Witam serdecznie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam serdecznie

Postautor: Natasza » 07 lis 2015, 20:26

heh, nie wymuszam snów:) tak zapytałam danut,

ale fajnie robisz z tym dzienniczkiem, super metoda
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Witam serdecznie

Postautor: Wiatr1000 » 07 lis 2015, 20:30

Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Witam serdecznie

Postautor: Natasza » 07 lis 2015, 20:37

przesympatyczne:)))))))
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Witam serdecznie

Postautor: Wiatr1000 » 07 lis 2015, 21:07

Moje sny???

No weź xD W całym moim życiu to miałem setki snów ;)
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Witam serdecznie

Postautor: blackbitch » 10 lis 2015, 09:12

No własnie sny ... Słuchajcie nie miewam ich wcale , rano czy wstane gwałtownie czy jeszcze poleze w ciszy nie potrafie ich odtworzyc , ale mam inna przypadlość, jak wstaje rano czuje sie tak jakbym byla w dalekiej podrozy , jakbym rozmawiala z wieloma osobami , dzielila sie swoimi problemami, a rano mam glowe pelna nowych pomyslow , jakby oczyszcza mi sie umysl i jest pelen rad , i zazwyczaj dobrych rad . Bardzo mi zalezalo na snach , powtarzalam sobie ze bede dzis snic i niestety nie da rady , nic na sile. W swoim zyciu mialam kilka snow moze z 5 ktore pamietam , a tylko jeden mial jakies znaczenie dla mnie reszta to odzwierciedlenie jakiegos filmu albo , opowiesci , emocja dnia poprzedniego. Zastanawialam sie czy moze mam umysl wypelniony az tak materialnym zyciem , ale nie za gleboko wnikam , szukalam przyczyn w wielu dziedzinach i niestety snow jak nie bylo tak nie ma , ale jakas niesamowita energia podczas spania rozjasnia mi umysl , wstaje codziennie zadowolona , nie wiem co to znaczy. Kiedys wydawalo mi sie ze skoro nie snie to nie ma mnie poprostu , odcinam sie spie i nie jestem aktywna , co za tym idzie ze nie ma nic po smierci, co jest bzdura , ja np. odczuwam emocjonalnie inny sni i ma wizje w snach , a np. z tymi moimi emocjami wiaze sie kolejna sprawa , czesto ogarnia mnie uczucie ze juz tam byłam , widzialam cos , umiem zrobic cos , a w zyciu nei mialam z tym kontaktu. Co to jest powiedzcie mi....
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Witam serdecznie

Postautor: Pawełek » 10 lis 2015, 12:45

blackbitch pisze:No własnie sny ... Słuchajcie nie miewam ich wcale , rano czy wstane gwałtownie czy jeszcze poleze w ciszy nie potrafie ich odtworzyc , ale mam inna przypadlość, jak wstaje rano czuje sie tak jakbym byla w dalekiej podrozy , jakbym rozmawiala z wieloma osobami , dzielila sie swoimi problemami, a rano mam glowe pelna nowych pomyslow , jakby oczyszcza mi sie umysl i jest pelen rad , i zazwyczaj dobrych rad . Bardzo mi zalezalo na snach , powtarzalam sobie ze bede dzis snic i niestety nie da rady , nic na sile. W swoim zyciu mialam kilka snow moze z 5 ktore pamietam , a tylko jeden mial jakies znaczenie dla mnie reszta to odzwierciedlenie jakiegos filmu albo , opowiesci , emocja dnia poprzedniego. Zastanawialam sie czy moze mam umysl wypelniony az tak materialnym zyciem , ale nie za gleboko wnikam , szukalam przyczyn w wielu dziedzinach i niestety snow jak nie bylo tak nie ma , ale jakas niesamowita energia podczas spania rozjasnia mi umysl , wstaje codziennie zadowolona , nie wiem co to znaczy. Kiedys wydawalo mi sie ze skoro nie snie to nie ma mnie poprostu , odcinam sie spie i nie jestem aktywna , co za tym idzie ze nie ma nic po smierci, co jest bzdura , ja np. odczuwam emocjonalnie inny sni i ma wizje w snach , a np. z tymi moimi emocjami wiaze sie kolejna sprawa , czesto ogarnia mnie uczucie ze juz tam byłam , widzialam cos , umiem zrobic cos , a w zyciu nei mialam z tym kontaktu. Co to jest powiedzcie mi....

Próbowałaś założyć dziennik snów aby nauczyć się je zapamiętywać?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam serdecznie

Postautor: blackbitch » 10 lis 2015, 13:07

Pawełku bardzo bym chciała założyć taki dziennik ale byłby on pusty bo nie pamiętam żadnego snu

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Witam serdecznie

Postautor: Pawełek » 10 lis 2015, 13:20

blackbitch pisze:Pawełku bardzo bym chciała założyć taki dziennik ale byłby on pusty bo nie pamiętam żadnego snu

Wiesz, krok po kroku a się powoli zacznie udawać ;) Poczytaj w jaki sposób założyć taki dziennik, by zawsze najwięcej pamiętać itd, a powinno być ok :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości