Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 13 lip 2016, 13:44

cthulhu87 pisze:Nie wiesz, co mówisz. A jak nie wiesz co mówić to najlepiej nic nie mówić.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego na forum tworzymy obraz psychiatry - bezdusznego szaleńca szprycującego ludzi farmakologią. Jeśli istnieje jakaś grupa ludzi, która pragnie ludzkiego dobra i ukrócenia cierpienia psychicznego, które tak nas gnębi na co dzień, to są to właśnie psychiatrzy i chwała im za to, że wykształcili się właśnie w takim kierunku, a nie innym i że zechcieli pomagać cierpiącym, od których wszyscy się odwracają; bo nie oszukujmy się, jak ktoś traci zdrowie psychiczne, odwracają się od niego niemal wszyscy, czasami nawet najbliżsi...

Wracając do tematu, w imię czego mamy poświęcać czyjeś zdrowie? Widziałem już parę lat temu, jak ktoś z tego forum odszedł m.in. z powodu nałogu i jestem na to trochę wyczulony. Mam nadzieję, że 'niewierzący' się opamięta i zacznie szukać pomocy tam gdzie trzeba, bo szkoda życia na samooszukiwanie się. Narkotyki i alkohol to oszustwo, a umysł lubi iść na łatwiznę i wprowadzać w błąd samego siebie. A do spirytystów mam pytanie: na co wam mieszać halucynacje z manifestacją duchów? Wywyższając pierwsze jednocześnie obniżamy wartość tych drugich.

Uważam, że psycholog i psychiatra to te zawody, dla których spirytysta powinien mieć duży szacunek.


Rozumie że Ty albo Twoja małżonka albo ktoś kogo darzysz szacunkiem to psychiatra :)
No bo widzisz są opętani którym psychiatra odmówił pomocy kapłana stosując władzę swą niczym Bóg nad swoim pacjentem bo mógł :) A mógł bo chciał (był sadystą i go taki stan rzeczy bawił - bo mógł :) a już po latach ten bóg/psychiatra był pacjentem domu wariatów gdzie wcześniej był według swego mniemania - zresztą chorego bogiem :) Więc :?: :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 13 lip 2016, 19:09

No wlasnie...Andre Moreira tez mowil o tym, ze wiekszosc chorob psychicznych to opetania...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pawełek » 13 lip 2016, 22:03

Ktoś kiedyś powiedział, że opętanie jest skutkiem choroby psychicznej, a ktoś inny powiedział, że to choroby psychiczne są skutkiem opętania ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pablo diaz » 14 lip 2016, 19:49

Czy modlicie się za lekarzy , dobrze im życzycie ,zdarzyło się Wam? .Czy wspólczujecie choć trochę szczególnie polskim lekarzom,którzy z braku personelu medycznego poświęcają chorym swój prywatny czas :) ?

http://spirytzm.blogspot.com/2016/07/po ... rzowi.html
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: annahdz » 15 lip 2016, 05:22

Zazwyczaj jesteśmy roszczeniowi, z pretensjami.... Dziękuje Pablo za refleksję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 15 lip 2016, 07:29

Tu nie chodzi o pretensje i roszczenia ale o wiele negatywnych doswiadczen ludzkosci i o refleksje nad tym co nalezy jeszcze zmienic....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: neuron » 09 wrz 2016, 10:17

niezle
tak sie konczy niestety branie dopów itp substancji .... szkoda chlopaka bo moze narobił sobie powaznego klopotu ze drowiem .... tak czy inaczej .........hmm :/

ale to nikogo nie omija , głupota nie boli , mam znajomą , dorosła kobieta 32 lata , po studiach , ładna , fajna i inteligentna mimo ze w pewnym momencie tej inteligencji jej zabrakło jak widac ..... tak sie przećpała amfą że nosiła stale w torebce butelke z woda swiecona przekonana ze sam szatan probuje ja opętać ale tez i inne demony , byla przerazona , wizyty w kosiciele itp itd az w koncu jakims cudem wyłądowała w psychiatryku gdzie ja odtruli i zaczela sie ogarniac powoli , czy brala sama amfe to nie wiem , mysle ze nie tylko ale nie wnikalem , dzis jest czysta w 100 % (mam nadzieje bo o tym tylko ona wie ) no , to potrafi wykrecic czlowiekowi mózg na lewą strone ,ale inna kwestią pozostaje to ze czesto i gesto srodki psychoaktywne sa wykorzystywane w celu ułatwienia sobie kontaktu z "czyms" z "poza" i to tez jest fakt , fakt ze takie srodki sa wykorzystywane , jaki jest prawdziwy tego skutek moge tylko przypuszczac i dac na wiare relacje tych co maja w tym doswiadczenie , ja nie mam , nie mialem okazji i chyba nie chce miec ...........
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: neuron » 09 wrz 2016, 10:28

[quote="OneNight"]Nie wiem jak wy, ale ja byłem świadkiem pracy psychiatry. Pani doktor przeprowadzała właśnie hipnozę na dziecku! Pierwsza zasada hipnotyzera; nie wolno hipnotyzować dzieci! Mało tego - używała takich skomplikowanych słów, że dziecko nie miało prawa ich rozumieć, a cała hipnoza była tak przeprowadzona, że sam bym to lepiej zrobił(hipnotyzerka zamknęła oczy, a dziecko je otwarło i patrzyło się na nią, jak na kosmitkę). Bądźmy szczerzy - ludzie idą na ten kierunek dla kasy, nie żeby pomagać ludziom. Kto wie - może są gdzieś psychiatrzy z powołania, ale mówię, czego byłem świadkiem.
[quote]



gdzie Ty widziałes cos takiego ?? chcesz powiedziec ze lekarz psychiatra przeprowadzil w szpitalu lub gabinecie prywatnym hipnoze ?? a to jest w ogole mozliwe? czy psychiatra ma prawo cos takiego wykonac?? to dzialanie to ewidentne przestepstwo , trzebabylo to zglosic zanim ten ktos zrobi komus krzywde ... w szoku jestem ze cos takiego moglo miec miejsce ..... albo to nie byl lekarz albo babce odwalilo calkiem w dekiel........

takie rzeczy to tylko gdzie???
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: fruwla » 09 wrz 2016, 10:29

neuron pisze: tak sie przećpała amfą że nosiła stale w torebce butelke z woda swiecona przekonana ze sam szatan probuje ja opętać ale tez i inne demony , byla przerazona


hm, mozliwe i niewykluczone, szatan demony
Przeciez one maja latwiejszy dostep do osob z oslabiona wibracja.
Tylko ze opetanie to ostatni etap ich dzialania.Wpierw jest kuszenie, nekanie itd. 8-)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Nikita » 09 wrz 2016, 10:32

Niestety ale narkotyki i Alkohol przyciagaja niskie duchy do spozywajacych te uzywki...takze trzeba z tym uwazac....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości