Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, mediumizm

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 19 lut 2024, 21:41

123bgf123 pisze:
soldado pisze:Nie znałem jej prywatnie.
Natomiast to co dla mnie ważne, to fakt, że założyła temat o doświadczeniach z Istotami z Innego Wymiaru i o mediumizmie.
Tak sobie myślę, że każde bez wyjątku medium miało z Nimi kontakt.
Skoro odbieramy świat duchowy, to również odbieramy to co jest z Nimi związane.
To nie koncert życzeń, nie odbieramy wybiórczo, ale odbieramy wszystko.

Temat jest ciekawy ale Owa przestała się wypowiadać (wywaliliście ją ? :) nie ważne. A co do istot z innego wymiaru - to Ona tu nie podaje tzw. istot z Oriona na ziemi nazywanych reptylianami którzy są na ziemi duchem co najmniej i to "co najmniej" jest prawie na 100% ! nie pisze tu o tych co żyją wokół Oriona a którzy nie wyglądają jak ludzie ani ciałem ani duszą ! Nie podaje info o tych istotach które były pierwowzorem ludzkich piramid a których statki kosmiczne prują kosmos właśnie w kształcie piramidy :) Ona Tu niewiele w tym materiale Obszernym podaje na temat istot z innego wymiaru ! i nie piszę tu o literaturze i domniemaniach istot które w tekście tym powyżej poruszam a o Fakcie i osobistej z nimi korelacji !


Natasza nie została zbanowana, ( przed chwilą to sprawdziłem ), po prostu odeszła z tego forum sama.
Naszą Ziemię obecnie odwiedza ogromna ilość Istot z różnych Systemów, które są zaniepokojone tym, że możemy użyć broń nuklearną, która jest niczym zapałki w rękach dzieci.
Ludzie nie zdają sobie do końca sprawy, z konsekwencji używania tej broni.
Pewnie wśród nich są też Istoty, o których piszesz.
Reptilianie są tutaj akurat od zawsze.
Ludzie nie są rdzennymi mieszkańcami Ziemi.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości