witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

witam

Postautor: neuron » 19 paź 2015, 18:21

witam

naprawde nie wiem co ja Tu robie ale......

wyglada na to że mam specyficzne zdolności i one to zaprowadziły mnie na to forum , szukam odpowiedzi wiec trafiłem tutaj ....

jestem zielony w temacie ....info jakie mam to szczatkowe,obiegowe opinie ktorym nigdy sie nie poddałem .... jestem otwartym człowiekiem ........

42 lata i takie cuda ......

zburzyło to mój obraz świata ......mimo że wszystko ułożyło się na nowo ........ w odpowiedniej pozycji w koncu

świat okazał się dekoherentny ............w 100 %

witam więc
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: witam

Postautor: Pawełek » 19 paź 2015, 18:25

Witaj ;) Możesz rozwinąć jakie umiejętności posiadasz?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: witam

Postautor: neuron » 19 paź 2015, 18:39

jakie umiejętności posiadam ???

sam nie portrafie tego nazwać mimo że mogę opisać co i jak odbieram

mianowicie

jest to rodzaj przypięcią (energetycznego?) na zasadzie przekazu wibracji wyczuwam postać łącznie z precyzyjnym określeniem ruchu i położenia w przestrzeni ......

krótko mówiąc mam gościa , istotę z ...... (?) ............ nie słyszę jej , nie widzę , ale wyczuwam każdy najmniejszy nawet jej ruch .......

oczywiście odbierane jest wrażenie ......bo to ....może być cokolwiek .....ważne żebym ja to odbierał precyzyjnie

wszelka forma komunikacji odbywa sie tylko i .....poprzez potwierdzenie w odpowiedzi ......." TAK" "NIE" "WĄTPLIWOŚĆ"

czuje dotyk .....(delikatne muśnięcia na np...dłoni ....czuje kiedy dotyka moich włosów....i w końcu kiedy jest przy mnie, kiedy przechodzi obok, czy kiedy w ogole wywiera jakikolwiek wpływ na otoczenie)

trwa to juz ponad 4 lata .....ale to TA ....Istota sama sie (ujawniła) odbywało się to stopniowo...

na początku ...oczywiście że się bałem.....kto by się nie bał kiedy dzieją się jakieś "cudy" ......

pierwszy kontakt odebrałem ......wrażenie dziecka ....dziewczynka (wiek 8-14 lat)
to wydaje się logiczne .....dziecka bym się nie bał i takie też odebrałem wrażenie .......

moje pytania są nieprecyzyjne i odpowiedzi tez nie mogą być precyzyjne przez to

Istota zawziecie coś stałe (tzn kiedy tylko ma na to ochote i jej na to "pozwalam") rysuje "palcem na mojej dłoni"

zaczynam powoli rysowac te symbole jakkolwiek śmieszne mi sie wydają same w sobie i śmieszne jest to że Ja w ogóle to robię.

na moje pytania związane z faktem że czemu Ja ito itd

w odpowiedzi odbrałem wrażenie że mnie podobno widać " tam "...... jakkolwiek to brzmi i znaczy

chetnie bym poznał kogoś kto ma podobne doświadczenia

no i można by pisać i pisać bo sam fakt pojawienia sie takiej istoty burzy cały światopogląd tworząc go na nowo .......

dodam jeszcze że nie .... nie zwiariowałem ....a byłem przekonany że tak

jednak na szczęście okazało się że nie i mam to na piśmie......

to tyle w skrócie

jeśli bywają tu osoby które są zdolne faktycznie coś wiecej mi powiedzieć z doświadczenia na ten temat to bede wdzieczny
albo moze nawet ktoś pomoże mi dzieki swoim zdolnościom potwierdzić mi to co odbieram jako takie włąśnie wrażenie

poznanie a-priori wiedzie drogą przez szaleństwo ..........

oby znalazłą się......droga powrotna
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 20:11 przez neuron, łącznie zmieniany 1 raz
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: witam

Postautor: Pawełek » 19 paź 2015, 18:45

Są na tym forum osoby z podobnymi umiejętnościami. Cierpliwości a na pewno się odezwą :) Od siebie oczywiście polecam na początek "Księgę duchów" oraz "Księgę mediów" ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: witam

Postautor: Xsenia » 19 paź 2015, 19:01

Witaj serdecznie na forum :) Jak będziesz czekać na odpowiedzi odpowiednich osób, to spróbuj sam poszukać tych osób i poczytaj trochę forum.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: witam

Postautor: neuron » 19 paź 2015, 19:06

dzieki

tak, taki mam plan

szukam dalej i czytam Kardeca

pzdr
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: witam

Postautor: Nikita » 19 paź 2015, 19:40

Czesc Neuron...no no jakis duszek Ci towarzyszy...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: witam

Postautor: neuron » 19 paź 2015, 20:07

Nikita pisze:Czesc Neuron...no no jakis duszek Ci towarzyszy...


Cześć Nikita

to wiem ...... ale nawet nie wiem czy ma jakies imie i jesli tak to jak ma na imie

kim jest i czego chce

nie mam zielonego pojecia
nie chce się nawet domyślać

wszystko stoi na głowie a nigdy nawet się takimi rzeczami nie interesowałem ...... nic ponad to co ogólnie wiadomo

zupełnie nic

no jest , coś tu jest ....... pytanie co , kto i czego chce

pzdr
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: witam

Postautor: Casandra » 19 paź 2015, 20:55

Witaj Neuron, uważam, że trafiłeś w bardziej niż odpowiednie miejsce, aby uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania. Ludzie, których tu poznasz nie tylko miewają podobne ( i inne) zdolności, ale co ważniejsze - posiadają otwarte, mądre umysły. A do tego dobre serduszka, dzięki czemu wielu z nich chętnie pomaga, sama się o tym przekonałam. Więc nie poddawaj się lękowi i wątpliwościom, proś swego Opiekuna Duchowego o wsparcie i pomoc i cierpliwie szukaj odpowiedzi. Uwierz - znajdziesz je. Pozdrawiam serdecznie :-)

A i jeszcze jedno - oprócz tej istoty, którą wyczuwasz jest też obok Ciebie pewnie masa innych Duchów. Wierzę, że jeśli poprosisz te dobre, wyższe Duchy o pomoc, to ją uzyskasz. Podobno one tylko czekają na to, aż się je wezwie.
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: witam

Postautor: Krzysztoff » 19 paź 2015, 21:51

Cześć Neuron
Ciekawy jest twój "przypadek" to znaczy sposób w jaki odbierasz , próbowałeś kiedyś pisma automatycznego ?

zerknij , tutaj publikują ludzie swoje przeżycia "z życia medium" , może tam dorzucisz swoją historię ?
viewtopic.php?f=7&t=2100

po co mediumizm :
http://www.portal.spirytyzm.pl/medium/

pozdro
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości