Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 11 lip 2016, 20:52

Psychiatra tez moze g pomoc...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 12 lip 2016, 08:03

Pawełek pisze:Pewna osoba z tego forum kiedyś powiedziała mi mądrą rzecz: zawsze na samym początku należy szukać racjonalnych i logicznych wytłumaczeń zjawisk, które dzieją się wokół nas. Dopiero na samym końcu, brać pod uwagę działanie duchów.


No ale to wcale nie jest takie mądre :)
No bo jak ktoś najpierw zapyta "powietrze" przez tabliczkę Ouija czy tu ktoś jest a mu odpowie poprzez tą tabliczkę "coś" to ma swój własny dowód że nie zwariował (to wprawdzie tylko subiektywny dowód - ale dowód). A jak pójdziesz do psychiatry i powiesz że wydaje ci się że w twoim mieszkaniu jest duch to cię w kaftan wsadzi nawet jeżeli ten duch tam jest :)
Inna sprawa jak ktoś pisze jak powyższy forumowicz, że nie wierzy i brał narkotyki ciągiem - ale tu też nie ma pewności że od razu jest wariatem. Powyższy forumowicz będzie wiedział jak się sprawy mają jak się wyprowadzi z tegoż mieszkania! Bo jak się wyprowadzi a duch dalej będzie go nagabywał to już znaczy że powinien się zastanowić nad udaniem do psychiatry!
A wiesz "Pawełek" niewierzący w nic psychiatra zrobi z ciebie wariata na 100% ! :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pawełek » 12 lip 2016, 08:44

czarnyMag pisze:A wiesz "Pawełek" niewierzący w nic psychiatra zrobi z ciebie wariata na 100% ! :lol:

Kiedyś widziałem pewną prezentację na konferencji naukowej TED, gdzie prezenterem był bodajże psychiatra czy psycholog. Nie pamiętam na jaki temat była mowa, jednak pamiętam to, że opowiedział o tym jak czytał książkę z listą chorób/problemów psychicznych i ich objawów. Wyszło na to, że sam ma ich kilkanaście. Ba, było nawet prawie pewne, że wśród publiczności również niema żadnego zdrowego na umyślę człowieka! To taka ciekawostka ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 12 lip 2016, 09:04

Pawełek pisze:Kiedyś widziałem pewną prezentację na konferencji naukowej TED, gdzie prezenterem był bodajże psychiatra czy psycholog. Nie pamiętam na jaki temat była mowa, jednak pamiętam to, że opowiedział o tym jak czytał książkę z listą chorób/problemów psychicznych i ich objawów. Wyszło na to, że sam ma ich kilkanaście. Ba, było nawet prawie pewne, że wśród publiczności również niema żadnego zdrowego na umyślę człowieka! To taka ciekawostka ;)


No właśnie "Pawełek" ja bym sobie darował konsultacje psychiatryczne przed wyczerpaniem wszystkich innych możliwości!
Wynajmowałem kiedyś pokój takiemu jednemu gościowi który był technikiem w szpitalu pod ordynatorem i on :) mówił że pani psychiatra w ich szpitalu twierdzi przy pracownikach szpitala że jej pies uwielbia poezję, muzykę poważną itp. :lol:
Mówił również że jeden profesor i dwóch lekarzy psychiatrii siedzą już u nas w Krakowie w tzw. Kobierzynie :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pawełek » 12 lip 2016, 09:12

czarnyMag pisze:No właśnie "Pawełek" ja bym sobie darował konsultacje psychiatryczne przed wyczerpaniem wszystkich innych możliwości!

Nie chodzi mi o konsultację, w której przyjdzie do psychiatry i opowie mu to, co tutaj, ponieważ z automatu lekarz uzna go za obłąkanego. Po prostu ma iść powiedzieć, że brał takie a takie leki, które wywołały takie a takie efekty (halucynacje, omamy) i chce wiedzieć jakie mają wpływ na jego zdrowie, czy mogły coś trwale uszkodzić w mózgu, czy efekty mogą się jeszcze powtórzyć po miesiącu, może jakieś badania przeprowadzić itd.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 12 lip 2016, 09:21

Suma sumarum Wasze insynuacje aby udal sie do psychiatry spowodowaly, ze chlopak sie zniechecil i poszedl sobie...jezeli sami spirytysci nie wierza w duchy to kto wierzy?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pawełek » 12 lip 2016, 09:31

Nikita pisze:Suma sumarum Wasze insynuacje aby udal sie do psychiatry spowodowaly, ze chlopak sie zniechecil i poszedl sobie...jezeli sami spirytysci nie wierza w duchy to kto wierzy?

Nikito, a co innego mieliśmy mu powiedzieć? Prosił o radę, dostał ją, a to, że była nie taka jakiej oczekiwał to już niestety nie nasz problem. Poza tym - kto powiedział, że nie wierzymy w duchy? Nie wierzymy w to, że wszystko jest sprawką duchów. A to różnica. Chcieliśmy małymi krokami sprawdzić wszystkie racjonalne rozwiązania, a dopiero potem wziąć pod uwagę manifestacje duchów. Nigdzie by nie uciekły przez ten czas, jeśli naprawdę byłaby to ich sprawka.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 12 lip 2016, 09:33

Nikita pisze:Suma sumarum Wasze insynuacje aby udal sie do psychiatry spowodowaly, ze chlopak sie zniechecil i poszedl sobie...jezeli sami spirytysci nie wierza w duchy to kto wierzy?


Ale ja pisałem: tabliczka Ouija (reszta to żarty :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 12 lip 2016, 09:48

Pawełek pisze:Nikito, a co innego mieliśmy mu powiedzieć? Prosił o radę, dostał ją, a to, że była nie taka jakiej oczekiwał to już niestety nie nasz problem. Poza tym - kto powiedział, że nie wierzymy w duchy? Nie wierzymy w to, że wszystko jest sprawką duchów. A to różnica. Chcieliśmy małymi krokami sprawdzić wszystkie racjonalne rozwiązania, a dopiero potem wziąć pod uwagę manifestacje duchów. Nigdzie by nie uciekły przez ten czas, jeśli naprawdę byłaby to ich sprawka.


"Pawełek" ja to robiłem na trzeźwo a on po narkotykach. Każdy ma swój rozum i dlatego ja bym sobie na "jego" miejscu to potwierdził przez tabliczkę Ouija a na swoim miejscu po prostu wiedziałem że coś jest nie tak!
A odesłanie z przed konfesjonału do egzorcysty kościoła katolickiego (na mój rozum to było odesłanie najpierw do psychiatry - ja bym na jego miejscu nie poszedł do psychiatry a więc do egzorcysty KK też nie - bo zawróciłem :D
Ale bym poszedł bez względu na to w co wierzy (ma papiery :twisted: do spowiedzi i bym tam nie powiedział kapłanowi co robiłem, ale całą swą inteligencją parłbym by mi odpuścił (bez wyznania czegokolwiek! :twisted:
Bo tak parłem gdy coś rżnęło mi ciało (coś co rżnęło ciało niewierzących którzy na czworakach opuszczali me mieszkanie - mnie!)

Ja bym poszedł do spowiedzi!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 12 lip 2016, 12:49

Bo jest tez tak, ze kazdemu pomoze cos innego. Jednemu pomoze spowiedz a drugiemu rytual oczyszczajacy, innemu psychiatra itd...Dlatego chyba wszelkie mozliwe metody sa dobre i pomocne...trzeba tylko wybrac sobie swoja metode i droge. I poprostu sprobowac.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości