Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: bernadeta1963 » 25 mar 2019, 21:34

danut pisze: Media często przedstawiają nam tutaj kontakty z kimś/czymś z poza naszego świata przez co wynoszą siebie ponad zwykłych ludzi. Bardzo często nadają tym "istotom" boskie przywileje, straszą nimi innych i nakazują oddanie im posłuchu oraz posłuszeństwa przez ogół.

I znowu wyjdzie na to ,że za bardzo sie przejmuję tym co piszą inni :)
.Dziękuję ci Danut za ''reklamę ''mediów na tym forum .Utwierdzila mnie w przekonaniu ,że jednak nie mam tu czego szukać .
Danut dlaczego nie potrafisz wytłumaczyć tego wszystkiego z poszanowaniem innych ?
Jesteśmy tu na forum aby pomagać w zrozumieniu różnych rzeczy , a nie by wystawiać zlą opinię innym .
Może tylko ja tak to czuję ,ale utwierdzilas mnie w przekonaniu ,że liczy się tylko nauka .To co można wyliczyć i wymierzyć .
Media zaś nie powinny się odzywać .
Przepraszam wszystkich z którymi pisalam . Myśle ,że znajdą się osoby ,które chętnie wam pomogą .
Ja nie muszę się tu udzielać .Ustępuję miejsca Danut :)Pozdrawiam Bernadeta.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: Xsenia » 26 mar 2019, 13:37

Bernadeta wyluzuj :) Danut nie znasz? :) Jeśli czujesz żal, to dobrze, że go wyrzuciłaś, ale nie porzucaj forum. Proszę.

Danut pokaż mi choć jedno medium z tego forum, które czuje się lepsze od innych ludzi. Choć jedno....
Pokaż mi choć jedno medium z tego forum, które straszy.
Pokaż mi choć jedno medium z tego forum, które nakazują oddanie czemu lub komukolwiek.

Przesadzasz jak zwykle.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chyba jestm medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: danut » 26 mar 2019, 13:58

alexa pisze:
fruwla pisze:Hej Alexa, spadlas mi wprost z nieba Prosze,poloz mi karty.


Przepraszam Cię, ale je spaliłam, bo myślałam że to one przyciągają jednak sytuacja jest bez zmian.

Wczoraj wieczorem znowu widziałam wysoki cień, który stał w drzwiach sypialni i mnie obserwował. Mimo to wiedziałam, że to jest mężczyzna, w jakim jest wieku, i że nie przyszedł zrobić mi krzywdy tylko coś ode mnie chcę. Popłakałam się ze strachu i wtedy sobie poszedł.
Jestem zmęczona, przewrażliwiona i nie czuję się bezpiecznie we własnym domu. W głowie mam ciągle imię Ezekiel od moment kiedy przyśnił mi się blond chłopak ze skrzydłami wchodzący przez okno do mojej sypialni z pretensją, że odrzucam i nie chcę tego co dostaję. Przeczytałam, że to jest upadły Anioł, a ma wrażenie że to mój opiekun, który przychodzi wytykać mi moje błędy.
Zdarzyło mi się widzieć czyjąś aurę, widziałam je ostatni raz jak byłam w podstawówce.
Cokolwiek się ze mną dzieje, dzieje się za szybko i nie jestem na to przygotowana.

Xseniu i trzeba czytać cały post, a nie wyrywać z niego zdanie i jeszcze dziwnie brać go do siebie, ponieważ mój post w całości odnosił się do tych wizji i ich tłumaczenia sobie, lub opisującemu je.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: bernadeta1963 » 26 mar 2019, 16:37

Danut napisalaś tak wyrażnie ,że trudno bylo by zrozumiec inaczej . Xenia ma rację .Powinnam to znowu ''przelknąć ''ale się chyba starzeje i zaczyna mi przeszkadzać jak ktoś ocenia mnie niesprawiedliwie .
Nie wiem czemu mialo slużyc przytoczenie tych wlaśnie postów .
Czy oceniasz żle Fruwlę ,że chciala sobie powróżyć ?(To pierwszy przytoczony przez ciebie fragment).
Drugi to oips przeżyć alexy
To ty raczej nie zapoznalas się z calym tekstem .Alexa prosi o pomoc . nie chce byc medium i te zjawiska jej dokuczają .
Jak to się ma do pytań zadanych przez Xenię ?
Czy aleksa mówi ,że jest lepsza od innych ,czy może namawia nas do oddawania czci jakiemuś bóstwu ?
Nie - prosi nas o pomoc .
Jak to się ma do tego co napisalas o mediach . To co zacytowalam to twój wydruk ,nie dodalam do twojej wypowiedzi innych slów .

Tak więc jeśli ktoś prosi o pomoc to może próbuj pomagać zamiast zniechęcać do tych którzy chcą pomagać .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: bernadeta1963 » 26 mar 2019, 16:45

Xeniu dziękuję :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: danut » 26 mar 2019, 17:02

Bernadeto mnie to pozostaje tylko głęboko westchnąć, pokiwać głową i więcej nie wtrącać się w to bagienko. Okopujecie się w nim pomimo iż trzeźwo myślący człowiek doskonale widzi czym ono jest, skąd się wywodzi i jakie ma znaczenie. Pomoc? No tak chciałam pomóc - wyjaśnić w czym tu tkwi problem, ale napotykam na twardy kamień fałszywego przekonania i obronę tego stanu rzeczy, tylko nie wiem jaki ona właśnie ma cel, chcecie tkwić w tym do upadłego? No cóż wolna droga i wolna wola każdego z Was. Dziwne, że coraz więcej użytkowników tego forum widuje tego Ezekiela ;) skrzydełka, światełka i te sprawy...
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: bernadeta1963 » 26 mar 2019, 17:07

Danut, to może spytaj samą zainteresowaną ,czyli alexę ,czy uzyskala pomoc .
Może te zjawiska trochę się uspokoiły i siedząca w bagienku medium choć trochę pomogła :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: danut » 26 mar 2019, 17:16

Bernadeto nie mam potrzeby wystarczająco zniechęciłaś mnie do zainteresowania tą sprawą i tym forum w ogóle. Okopujcie się dalej i szczęść Wam Boże! A sprawa pomocy i stwierdzanie o niej często oparta jest o to, jak, kiedy i kto co pojmuje, np. alkoholik będzie bardzo zadowolony z pomocnego"przyjaciela" który postawi mu wódkę. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: bernadeta1963 » 26 mar 2019, 17:27

Może kiedyś alexa napisze nam ,czy jest trochę lepiej .Na pewno zagladający do nas goscie chcieli by wiedzieć.
Szkoda żeby ten temat tak się zakończył :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Chyba jestem medium- potrzebuję pomocy.

Postautor: soldado » 26 mar 2019, 19:43

bernadeta1963 pisze:
danut pisze: Media często przedstawiają nam tutaj kontakty z kimś/czymś z poza naszego świata przez co wynoszą siebie ponad zwykłych ludzi. Bardzo często nadają tym "istotom" boskie przywileje, straszą nimi innych i nakazują oddanie im posłuchu oraz posłuszeństwa przez ogół.

I znowu wyjdzie na to ,że za bardzo sie przejmuję tym co piszą inni :)
.Dziękuję ci Danut za ''reklamę ''mediów na tym forum .Utwierdzila mnie w przekonaniu ,że jednak nie mam tu czego szukać .
Danut dlaczego nie potrafisz wytłumaczyć tego wszystkiego z poszanowaniem innych ?
Jesteśmy tu na forum aby pomagać w zrozumieniu różnych rzeczy , a nie by wystawiać zlą opinię innym .
Może tylko ja tak to czuję ,ale utwierdzilas mnie w przekonaniu ,że liczy się tylko nauka .To co można wyliczyć i wymierzyć .
Media zaś nie powinny się odzywać .
Przepraszam wszystkich z którymi pisalam . Myśle ,że znajdą się osoby ,które chętnie wam pomogą .
Ja nie muszę się tu udzielać .Ustępuję miejsca Danut :)Pozdrawiam Bernadeta.


Najśmieszniejsze jest to, że w książce ,,Kwantowa rzeczywistość'', jej autorka opisuje swoje prywatne doświadczenia, które można zakwalifikować jako doświadczenia, które mają osoby z darem medium.
Każde wyśmiewanie tego typu osób na tym forum, to nic innego jak bezpośrednie śmianie się z siebie.
Każde atakowanie w różny sposób takich osób, to nic innego jak atakowanie tego, co jest w tej książce napisane...
Najwłaściwsze jest wspieranie każdej osoby, która ma chociażby skrawek tego daru, bo dzięki niemu może się w przyszłości zmienić na lepsze.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości