Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: danut » 26 mar 2019, 20:00

soldado pisze:
bernadeta1963 pisze:
danut pisze: Media często przedstawiają nam tutaj kontakty z kimś/czymś z poza naszego świata przez co wynoszą siebie ponad zwykłych ludzi. Bardzo często nadają tym "istotom" boskie przywileje, straszą nimi innych i nakazują oddanie im posłuchu oraz posłuszeństwa przez ogół.

I znowu wyjdzie na to ,że za bardzo sie przejmuję tym co piszą inni :)
.Dziękuję ci Danut za ''reklamę ''mediów na tym forum .Utwierdzila mnie w przekonaniu ,że jednak nie mam tu czego szukać .
Danut dlaczego nie potrafisz wytłumaczyć tego wszystkiego z poszanowaniem innych ?
Jesteśmy tu na forum aby pomagać w zrozumieniu różnych rzeczy , a nie by wystawiać zlą opinię innym .
Może tylko ja tak to czuję ,ale utwierdzilas mnie w przekonaniu ,że liczy się tylko nauka .To co można wyliczyć i wymierzyć .
Media zaś nie powinny się odzywać .
Przepraszam wszystkich z którymi pisalam . Myśle ,że znajdą się osoby ,które chętnie wam pomogą .
Ja nie muszę się tu udzielać .Ustępuję miejsca Danut :)Pozdrawiam Bernadeta.


Najśmieszniejsze jest to, że w książce ,,Kwantowa rzeczywistość'', jej autorka opisuje swoje prywatne doświadczenia, które można zakwalifikować jako doświadczenia, które mają osoby z darem medium.
Każde wyśmiewanie tego typu osób na tym forum, to nic innego jak bezpośrednie śmianie się z siebie.
Każde atakowanie w różny sposób takich osób, to nic innego jak atakowanie tego, co jest w tej książce napisane...
Najwłaściwsze jest wspieranie każdej osoby, która ma chociażby skrawek tego daru, bo dzięki niemu może się w przyszłości zmienić na lepsze.

haha
Gdyby moje doświadczenia sprowadzono do takiego bełkotu o mocach, darach anielsko- kosmicznych demonów, naszej podległości im i ich pomocach, to nie tylko bym się zaśmiała w głos, ale załamałabym się zupełnie nad sobą gdybym weń uwierzyła.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: soldado » 26 mar 2019, 20:05

haha
Gdyby moje doświadczenia sprowadzono do takiego bełkotu o mocach, darach anielsko- kosmicznych demonów i pomocach, to nie tylko bym się zaśmiała w głos, ale załamałabym się zupełnie nad sobą gdybym weń uwierzyła.


Dla kogoś innego mógłby być bełkotem fakt, że siedziałaś na pewnej ławce i widziałaś ducha mężczyzny, którego nikt inny nie widział...
Albo jeszcze większym bełkotem mógłby być fakt, że widziano Cię w dwóch miejscach jednocześnie.

Punkt widzenia zależy od siedzenia, a raczej od wiedzy o tego typu zjawiskach. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości