Ogłoszenie

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Ogłoszenie

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2018, 02:42

Mam taki problem - poszukuję konkretnego ducha (ducha lub wcielonego któremu jestem winien życie - nie osiągnę spokoju ducha dopóki się nie spotkamy) a jedyne co o nim wiem to to że w 14 wieku zabiłem mu rodzinę i stałem się przyczyną jego tragedii! Nie ważne z skąd to wiem, nie ważne jak - ważne, że to prawda i dano mi to ujrzeć dwukrotnie.
A więc raz jeszcze - jak odnaleźć w tej mieszaninie ludzkiej tego właściwego albo jak naprowadzić na siebie tego jedynego ducha?! Oczywiście podejmę ze swej strony próby dowiedzenia się w jakiej postaci i czy na Ziemi akurat jest teraz i gdzie ten (wtenczas facet) ale co dwóch to nie jeden a mi się grunt pod nogami pali bo jest to moja nie odrobiona od wieków karma!
I tak to jest grzebać się w zaległej karmie i przeszłości...nie polecam!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ogłoszenie

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2018, 13:14

Dzięki wielkie Administratorze / Moderatorze żeś nie usunął tego. Tak szukam ducha którego skrzywdziłem w dawnych czasach i jest to dla mnie obecnie priorytet egzystencjonalny :!:
Muszę usłyszeć od niego odpuszczenie by opuścić raz na zawsze tą planetę - cóż taki wybrałem scenariusz.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ogłoszenie

Postautor: Krzysztoff » 07 maja 2018, 17:05

Czemu tylko tego ducha ? a co z zabitą rodziną ?

Pomagaj każdemu komu się da, to jest właściwa droga
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogłoszenie

Postautor: gaba75 » 07 maja 2018, 17:21

Cenne spostrzeżenie Krzysztoffie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Ogłoszenie

Postautor: ronald73 » 07 maja 2018, 20:53

czarnyMag pisze:A więc raz jeszcze - jak odnaleźć w tej mieszaninie ludzkiej tego właściwego albo jak naprowadzić na siebie tego jedynego ducha?!


Nie martw się, znajdziecie się obojętnie co się dzieje. Nic spejalnego nie trzeba robić. Trzeba naprawiać grechy (byc może że juz naprawiasz w tej chwili).
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Ogłoszenie

Postautor: czarnyMag » 10 maja 2018, 14:03

ronald73 pisze:
czarnyMag pisze:A więc raz jeszcze - jak odnaleźć w tej mieszaninie ludzkiej tego właściwego albo jak naprowadzić na siebie tego jedynego ducha?!


Nie martw się, znajdziecie się obojętnie co się dzieje. Nic spejalnego nie trzeba robić. Trzeba naprawiać grechy (byc może że juz naprawiasz w tej chwili).


Dzięki za otuchę. Ale ja...nadal nie uzyskałem przebaczenia od człowieka który mnie przeklął. Nie zasługuję w tym życiu na to ponieważ...nie potrafię uwolnić z podobnego przekleństwa bliźniego...(problem jest we mnie..blokada.. właśnie czytając Twoją wypowiedź sobie ten fakt uświadomiłem :D Dzięki raz jeszcze - już wiem co powinienem spróbować zrobić.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości