Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 07 lut 2018, 23:16

Try to learn your own self; your own self before anything else. Only then will it be possible on this side to do something for others. Retrace deeply within you how your life on earth has been and how you are now. Time and again retrace everything; in doing so you will come to know your own self. Then you lay aside your own self; you lay aside what you must forget in order to acquiesce in the life in which you are presently.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 07 lut 2018, 23:16

However, I saw that if people on earth set to work on themselves, they would not be blind upon entering. The earthly life was in order to master spiritual possession.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 07 lut 2018, 23:17

The earth was a school and man had to make something of himself in that school. Man would have to come into harmony with life, but man had to want it, and if people did not want it, they did not learn anything.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: kasiakalinka » 07 lut 2018, 23:27

To są takie cytaty które są drogowskazem na życie i świadomością po co tu jestem. Odrobię wszystkie swoje przewinienia, oddam ludziom co złego im uczyniłam i może kiedyś w końcu przestanę wracać na ziemie w kolejnych reinkarnacjach. Ale droga jest cieżka i mnóstwo pracy przede mną. Życie na ziemi to chwila a tam czeka wieczność wiec warto sie temu poświecić kochać ludzi zwierzęta i wszystko co nas otacza. Mój poprzednik świetnie w skrócie przetłumaczył z wikipedii o czym mowa w książkach dziękuję.
kasiakalinka
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 06:17

Re: Czy ktoś czytał książki Jozefa Rulof?

Postautor: odnowa » 08 lut 2018, 21:22

Dzięki za wrzucenie cytatów, kasiakalinka :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości