Czy w naszym kraju są media i jakie?

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Czy w naszym kraju są media i jakie?

Postautor: Janek R54 » 13 maja 2016, 10:54

Witam wszystkich spirytystów!
Na imię mam Janek pochodzę z Częstochowy i jestem nowy w tym środowisku. Cały wolny czas poświęcam na zdobywanie wiedzy na temat spirytyzmy. Moim Guru jest Chico Xavier i Allan Kardek, którego dzieła obecnie analizuję i muszę stwierdzić, że bardzo mnie wciągnęły. Mimo to pewnych jeszcze informacji nie posiadam. Nie wiem jak wygląda sprawa spirytyzmu w Polsce, a przede wszystkim czy są w naszym kraju media, jeżeli tak to ile ? Jeżeli tak to jakie? i jaka jest ich wiarygodność?
Pozdrawiam JR
Janek R54
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2016, 12:14

Re: Czy w naszym kraju są media i jakie?

Postautor: Pawełek » 13 maja 2016, 14:30

Witaj na forum Janku ;)

W naszym kraju na pewno znajdują się media, jednakże nie wszystkie są zarejestrowane na forum lub są świadome swoich umiejętności. Na naszym forum również są osoby posiadające pewne zdolności, ale jeśli będziesz potrzebował ich pomocy to najprawdopodobniej sami do Ciebie się odezwą. Jeśli chodzi o wiarygodność to już od Ciebie zależy czy uwierzysz w to co Ci przekażą, czy nie.

Mam taką prośbę. Słowo "guru" się raczej kojarzy bardziej negatywnie niż pozytywnie i może to wywołać błędne postrzeganie spirytyzmu jako sekty, a tak nie jest. Dobrze by było by zamienić te słowo na inne ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy w naszym kraju są media i jakie?

Postautor: jadwiga531@op.pl » 13 maja 2016, 18:13

Najlepszy to wróż maciej :) :) za staliking będzie odpowiadał :)
jadwiga531@op.pl
 
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:27


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości