Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: neuron » 22 lis 2016, 14:05

Mirek pisze:Neuron, ten nick ma dwojakie znaczenie. Jedno jest takie jak opisaleś, a drugim znaczeniem jest nazywana osoba zarozumiała, która się wymądrza.



ale Ten nick czy Ten nick ? bo nie wiem o co kaman Ci Panie ........

ave
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: Mirek » 22 lis 2016, 14:55

neuron pisze:
Mirek pisze:Neuron, ten nick ma dwojakie znaczenie. Jedno jest takie jak opisaleś, a drugim znaczeniem jest nazywana osoba zarozumiała, która się wymądrza.



ale Ten nick czy Ten nick ? bo nie wiem o co kaman Ci Panie ........

ave

philosophus
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: neuron » 22 lis 2016, 15:48

QBL_Figure_12.gif
QBL_Figure_12.gif (157.89 KiB) Przeglądany 9711 razy
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: neuron » 22 lis 2016, 16:06

rozkminka przy tłuczeniu szkła

tak sobie mysle ze , jest w koncu cała masa rzeczy dowiedzionych naukowo których nie widać ale wszyscy wiemy że są , istnieją realnie

promieniowanie ......

matematyka .......

sa rzeczy o ktorych wiemy że istnieją a których istnienia nigdy nie udowodnimy ani nie dowiedziemy w żaden sposób,żadną metodą .

przestrzeń ........


co jeszcze jest ukryte przed naszym wzrokiem ??
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: neuron » 24 lis 2016, 00:23

Augustyn.jpg
Augustyn.jpg (75.83 KiB) Przeglądany 9689 razy
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: Marzena1 » 12 sie 2017, 04:14

Mogą i to czynią. Chociaż przez moment myślałam że warjuje. Nie zawiera spokrewnieni- za moje doświadczenie ktoś stale niszczy mu życie a wręcz chce mi je drastycznie skrócić. Zaścianek zdecydował za mnie czy mam iść w tym kierunku -podłe aczkolwiek sądzę że za zabawe zaswiatami kiedyś zapłacą. Dają znać gdy czegoś potrzebują-tak ogólnie. Uważam że doświadczyłam i byłam częścią czegoś fenomenalnego.Snilam o zdarzeniach które wydarzyły się dużo później. Niestety wiele z nich było zle i nie umiałam temu zapobiec. Wiele zdarzeń obralo pozytywny finał. Nie dane mi było rozwinać o usystematyzować to co otrzymałam.Dla ratowania tych najmniejszych. M
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: Marzena1 » 12 sie 2017, 04:24

Czego żałuję? Ze mój oprawca jest bezkarny za to co zrobił z moim życiem.Jestescie kochani (pomijam ze czasem sama o mało nie umarłam ze strachu w nocy )- w stanie wyobrazić sobie moje żal i wściekłość gdy przychodzi do Was chlopiec z jakąś kobieta (mama?) i slyszucie jak mówi : dlaczego ta pani nie może nam pomóc, nie słyszy nas? Bez komentarza. M...
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: Mirek » 12 sie 2017, 06:14

Marzena1 pisze:Czego żałuję? Ze mój oprawca jest bezkarny za to co zrobił z moim życiem.Jestescie kochani (pomijam ze czasem sama o mało nie umarłam ze strachu w nocy )- w stanie wyobrazić sobie moje żal i wściekłość gdy przychodzi do Was chlopiec z jakąś kobieta (mama?) i slyszucie jak mówi : dlaczego ta pani nie może nam pomóc, nie słyszy nas? Bez komentarza. M...

Ten Twój żal powoduje, że oprawca właśnie jest bez karny. Tylko głębokie wewnętrzne przebaczenie mu może go rozliczyć z czynu, który wobec Ciebie popełnił.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 10:49

Zdecydowanie mogą. Tylko trzeba wyczuć,kiedy to jedynie sen,a kiedy oni. Mój dziadek śnił mi się po śmierci,byłam zdziwiona,że go widzę,ale też świadoma,że to tylko sen. Co innego przezylam,gdy odeszła babcia, i we śnie do mnie zadzwoniła. Spytała się,jak się czuję ja i mój synek,ja się prawie rozpłakałam słysząc jej głos. Odpowiedziałam,że dobrze. Jej głos był normalny, nie taki jak pod koniec choroby. Powiedziała To dobrze,i się rozlączyla. Nie przyszła się ze mną pożegnać,gdy umierała, ale byłyśmy gotowe na tą rozłąkę tyle czasu,że ten telefon wystarczył. Później też mi się śniła,ale już jako postać we śnie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy zmarli mogą kontaktować się przez sen?

Postautor: soldado » 07 paź 2017, 13:06

Gdy śnimy, wyłączony jest nasz ,,ogranicznik'', którym jest nasze ciało, wtedy zmarli mają do nas łatwiejszy dostęp.
Mają łatwy dostęp do naszej Duszy, a z Nią kontaktują się bardzo często w sposób, który jest w rzeczywistości, z której Ona pochodzi. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 7 gości