cześć

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

cześć

Postautor: rosii » 28 sty 2016, 16:08

cześć wszystkim chciałbym porozmawiać z kimś kto nie bedzie sie śmiał czy drwił z tego co mam do powiedzenia od dziecka wierzyłem w duchy naprawde wydarzyło sie w moim życiu kilka takich rzeczy ze nie byłem w stanie sam sobie wytłumaczyć jak to możliwe a mam o sobie zdanie ze jestem osobą pojetną ale tego za nic w świecie nie mogłem pojąć i tak do 3 tygodni wstecz od dziśiejszego dnia wierzyłem w duchu ale nie miałem wiary co do Pana Boga dziś wiem ze zycie bez jego miłości nie miało by najmiejszego sesu naprawde poczułem coś takiego w sercu jak szczerz błagałem Pana Boga o miłość ż jeszcze tak przyjejnej chwili nie przeżyłem jestem człowiekiem trudnym po przejściach nie zaznałem uczucia miłości od żadnego swego bliźniego od matki i ojca ich nawet nie miałem wychowała mnie ulica i zakłady poprawcze zawsze szczyciłem sie tym ze ktoś sie mnie boi i z dnia na dzien utrwalałem to w swojej głowie chciałem być taki po wyjściu jestem rok czasu na pieknej wolności i dziekuje Panu Bogu za to że dziś to sie zmieniło i chce dziś zeby ludzie mnie szanowali i kochali mam 22 lata i naprawde dziekuje tobie Panie Boże że tak szybko okazałeś mi swą miłość i dziękuje twórcy tej strony że mogę komuś sie podzielić z tym co jest dla wiekszości niepojete życzę wszystkim dużo szczęścia radości zdrowia i miłości
rosii
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2016, 16:42

Re: cześć

Postautor: Darel » 28 sty 2016, 16:14

Witaj rossi! Dałeś właśnie piękne świadectwo miłosierdzia naszego Boga, oraz tego że różnymi ścieżkami dochodzimy do poznania Pana.
Mam nadzieję, że podzielisz się z nami własnymi przemyśleniami, oraz że z chęcią zaczniesz poznawać spirytyzm
Pozdrawiam!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: cześć

Postautor: Xsenia » 28 sty 2016, 21:34

Witaj serdecznie. :)
Jesteś bardzo młody i jeszcze wszystko przed tobą. Masz dużo czasu by zrozumieć świat i zmienić się na lepsze. Jak widać już zacząłeś, to bardzo dobrze. Tak trzymaj. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: cześć

Postautor: Krzysztoff » 28 sty 2016, 21:50

Witaj , dziękuję że nam o sobie napisałeś
życzę ci dużo miłości w życiu
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: cześć

Postautor: cthulhu87 » 29 sty 2016, 01:11

Czytanie takich postów przywraca mi wiarę w człowieka ;) Witaj
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: cześć

Postautor: Nikita » 29 sty 2016, 09:15

Czesc Rossi...fajnie, ze napisales cos o sobie...Tez mi sie wydaje, ze zycie bez Boga i milosci jest zyciem bezsensownym i pustym. I dlatego szukam Go wszedzie...w Naturze, w ludziach, w sobie i naukach mistycznych...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: cześć

Postautor: atalia » 29 sty 2016, 10:36

Witaj. Swietnie, ze jestes na dobrej drodze. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: cześć

Postautor: Pablo diaz » 30 sty 2016, 01:17

rosii pisze:cześć wszystkim chciałbym porozmawiać z kimś kto nie bedzie sie śmiał czy drwił z tego co mam do powiedzenia od dziecka wierzyłem w duchy naprawde wydarzyło sie w moim życiu kilka takich rzeczy ze nie byłem w stanie sam sobie wytłumaczyć jak to możliwe a mam o sobie zdanie ze jestem osobą pojetną ale tego za nic w świecie nie mogłem pojąć i tak do 3 tygodni wstecz od dziśiejszego dnia wierzyłem w duchu ale nie miałem wiary co do Pana Boga dziś wiem ze zycie bez jego miłości nie miało by najmiejszego sesu naprawde poczułem coś takiego w sercu jak szczerz błagałem Pana Boga o miłość ż jeszcze tak przyjejnej chwili nie przeżyłem jestem człowiekiem trudnym po przejściach nie zaznałem uczucia miłości od żadnego swego bliźniego od matki i ojca ich nawet nie miałem wychowała mnie ulica i zakłady poprawcze zawsze szczyciłem sie tym ze ktoś sie mnie boi i z dnia na dzien utrwalałem to w swojej głowie chciałem być taki po wyjściu jestem rok czasu na pieknej wolności i dziekuje Panu Bogu za to że dziś to sie zmieniło i chce dziś zeby ludzie mnie szanowali i kochali mam 22 lata i naprawde dziekuje tobie Panie Boże że tak szybko okazałeś mi swą miłość i dziękuje twórcy tej strony że mogę komuś sie podzielić z tym co jest dla wiekszości niepojete życzę wszystkim dużo szczęścia radości zdrowia i miłości



Pozwólcie dzieciom przychodzic do mnie ,bowiem najsłabszym daję do wypicia krzepiące mleko.
Pozwólcie przychodzić do mnie podatnym na choroby i słabym potrzebującym oparcia i pocieszenie.
Pozwólcie przychodzić do mnie tym,którzy niewiele wiedzą-ja przyniosę im oświecenie.
Pozwólcie przychodzić do mnie wszystkim,którzy cierpią,tłumom strapionych i nieszczęśliwych...
(Ewangelia według spirytyzmu)
http://rivail.pl/index.php/sklep/podsta ... -szczegoly

Tak ostatni będą pierwszymi ,a pierwsi ostatnimi,bo wielu jest powołanych ,lecz mało wybranych.
(Mt 20,1-16)

Rosii ,nie ważne kim byłeś i co doswiadczyłeś ,Bóg zna Twoje intencje,wie kim jesteś i kim będziesz ,dlatego też jesteś świadkiem nieskończonego miłosierdzia Bożego :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: cześć

Postautor: Arronax » 31 sty 2016, 10:07

Witaj wśród nas, dobrze, że jesteś :). Po prostu.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: cześć

Postautor: kalatala » 01 lut 2016, 12:54

Witaj rosii! Piękny wpis, aż się ciepło na sercu robi :-)
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości