4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: kalatala » 01 paź 2015, 22:29

Rozumiem.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: fruwla » 02 paź 2015, 09:06

[quote="cthulhu87"

ja na forum akurat wolałbym zachować prywatność, nie chciałbym tu swoich zdjęć. Nie wiem jak pozostali, ale trzeba ich zapytać[/quote]
Ja tez rozumiem ale tylko po czesci.
Wiadomo nie kazdy sobie zyczy, przede wszystkim jesli TA OSOBA tylko tu na forum zaglada ,od czasu do czasu cos skrobnie i przede wszystkim NIE MIANUJE sie spirytysta.
Ale Ty cthulhu, dumnie mianujacy sie SPIRYTYSTA, z dlugim stazem bo od 2008 roku i ponad 3200 postow,wolalbys tu na forum zachowac prywatnosc ?
Jak dla mnie Twoja postawa i dzialalnosc spirytysty jest wielce niewiarygodna...

....no chyba, ze jestes niefotogeniczny :lol: ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: Voldo » 02 paź 2015, 15:50

fruwla pisze:Ale Ty cthulhu, dumnie mianujacy sie SPIRYTYSTA, z dlugim stazem bo od 2008 roku i ponad 3200 postow,wolalbys tu na forum zachowac prywatnosc ?
Jak dla mnie Twoja postawa i dzialalnosc spirytysty jest wielce niewiarygodna...

Ja tam akurat C87 rozumiem, ponieważ widzisz - są pracodawcy, którzy mogą Cię nie zatrudnić/zwolnić przez to, że należysz do takiej czy innej grupy (masz takie czy inne poglądy) - przez co on chce zachować prywatność i ma do tego pełne prawo.
Akurat C87 wiele zrobił dla spirytyzmu w Polsce, więc mówienie, że jego postawa i działalność jest wielce niewiarygodna jest, że tak powiem, nie ma miejscu.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: Nikita » 04 paź 2015, 10:08

Kazdy ma prawo do wlasnej prywatnosci. Ktos kto tak powierzchownie ocenia powinien sie zastanowic.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: kalatala » 04 paź 2015, 16:08

Przepraszam, nie chciałam stwarzać problemu.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: cthulhu87 » 04 paź 2015, 22:21

Nic się nie stało ;) ... Z anonimowością nie mam problemów, pod wszystkim zawsze się podpisuję imieniem i nazwiskiem, a moja znajoma z pracy pomogła nam nawet w przygotowaniu tekstu do książki o Hodgsonie i pani Piper, którą niedługo wydamy ;) ... uwaga dotyczyła tylko krążenia fotek na forum dyskusyjnym. Myślę, że temat można już zamknąć :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: Edi » 06 paź 2015, 19:36

Davidius pisze:Witam

ps - bardzo pozytywna fotka i fajni ludzie ....chętnie poznam kiedyś osobiście .


Poznać możesz.
W co tygodniowych środowych spotkaniach przez Skype.

Ostatnio ciężko jednak zebrać grupę w kupie.

Osobiście bardzo polecam i zapraszam
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: 4-ty Kongres Spirytystyczny w Krakowie

Postautor: kalatala » 07 paź 2015, 13:39

Dzięki Edi! Przy okazji przypomniałam sobie jaki masz nick :P
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości