Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 14 lis 2019, 22:00

Medium to jest osoba mająca kontakt z innym światem, czyli kto? - Każda żyjąca istota, ponieważ pierwiastek życia, siła, tchnienie, świadomość ( schemat dla tworzącego się istnienia) nie pochodzi z tego świata. Ten świat to wyłonienie się "nadruku", ukazanie go dzięki działaniu głębszego poziomu, emisja, eksplozja bardzo wielu czynników świadomościowych stamtąd. Czyli kontaktu się z tym nie nawiązuje, ale on jest, trwa, był i będzie, bo inaczej po prostu nie byłoby nic. Nie byłoby nas. :) Kontakt taki namacalny nawiążesz najpewniej w najmniej oczekiwanym przez siebie momencie. Dlaczego? Dlatego że... o jario tu pisał wyżej o jakiej przykładowej tęskniącej żonie - myśląc i myśląc o tym stworzysz sobie kontakt zastępczy, taki wymyślony i wymarzony ze swoich przeżyć, ze swojej pamięci, temu towarzyszyć nawet może nadmierna wyobraźnia, częstsze są przewidzenia( tworzenie kształtów w dowolnym polu umysłem), nadwrażliwość na dźwięki i ich znaczenie. Dlatego łatwiej jest złapać zwodniczy trop, niż ten prawdziwy, który pojawia się nagle, niespodziewanie i łatwiej jest się go albo wystraszyć i nie zrozumieć go, jak także przeoczyć i też z tego powodu. Prawie zawsze po fakcie, po zaistnieniu kontaktu dopiero rozmyślając o jakimś zdarzeniu uświadamiamy to sobie. A ja to już niejednej osobie przepowiedziałam, chwila i nawiążesz taki kontakt sam i potem mi odpisywali faktycznie np. miałem niesamowity sen. A wiesz dlaczego tak uważam? Bo go pragniesz i to wystarczy - samo pragnienie otwiera lub inaczej wysyła taką falę potrzeby łączności z odpowiednią osobą, żywą czy już tu nie żyjącą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 15 lis 2019, 09:46

Tak, każdy człowiek ma coś mediumicznego w sobie. Napiszę cytat: "Bóg dał Swoim dzieciom siły i dary żeby służyć inom życiu, wygodzić, wspierać, przekonać o wiecznym życiu i uleczyć choroby. Tylko że ludzi nie zrozumieli te dary od Boga i stworzyli z tego własny świat, ..."
No i co, spróbujcie się bronić za tymi który ten dar zle zrozumieli.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam

Postautor: Coopers » 15 lis 2019, 10:40

No racja . . .A całe życie ludzie robią odwrotnie . . I całe szczęście że z biegiem lat zdają się rozumieć i dostrzegać świat . .

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Coopers
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:09

Re: Witam

Postautor: OneNight » 17 lis 2019, 18:31

bernadeta1963 pisze:Witaj :)
Zgadzam się z tobą Danut :)
Takiego zawodu jak medium nie powinno być .
Powinni być ludzie ,którzy pomagaja bezinteresownie .
Coopers stwierdził prawdziwosc przekazu i mysle ,że to jest najważniejsze .
Niejednokrotnie pisalismy na forum ,ze kontaktują się z nami dusze ,które otrzymały pozwolenie . My ich nie zmuszamy do kontaktu .
A co do potepienia medium ,trudno odpokutuje ,ale ze świadomoscią ,że moglam komuś pomóc :)


Takie umiejętności się ćwiczy i jest to bardzo trudna praktyka, wymagająca poświęceń i wyrzeczeń. To normalne, że za swój trud ktoś chce brać kasę. W końcu z czegoś musi żyć. Robicie z tego jakąś religię. Moja wypowiedź jest nie po myśli pisarek chcących sprzedawać swoją książkę i wywyższających swoje ego przez stwierdzenia - mi się udało, ale innym się udać nie może, bo nie. Ale jednak nie zauważyłem, żeby branie pieniędzy za takie czynności jakoś umniejszało efekty.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości