Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, mediumizm

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: karolina86 » 11 paź 2022, 06:57

Dziękuję, wczoraj przeprowadziłam ten rytuał i jakiś czas później do mnie zadzwoniła próbując rzucic trochę złej energii narzekając na mame:-) ale szybko zmieniłam temat.
To , że siostra jest moim nauczycielem to nie mam wątpliwości. Jednego jestem pewna że odcinać się nie będę choćby ze względu na nasze dzieci, które się lubią i są w podobnym wieku... Ale pozostanę przy tym ograniczaniu kontaktu do minimum jak do tej pory.
Dzięki za wskazówki, które zapewne w swoim czasie zrozumiem;-) .
Co do wiedzy... tak chętnie ja zdobędę ale powiem szczerze, że życie w tym cudownym dualnym świecie jest jak chodzenie z opaska na oczach i korkami w uszach, błądzisz wiesz, że czegos szukasz tylko sam do konca nie wiesz czego...:-)
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 11 paź 2022, 23:20

Dziękuję, wczoraj przeprowadziłam ten rytuał


To dobrze, bo odbierałem, że powinnaś.
To mogło się nasilić, a Ty dałaś teraz temu tamę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 21 paź 2022, 01:30

Pod poniższym podpisuję się dwoma rękami...

KLIK

Gdy jesteśmy pozytywni, gdy czynimy dobro, mamy pozytywne myśli i to co dodam od siebie....do tego o czym mówi Jackowski... gdy KOCHAMY szczerze prawdziwą miłością płynącą prosto z serca, wtedy więcej odbieramy, wtedy bardzo dużo możemy, mamy większą przez to moc.
Nie wiem dlaczego, ale po prostu tak to działa.

PS.

Mam kolegę, który bardzo mocno wszedł w demonologie...
Kilka razy pytałem go, po co mu taka wiedza, zawsze odpowiedź była jedna - żeby uzyskać moce mistyczne...
Gdy mu opowiadałem coś o duchach, to się śmiał i mówił... - duchy....przedszkole...
Był zafascynowany demonami.
Mówił mi jak niektóre z nich wywołać, kiedy, jakie muszę mieć akcesoria i co powinienem wiedzieć i w danej chwili mówić.
Miał i ma ogromną wiedzę o tym....
Chociaż nieraz gdy mu coś powiedziałem, to był z kolei zdziwiony, że to wiem.... ale ok zostawmy to...

Tak sobie myślę, że jednak jeszcze większą wiedzę i jeszcze większą moc mają osoby, które bezinteresownie kochają i czynią dobro.
I z tego nie zdawał i nie zdaje sobie sprawy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 05 lis 2022, 01:42

Szkoda, że Natasza z Nami już nie pisze...

Istoty z Innego Wymiaru, kim są:

- są Istotami zmiennokształtnymi
- poruszają się między wymiarami
- manipulują dowolnie przestrzenią i czasem
- są na bardzo dużym w porównaniu do nas stopniu rozwoju
- manipulują cały czas nam w naszych genach
- stoją za uprowadzeniami ludzi na masową skalę
- przemieszczają się z prędkością wielokrotnie większą od światła
- mogą zmieniać postrzeganie naszego otoczenia
- mogą kontrolować nasze myśli
- mogą wgrać nam sztuczne wspomnienia
- to co bardzo niezwykłe, mogą nas zabrać z naszych ciał, mogą tam zainstalować kogoś innego
- mogą mieć na nas ogromny wpływ, z którego możemy nie zdawać sobie sprawy
- mogą w każdej chwili zniknąć i w każdej chwili się pojawiać
- zdają się znać przyszłe wydarzenia
- to co niewiarygodne... mogą z przyszłości mieć wpływ na przeszłość
- nazywają się Strażnikami... - strzegą przejść między wymiarami
- ich struktura nie składa się z węgla, ale głównie z krzemu
- mogą siłą umysłu sterować obiektem, w którym, się przemieszczają
- mogą dowolnie zamienić swoją masę w energię i na odwrót
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: lerefant » 05 lis 2022, 10:12

- manipulują dowolnie przestrzenią i czasem
- to co niewiarygodne... mogą z przyszłości mieć wpływ na przeszłość

Zdarzyło mi się nieraz, że wykonywałem jakąś czynność którą miałem do uczynienia dużo dużo wcześniej, bądź ktoś dał mi wybór na temat przyszłości i tego dokonywałem, ale nawet parę lat później. Tak jakbym z przyszłości decydował o teraźniejszości, która opierała się na przeszłości. Ale namieszałem, nie wiem czy ktoś to zrozumie.
Zostało to opowiedziane w anime Naruto (Izanami i Izanagi)

- nazywają się Strażnikami... - strzegą przejść między wymiarami
- mogą kontrolować nasze myśli
- mogą zmieniać postrzeganie naszego otoczenia

to rozumiem już dlaczego parę/naście minut przed "niby oświeceniem" pojawił się w moich myślach Thich Nhat Hanh. Tak jakby każdy musiał spełnić jakieś warunki by wejść o "poziom wyżej"
raz usnąłem z przywołaniem strażnika Mahakali na słuchawkach. Od tamtego momentu nie wiedziałem co się ze mną dzieje, można rzec że widziałem "innych ludzi", ale te same budynki, ulice, drzewa
albo idę do jakiegoś miejsca, szczeka na mnie jakiś pies, wystraszony odchodzę, wracam tam mimo wszystko za parę minut, miejsce to samo ale inni ludzie + strażnik. Przejechałem z ojcem kilkadziesiąt kilometrów. Kogo spotykam? :)
Najlepsze jest to że to wyglądało tak, jakbyśmy wjechali do innego wymiaru - jak wspomniałem te same budynki, ulice, drzewa, itd., ale właśnie - " inni ludzie"

-mogą manipulować telefonami komórkowymi

dzwonisz do kogoś i odbiera "strażnik", poznawałem z reguły po głosie, że coś jest nie tak.
-ogólnie jeżeli chodzi o technologię, to jesteśmy tak czy siak podpięci do większej sieci. jak w matrixie.
raz miałem sen w którym widziałem strażnika - miał bodajże jedno oko pomarańczowe, drugie niebieskie. Śmiał się, miał kontrolę nad całym światem, mógł przebywać gdzie tylko chce. I tak było :(

Inny sen, z 2011 roku - widziałem związanego żołnierza na krześle. Padły słowa że miał duże serce, w każdym razie "wpadł", następny sen - dwoje ludzi, w tym ja, leżeli na łóżkach, mieliśmy bodajże porozcinane ramiona, do dziur w nich było wtłaczane jakieś plugastwo, robaki. Przestraszyłem się wtedy i rozpoczęła się walka albo z wiatrakami (urojeniami), albo właśnie, nie wiem z kim...

- stoją za uprowadzeniami ludzi na masową skalę
- to co bardzo niezwykłe, mogą nas zabrać z naszych ciał, mogą tam zainstalować kogoś innego

jak chodziłem do buddystów na medytacje, czy jak pracowałem w sklepie komputerowym, to uwagę przykuli do mnie dwoje ludzi. Mieli jasnobrązowe oczy, niemalże jak pomarańczowe - tak jakby ich miejsce przejmował ktoś inny. Zachowywali się również dziwacznie, jakby automatycznie.
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 11 lis 2022, 02:30

Do niedawna myślałem, że te Istoty manipulują w ludzkich genach tylko po to, żeby nas zmienić.
Robią to też po to, żeby wykorzystać wyniki tych manipulacji w innych światach, które nie są związane z Ziemią.
Hybrydy, które już chodzą między nami, pojawiają się też w innych miejscach we Wszechświecie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: ronald73 » 11 lis 2022, 14:05

soldado pisze:Robią to też po to, żeby wykorzystać wyniki tych manipulacji w innych światach, które nie są związane z Ziemią.


Czy może dowiedziałeś się również które wyniki i jakim celu?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 12 lis 2022, 01:54

ronald73 pisze:
soldado pisze:Robią to też po to, żeby wykorzystać wyniki tych manipulacji w innych światach, które nie są związane z Ziemią.


Czy może dowiedziałeś się również które wyniki i jakim celu?


Wynikami są hybrydy, które są z pewnych względów zadowalające dla Nich.
Chodzi o inteligencje i wiele zdolności, które one mają.
To na pewno telepatia, moc wpływania na innych praktycznie bez fizycznej ingerencji, to jasnowidzenie, możliwość bilokacji, lewitacji, teleportacji, to ,,czytanie innych'', świadome opuszczanie ciała itd. Są bardzo kreatywne, z najgorszych trudności spadają ZAWSZE na ,,cztery łapy''. Znajdują najlepsze rozwiązanie, a w skrajnych przypadkach mają pomoc z ,,zewnątrz''. Z czasem hybrydy uzyskują samoświadomość siebie i zyskują ogromną moc, energie, którą mogą dowolnie wykorzystywać. Mogą np. dzięki niej leczyć siebie, albo innych. Mogą sami kontaktować się z Obcymi i... z dowolnymi osobami , z którymi zechcą, przy czym odległość nie stanowi dla nich problemu. Dzięki tej energii mają wgląd w przyszłe wydarzenia, które są związane z jakąś osobą, albo z całym społeczeństwem. Hybrydy są jak sondy Obcych, które filtrują dane społeczeństwo. Ich otoczenie to duży zasób danych, które są zbierane po to, by jeszcze bardziej w niezauważalny sposób wpływać na daną społeczność.
,, zmienimy was od środka, a najlepsze w tym jest to, że nie będziecie o tym wiedzieć''
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: ronald73 » 13 lis 2022, 07:28

Mam nadzieje że gdy zmieniają nas od środka, to chociaż na lepszy :) A jak nie, można się bronić? Czy jest jakiś sposób?
Słyszałem kiedyś od kogoś podczas oglądanie telewizje dostał jakieś nowe uspokajające myśli w konkretnym temacie, ale po chwili orientował się że te myśli nie był zgodny z jego zasadami, musiało być wsadzony od zewnątrz. Wiedział że coś takiego jest możliwy, więc był w stanie się bronić na taki 'atak'.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, med

Postautor: soldado » 14 lis 2022, 00:19

Jak możemy się bronić, gdy w jednym narożniku na ringu mamy osobę bardzo inteligentną, bardzo rozwiniętą duchowo?
W drugim narożniku ringu powinna stanąć osoba, która co najmniej ma te same przymioty, lub ją w tym wszystkim przewyższa.
Dlatego rozwijajmy się duchowo, czym szybciej tym lepiej, nieważne jakimi pójdziemy w tym celu ścieżkami.
Najważniejszy jest efekt.
Najważniejsze jest, żebyśmy nie zostali znokautowani już w pierwszym ringu po kilku sekundach... ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości