich 27 książek zrozumiesz co mam na mysli) miłość to jest jedyna droga.

Może w takim przypadku podzieliłabyś się z nami fragmentami które ciebie najbardziej zainspirowały bądź zainteresowały. Mogą być w jęz. angielskim.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: Krzysztoff » 04 lut 2018, 20:00

Warto poszukać punktów wspólnych , bo wg. spirytystycznego podejścia Duchy rozgłaszają w wielu miejscach informacje które mają dotrzeć do ludzi.

z Wikipedii wyciągnąłem taką informację

Podstawowe nauki :

Śmierć nie istnieje

Najważniejszym punktem w naukach Józefa Rulofa jest to, że nie ma śmierci. Człowiek umiera, gdy pęka srebrny sznur, który łączy ciało fizyczne z ciałem duchowym. Duch opuszcza swoje ciało i wraca do świata nieświadomości, oczekując na nowe narodziny, lub przechodzi do sfery ciemności lub sfery światła, w zależności od duchowego dostrojenia tej osoby.

Samobójstwo

Rulof wierzył, że każdy człowiek ma pewien czas na życie. Kiedy ktoś popełnia samobójstwo, traci tylko dzienną świadomość. Srebrny sznur nie pęka, a samobójca pozostaje w materialnym ciele. Następnie doświadczają gnicia ciała. Według Rulofa bólu tego nie można porównać z żadną torturą na ziemi. Kiedy ciało jest całkowicie zgniłe, a szkielet staje się widoczny, osoba wchodzi w pusty świat, a jedynie widzi i słyszy siebie. Kiedy nadejdzie rzeczywisty czas śmierci, duch powraca do świata nieświadomości lub trafia do jednej ze sfer. Na przykład, gdy ktoś popełnia samobójstwo w wieku 35 lat, a ta osoba musi mieć 85 lat, musi mieszkać w pustym świecie przez 50 lat. Książka The Cycle of the Soul opowiada o Lantosie i o tym, czego doświadcza, gdy popełnia samobójstwo.

Kremacja

Józef Rulof odrzuca kremację. [2] Spowodowałoby to szok i cierpienie nie do zniesienia dla zmarłych. Osoby dostrojone do sfery światła nie ucierpią zbyt wiele, ale osoby dostrojone do sfery ciemności spalą się duchowo. Osoby powracające do świata nieświadomości oczekujące na nowe narodziny nic nie poczują. W książce "A View into the Nextafter" znajduje się opowieść o kimś, kto popełnił samobójstwo i czego doświadcza podczas kremacji.

Karma i "przyczyna i skutek

Osoba tworzy karmę, gdy ktoś popełnia morderstwo. W następnym życiu morderca rodzi się jako kobieta i rodzi tego, który został zamordowany. W ten sposób morderca ma szansę to naprawić. Przyczyna i skutek oznaczają, co robisz innym, robisz dla siebie.

Ciało, duch i dusza

Ludzki duch składa się z delikatnej, duchowej substancji i wygląda tak samo jak fizyczne ciało. Dusza jest kawałkiem czystego All-Source, siły napędowej, która zmusza człowieka do ewolucji. Duch łączy się z ciałem fizycznym za pomocą srebrnego sznurka, który działa jak gumka. Myśli są przesyłane za pośrednictwem tego sznurka przez splot słoneczny do mózgu, gdzie są przechwytywane i analizowane dalej. Mózg działa tylko jako jakiś rezystor, a nie jako wspomnienie.

Bliźniacze dusze
Bliźniacza dusza to tak zwana Jedyna Prawdziwa Miłość. Każda osoba ma bliźniaczą duszę, ponieważ All-Source reprezentuje zarówno ojcostwo, jak i macierzyństwo. Mężczyzna i kobieta tworzą jedną jedność. Nasza bliźniacza dusza jest komórką, z którą po raz pierwszy odbyliśmy stosunek seksualny na Księżycu. Dwie komórki zjednoczyły się i wydzieliły inną komórkę. Ta komórka podzielona na dwie inne komórki. Te dwie nowe komórki zjednoczą się tak samo, jak komórki macierzyste. Szansa, że ​​osoba poślubi swoją bliźniaczą duszę jest bardzo mała: jesteśmy już zbyt długo na Ziemi z powodu naszej karmy i Przyczyny i skutku. Ale z pewnością spotkaliśmy naszą bliźniaczą duszę w poprzednich wcieleniach i jest jednak możliwe, że spotykamy naszą bliźniaczą duszę w naszym obecnym życiu, nawet nie wiedząc o tym. Mogą być naszym synem lub córką, przyjacielem lub oczekują narodzin w świecie nieświadomości.

Teoria ewolucji

Człowiek nie pochodził od małpy, ale małpa pochodziła od człowieka. Pierwsze żywe komórki na Ziemi były komórkami ludzkimi. Kiedy te komórki umarły, z ich zgnilizny wyłoniło się nowe życie: komórki zwierzęce. Ten proces powtarzał się w kółko: nowe komórki wyłoniły się z zgnilizny tych komórek zwierzęcych i tak dalej. Poprzez ewolucję człowiek rzeczywiście był istotą podobną do ryby i małpy, ale nigdy nie był zwierzęciem podobnym do małpy. Człowiek zawsze wyprzedzał zwierzęta i rośliny pod względem ewolucji.

Astrologia

Astrologia nigdy nie stanie się nauką. [3] Planety mogą mieć wpływ na fizyczne ciało, ale nie mogą wpływać na czyjąś osobowość.

Stopnie kosmiczne

Istnieje siedem kosmicznych stopni. Księżyc jest pierwszym Kosmicznym Stopniem, Mars drugim, a Ziemia trzecim. Czwarty, piąty, szósty i siódmy Kosmiczny Stopień leżą we własnym wszechświecie i składają się z siedmiu planet i siedmiu słońc.

W naszym wszechświecie znajduje się 15 planet, które zawierają ludzkie życie. Rozpoczęliśmy nasz boski cykl na Księżycu, a przez sześć innych planet przybyliśmy na Marsa. Z drugiej strony, przez sześć innych planet, w końcu dotarliśmy na Ziemię. Każda z tych planet nieco posunęła rozwój ludzkiego ciała. Na przykład na Księżycu osiągnęliśmy tylko fazę podobną do ryby, ale na Marsie byliśmy już jak małpa. Oznacza to, że w naszym wszechświecie nie ma innych planet, które zawierają ludzkie życie, które jest tak rozwinięte, jak na Ziemi. [Potrzebne źródło]

Kiedy nasz ziemski cykl dobiegnie końca, pójdziemy dalej jako duch w sferach. Kiedy w pełni opanujemy siódmą sferę światła, przyciągają nas Mentalne Obszary i wkrótce zaczniemy nasze życie na pierwszej planecie czwartej Kosmicznej Klasy.

Kiedy weszliśmy w posiadanie siódmej planety siódmej Kosmicznej Klasy, jesteśmy w Wszechświecie i nasz boski cykl dobiegł końca.

Jezus Chrystus

Jezus nie urodził się cudem Ducha Świętego, urodził się tak jak wszyscy inni.
Jezus nie został zdradzony przez Judasza Iskariotę. Judasz miał nadzieję, że jego mistrz pokaże swoje boskie moce. Był zaskoczony, że Jezus nic nie zrobił, kiedy go aresztowano. Ponieważ zobaczył, że popełnił błąd, popełnił samobójstwo. [4]
Jezus nie umarł za nasze grzechy, po prostu został zamordowany.
Jezus był pierwszą osobą, która osiągnęła wszystko.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 07 lut 2018, 23:14

I can only give you one piece of advice: Search for the good, so that the high spirit can reach you and influence you. As you think yourself you attract and you pass into it. Do not be a plaything of your own thoughts.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości