Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: fruwla » 09 lip 2016, 17:17

Pawełek pisze:
Jeśli nawet jakich duch miałby się do Ciebie przyczepić, to jestem prawie niestety pewien że to jeden z niższych, ze względu na Twoją ignorancję do spraw duchowych, do swojego zdrowia i możliwe, że jeszcze czegoś

A ja jeszcze dodalabym do tego, ze moze to pare duchow, a wszystkie bardzo potrzebujace twojej energii i rauszu.
Sa na glodzie, zagubione, oraz brak im doznan cielesnych.
Jesli sie na dobre u ciebie zagoszcza,zaczna pasozytowac na twoich zmyslach i doznaniach bez ograniczen, m.i.beda podsuwac ci mysli, ktore spowoduja poglebienie nalogu i jednoczesnie jego bagatelizowanie.
Podczepily sie prawdopodobnie przez dziury w aurze i sa z toba juz dluzszy czas.
Zaczely sie teraz mocno manifestowac,bo juz cie zmanipulowaly i czuja sie bezpiecznie.
A i do tego moze dojsc, ze beda probowaly ci obrzydzic zycie, ze niby nie warto sie meczyc itd...
Moim zdaniem powinienes o swoich przezyciach koniecznie i to jak najszybciej porozmawiac z lekarzem.
A rownolegle zrobic termin u dobrego egzorcysty.
pozdrawiam i zycze podjecia zdrowej decyzji
Ciekawe jakie ty formuly w kosciele powtarzasz, skoro nie modlisz sie do Boga to do kogo ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: niewierzacy » 09 lip 2016, 17:21

Przypominam ze pisałem o tym ze byl u mnie znajomy i tez czul te podmuchy chłodu. Pójdę do tego psychiatry, choć nie ma szans ze cos u mnie wykryje, jestem skrajnie zdroworozsądkową osoba.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2016, 17:26 przez niewierzacy, łącznie zmieniany 1 raz
niewierzacy
 
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:45

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: niewierzacy » 09 lip 2016, 17:26

fruwla pisze:
Pawełek pisze:
Jeśli nawet jakich duch miałby się do Ciebie przyczepić, to jestem prawie niestety pewien że to jeden z niższych, ze względu na Twoją ignorancję do spraw duchowych, do swojego zdrowia i możliwe, że jeszcze czegoś

A ja jeszcze dodalabym do tego, ze moze to pare duchow, a wszystkie bardzo potrzebujace twojej energii i rauszu.
Sa na glodzie, zagubione, oraz brak im doznan cielesnych.
Jesli sie na dobre u ciebie zagoszcza,zaczna pasozytowac na twoich zmyslach i doznaniach bez ograniczen, m.i.beda podsuwac ci mysli, ktore spowoduja poglebienie nalogu i jednoczesnie jego bagatelizowanie.
Podczepily sie prawdopodobnie przez dziury w aurze i sa z toba juz dluzszy czas.
Zaczely sie teraz mocno manifestowac,bo juz cie zmanipulowaly i czuja sie bezpiecznie.
A i do tego moze dojsc, ze beda probowaly ci obrzydzic zycie, ze niby nie warto sie meczyc itd...
Moim zdaniem powinienes o swoich przezyciach koniecznie i to jak najszybciej porozmawiac z lekarzem.
A rownolegle zrobic termin u dobrego egzorcysty.
pozdrawiam i zycze podjecia zdrowej decyzji
Ciekawe jakie ty formuly w kosciele powtarzasz, skoro nie modlisz sie do Boga to do kogo ?


"Odejdźcie złe duchy, chcę mieć czystą myśl, chcę się rozwijać, chcę uzyskać spokój."

Ponawiam pytanie: mam się im poddawać czy nie? Czy jeśli chcę mam zachowywać się pozytywnie, śmiać?
niewierzacy
 
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:45

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: fruwla » 09 lip 2016, 17:39

niewierzacy pisze:


"Odejdźcie złe duchy, chcę mieć czystą myśl, chcę się rozwijać, chcę uzyskać spokój."



Wybacz, ale ta formulka jest jak guma do zucia.
Chce, chce, chce..... i nie mam ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: niewierzacy » 09 lip 2016, 23:33

Jak ktos chce poznać dycha to,zapraszam, woj śląskie
niewierzacy
 
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:45

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: niewierzacy » 09 lip 2016, 23:34

Właśnie,robi,mi,masaż stopy
niewierzacy
 
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:45

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: niewierzacy » 09 lip 2016, 23:39

Prosze o scalenie postów, nie,mam na,telefonie,opcji edycji. Nie można,tego,jakos,naukowo,zbadać? Napięcia powierzchniowego skory,lub,cos,w,tym stylu?
niewierzacy
 
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:45

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 09 lip 2016, 23:51

Weź sobie załatw Tabliczka Ouija i jak będziesz uważał że gdzieś obok jest ten duch zacznij mu zadawać pytania, przy czym dopilnuj by to było po północy :) Jak nic się nie stanie to oblej go wodą święconą :lol:
Wtedy się dowiesz jaką naprawdę ma naturę (najwyżej da ci po gębie).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Pawełek » 10 lip 2016, 08:25

niewierzacy pisze:Prosze o scalenie postów, nie,mam na,telefonie,opcji edycji. Nie można,tego,jakos,naukowo,zbadać? Napięcia powierzchniowego skory,lub,cos,w,tym stylu?

Ale co Ty chcesz badać? Żaden naukowiec, nie zacznie badać Cię pod kątem naukowym po tym jak mu opowiesz całą historię. Nie rozumiesz tego?

czarnyMag pisze:Weź sobie załatw Tabliczka Ouija i jak będziesz uważał że gdzieś obok jest ten duch zacznij mu zadawać pytania, przy czym dopilnuj by to było po północy :) Jak nic się nie stanie to oblej go wodą święconą :lol:

Ouija to nie zabawka.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: OneNight » 10 lip 2016, 08:28

Ouija to nie zabawka


Tak samo jak zeszyt i długopis. To tylko jedna z metod komunikacji.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości