Cześć wszystkim !

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć wszystkim !

Postautor: Orobas » 08 lip 2016, 17:41

Trudno jest mi pisać o sobie. Zawsze gdy mam to zrobić, zaczynam się zastanawiać - kim jestem? Czy można mnie jakoś sklasyfikować? Ilu ludzi jest podobnych do mnie?
Nie przeciągając:

Nazywam się Bartek i jestem 23 letnim studentem z Opola.
Trafiłem tu dzięki dobrej, silnej duszy w postaci dobrego kolegi Darka :)

Zajmuję się jasnowidzeniem,tarotem, magią, uczę się astrologii. W swojej karierze "czarownika" bardzo często miałem do czynienia z różnymi duchami - komunikuję się z nimi, wyrzucam je, czasami pomagam przejść.
Chcę poznać spirytyzm, ale ilekroć zabierałem się za księgę duchów - musiałem ją odkładać z jutra, na jutro. I to wieczne jutro, właśnie zmieniło się w dzisiaj.
Chętnie poczytam o waszych doświadczeniach i chętnie podzielę się swoimi.

Dużo dobra życzę wam wszystkim !
Serce, które myśli czule o kimś, posiada siłę zdolną zmieniać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Orobas
 
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2016, 16:40
Lokalizacja: Opole

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Pawełek » 08 lip 2016, 17:46

Witaj Bartku :)

Co studiujesz jeśli można spytać? A ten kontakt z duchami, w jaki sposób przebiega? Jeśli masz zdolności mediumiczne to zachęcam byś się zapoznał właśnie z Księgą Duchów, w której naprawdę jest wiele wiedzy, a następnie z Księgą Mediów :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Darel » 08 lip 2016, 17:49

Witaj na forum!
Fajnie, że jesteś z nami. Liczę na konstruktywne dyskusje, których to forum potrzebuje, a Twoje świadectwa pomogą nam je nieco rozruszać :)

:chico:
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: annahdz » 08 lip 2016, 17:53

Witaj ;)

To forum to ogromne wsparcie i zachęta to głębszego rozwoju duchowego

Ania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Xsenia » 08 lip 2016, 18:01

Witaj serdecznie :)
Mnie interesuje twoje doświadczenie z tarotem, czy mógłbyś opisać coś więcej na ten temat?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Orobas » 08 lip 2016, 18:17

Pawełek pisze:Witaj Bartku :)

Co studiujesz jeśli można spytać? A ten kontakt z duchami, w jaki sposób przebiega? Jeśli masz zdolności mediumiczne to zachęcam byś się zapoznał właśnie z Księgą Duchów, w której naprawdę jest wiele wiedzy, a następnie z Księgą Mediów :)

Pozdrawiam.


Studiuję politologię :)
Zazwyczaj kontakt z duchami istnieje gdy odwiedzam kogoś duchowo w celu zobaczenia energii danej osoby, albo właśnie poszukania, kto wspiera, a kto szkodzi. Gdy dochodzi już do wymiany informacji między mną a duchem, to wszystko odbywa się na zasadzie przekazów myślowych, wizji.

Xsenia pisze:Witaj serdecznie :)
Mnie interesuje twoje doświadczenie z tarotem, czy mógłbyś opisać coś więcej na ten temat?


Tarot to bardzo fajne narzędzie dywinacyjne. Posiadam 7 talii, a zajmuję się tym już 7 lat. No i przestrzegam podstawowego zadania każdego wróżbity, jakim jest dawanie klientom nadziei, pomoc, która rodzi nadzieję na dobrą przyszłość.
Poza tym, bardzo fajnie pracuje się z tymi kartami w aspekcie samopoznania (swoją drogą, duchy też potrafią na te karty wpływać ;) więc można używać ich do obrazowej komunikacji)
Serce, które myśli czule o kimś, posiada siłę zdolną zmieniać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Orobas
 
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2016, 16:40
Lokalizacja: Opole

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: OneNight » 08 lip 2016, 19:31

Witaj na forum!

Szczerze, to do jasnowidzenia i tarota podchodzę sceptycznie przez pewną nawiedzoną wróżkę i jej wizje o mnie w 2021, ale chętnie przeczytałbym o Twoich doświadczeniach. Napisałeś "klienci", a więc zajmujesz się tym, że tak powiem dla zarobku?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Orobas » 08 lip 2016, 19:41

OneNight pisze:Witaj na forum!

Szczerze, to do jasnowidzenia i tarota podchodzę sceptycznie przez pewną nawiedzoną wróżkę i jej wizje o mnie w 2021, ale chętnie przeczytałbym o Twoich doświadczeniach. Napisałeś "klienci", a więc zajmujesz się tym, że tak powiem dla zarobku?


Wróżki, niektóre są naprawdę straszne haha, miałem styczność z wieloma takimi osobami.
I nie zajmuję się tym dla zarobku, to byłoby głupie z mojej strony. Ja wykorzystuję swoje umiejętności by pomóc, a odbiorca daje mi coś od siebie - nie zawsze są to pieniądze, ale np. książka, kielich od szklarza, kamień od osoby, która robi biżuterię, wymiana doświadczeń poprzez rozmowę, jakiś ładny rysunek itd., postawienie kawy na mieście.
Serce, które myśli czule o kimś, posiada siłę zdolną zmieniać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Orobas
 
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2016, 16:40
Lokalizacja: Opole

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: OneNight » 08 lip 2016, 19:55

Napisałeś, że zajmujesz się jasnowidzeniem i tarotem. Przewidujesz przyszłość jeszcze w jakiś sposób oprócz tarota? No i magia - o który odłam Ci chodzi, bo tego jest pełno. Bardziej w palenie świeczek(rytuały) czy przy użyciu umysłu?

Wybacz ciekawość, ale sam się tym kiedyś zajmowałem - chciałem sprawdzać czy to wszystko naprawde działa.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Cześć wszystkim !

Postautor: Nikita » 08 lip 2016, 20:21

Witaj na Forum...ja tez lubie Tarota...pozdrawiam!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości